1.krog 16.08.2020 
ob 17.00
Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT  Ilirija 1911 4 : 0 Zagorje
2.krog 22.08.2020 
ob 17.00
Mestni stadion Zagorje  Zagorje 0 : 1 Adria
3.krog 29.08.2020 
ob 17.00
Športni park Brajda, Tolmin  TKK Tolmin 5 : 1 Zagorje
4.krog 06.09.2020 
ob 16.00
Mestni stadion Zagorje  Zagorje 3 : 3 Brinje Grosuplje
5.krog 13.09.2020 
ob 16.00
Stadion Ob Beli Vipava  Fama Vipava 3 : 1 Zagorje
6.krog 19.09.2020 
ob 16.00
Mestni stadion Zagorje  Zagorje 0 : 2 Postojna
7.krog 26.09.2020 
ob 16.00
Igrišče na Žagi, Lesce  Šobec Lesce 5 : 0 Zagorje
8.krog 03.10.2020 
ob 15.00
Mestni stadion Zagorje  Zagorje 1 : 9 Sava Kranj
9.krog 10.10.2020 
ob 15.00
Športni park Svoboda, Ljubljana  Svoboda Ljubljana 3 : 0 Zagorje
10.krog 17.10.2020 
ob 15.00
Mestni stadion Zagorje  Zagorje 0 : 0 Škofja Loka
11.krog PRELOŽENO Mestni stadion Izola  Elta Izola : Zagorje
12.krog PRELOŽENO Športni park Šenčur  Tinex Šenčur : Zagorje
13.krog PRELOŽENO Mestni stadion Zagorje  Zagorje : Žiri
14.krog PRELOŽENO Mestni stadion Zagorje  Zagorje : Ilirija 1911
15.krog 13.03.2020 
ob 15.00
  Adria : Zagorje
16.krog 20.03.2020 
ob 15.00
  Zagorje : TKK Tolmin
17.krog 27.03.2020 
ob 15.00
  Brinje Grosuplje : Zagorje
18.krog 03.04.2020 
ob 15.00
  Zagorje : Fama Vipava
19.krog 10.04.2020 
ob 15.00
  Postojna : Zagorje
20.krog 17.04.2020 
ob 15.00
  Zagorje : Šobec Lesce
21.krog 24.04.2020 
ob 15.00
  Sava Kranj : Zagorje
22.krog 01.05.2020 
ob 16.00
  Zagorje : Svoboda Ljubljana
23.krog 08.05.2020 
ob 16.00
  Škofja Loka : Zagorje
24.krog 15.05.2020 
ob 16.00
  Zagorje : Elta Izola
25.krog 22.05.2020 
ob 16.00
  Zagorje : Tinex Šenčur
26.krog 30.05.2020 
ob 16.00
  Žiri : Zagorje
ZAGORJE
Cesta 9. avgusta 48
1410 Zagorje ob Savi
tel: 03/566-89-15
fax: 03/566-89-14
email: info@nogometniklub-zagorje.si
www: www.nogometniklub-zagorje.si

STRELCI
1. Matija Kranjc 2
2. Samir Smajlović 1
Tilen Mlinar 1
Matija Kosmač 1
Simon Zupančič 1

LESTVICA
1 Ilirija 1911 9 25
2 Svoboda Ljubljana 10 21
3 Elta Izola 10 20
4 Postojna 9 19
5 Tinex Šenčur 10 17
6 Brinje Grosuplje 10 15
7 TKK Tolmin 10 15
8 Fama Vipava 10 13
9 Sava Kranj 9 12
10 Adria 8 9
11 Arol Škofja Loka 10 8
12 Šobec Lesce 9 6
13 Žiri 10 5
14 Zagorje 10 2




DELI NA