1.krog 15.08.2020 
ob 17.00
Športni park Brajda, Tolmin  TKK Tolmin 3 : 1 Škofja Loka
2.krog 23.08.2020 
ob 17.00
Igrišče Puštal Škofja Loka  Škofja Loka 1 : 2 Brinje Grosuplje
3.krog 30.08.2020 
ob 17.00
Stadion Ob Beli Vipava  Fama Vipava 1 : 0 Škofja Loka
4.krog 05.09.2020 
ob 16.00
Igrišče Puštal Škofja Loka  Škofja Loka 1 : 1 Postojna
5.krog 12.09.2020 
ob 16.00
Igrišče na Žagi, Lesce  Šobec Lesce 1 : 0 Škofja Loka
6.krog 19.09.2020 
ob 16.00
Igrišče Puštal Škofja Loka  Škofja Loka 1 : 0 Sava Kranj
7.krog 26.09.2020 
ob 16.00
Športni park Svoboda, Ljubljana  Svoboda Ljubljana 4 : 2 Škofja Loka
8.krog 03.10.2020 
ob 15.00
Športni park Šenčur  Tinex Šenčur 1 : 2 Škofja Loka
9.krog 10.10.2020 
ob 15.00
Igrišče Puštal Škofja Loka  Škofja Loka 0 : 5 Elta Izola
10.krog 17.10.2020 
ob 15.00
Mestni stadion Zagorje  Zagorje 0 : 0 Škofja Loka
11.krog PRELOŽENO Igrišče Puštal Škofja Loka  Škofja Loka : Žiri
12.krog PRELOŽENO Stadion Ilirija  Ilirija 1911 : Škofja Loka
13.krog PRELOŽENO Igrišče Puštal Škofja Loka  Škofja Loka : Adria
14.krog PRELOŽENO Igrišče Puštal Škofja Loka  Škofja Loka : TKK Tolmin
15.krog 13.03.2020 
ob 15.00
  Brinje Grosuplje : Škofja Loka
16.krog 20.03.2020 
ob 15.00
  Škofja Loka : Fama Vipava
17.krog 27.03.2020 
ob 15.00
  Postojna : Škofja Loka
18.krog 03.04.2020 
ob 15.00
  Škofja Loka : Šobec Lesce
19.krog 10.04.2020 
ob 15.00
  Sava Kranj : Škofja Loka
20.krog 17.04.2020 
ob 15.00
  Škofja Loka : Svoboda Ljubljana
21.krog 24.04.2020 
ob 15.00
  Škofja Loka : Tinex Šenčur
22.krog 01.05.2020 
ob 16.00
  Elta Izola : Škofja Loka
23.krog 08.05.2020 
ob 16.00
  Škofja Loka : Zagorje
24.krog 15.05.2020 
ob 16.00
  Žiri : Škofja Loka
25.krog 22.05.2020 
ob 16.00
  Škofja Loka : Ilirija 1911
26.krog 30.05.2020 
ob 16.00
  Adria : Škofja Loka
LOČAN ŠKOFJA LOKA
Pungert 25
4220 Škofja Loka
tel: 04/ 5132 983
fax: 041/ 465 522
email: jemec4@siol.net
www:

STRELCI
1. Haris Maksimovič 1
Anže Rožman 1
Zoran Obrenovič 1
Tilen Dolenc 1
Nermin Beganović 1
Blaž Dobnikar 1
Matija Nosan 1

LESTVICA
1 Ilirija 1911 9 25
2 Svoboda Ljubljana 10 21
3 Elta Izola 10 20
4 Postojna 9 19
5 Tinex Šenčur 10 17
6 Brinje Grosuplje 10 15
7 TKK Tolmin 10 15
8 Fama Vipava 10 13
9 Sava Kranj 9 12
10 Adria 8 9
11 Arol Škofja Loka 10 8
12 Šobec Lesce 9 6
13 Žiri 10 5
14 Zagorje 10 2




DELI NA