1.krog |
30.07.2023 ob 18.00 |
Športni park Beltinci - glavno igrišče | Beltinci Klima Tratnjek | 1 : 1 | Primorje |
2.krog |
06.09.2023 ob 17.30 |
Stadion Rajko Štolfa Sežana | Tabor Sežana | 1 : 5 | ND Beltinci |
3.krog |
25.10.2023 ob 15.00 |
Športni park Beltinci - glavno igrišče | Beltinci Klima Tratnjek | 1 : 2 | Triglav Kranj |
4.krog |
12.08.2023 ob 17.30 |
Športni park Beltinci - glavno igrišče | Beltinci Klima Tratnjek | 3 : 1 | NK Tolmin |
5.krog |
19.08.2023 ob 17.30 |
Stadion Brinje Grosuplje | Brinje Grosuplje | 2 : 1 | ND Beltinci |
6.krog |
03.09.2023 ob 16.30 |
Športni park Beltinci - glavno igrišče | Beltinci Klima Tratnjek | 2 : 1 | Vitanest Bilje |
7.krog |
09.09.2023 ob 16.30 |
Mestni stadion Ob jezeru, Velenje | Rudar Velenje | 0 : 1 | ND Beltinci |
8.krog |
15.09.2023 ob 16.30 |
Športni park Beltinci - glavno igrišče | Beltinci Klima Tratnjek | 1 : 1 | ND Lendava 1903 |
9.krog |
21.09.2023 ob 16.00 |
Športni park Dekani | Jadran Dekani | 0 : 3 | ND Beltinci |
10.krog |
24.09.2023 ob 16.00 |
Športni park Beltinci - glavno igrišče | Beltinci Klima Tratnjek | 3 : 0 | ND Dravinja |
11.krog |
29.09.2023 ob 18.00 |
Stadion Portoval Novo mesto | Krka | 0 : 2 | ND Beltinci |
12.krog |
07.10.2023 ob 15.30 |
Športni park Beltinci - glavno igrišče | Beltinci Klima Tratnjek | 3 : 0 | NK Bistrica iz Slovenske Bistrice |
13.krog |
15.10.2023 ob 15.00 |
Stadion Ilirija | Ilirija 1911 | 0 : 0 | ND Beltinci |
14.krog |
21.10.2023 ob 12.45 |
Športni park Beltinci - glavno igrišče | Beltinci Klima Tratnjek | 1 : 0 | Gorica |
15.krog |
28.10.2023 ob 15.00 |
Mestni stadion Ravne na Koroškem | Fužinar Ravne | 0 : 1 | ND Beltinci |
16.krog |
05.11.2023 ob 14.15 |
Mestni stadion Ajdovščina | Primorje eMundia | 3 : 1 | ND Beltinci |
17.krog |
12.11.2023 ob 14.00 |
Športni park Beltinci - glavno igrišče | Beltinci Klima Tratnjek | 2 : 0 | CB24 Tabor Sežana |
18.krog |
18.11.2023 ob 15.30 |
Športni center Kranj | Triglav Kranj | 2 : 1 | ND Beltinci |
19.krog |
03.03.2024 ob 15.00 |
Športni park Brajda, Tolmin | TKK Tolmin | 1 : 2 | ND Beltinci |
20.krog |
10.03.2024 ob 13.00 |
Športni park Beltinci - glavno igrišče | Beltinci Klima Tratnjek | 1 : 1 | NK Brinje-Grosuplje |
21.krog |
16.03.2024 ob 15.00 |
Igrišče Bilje, V Dolinci | Vitanest Bilje | 0 : 0 | Beltinci Klima Tratnjek |
22.krog |
23.03.2024 ob 14.00 |
Športni park Beltinci - glavno igrišče | Beltinci Klima Tratnjek | 1 : 0 | Rudar Velenje |
23.krog |
30.03.2024 ob 20.00 |
Športni park Lendava | Nafta 1903 | : | Beltinci Klima Tratnjek |
24.krog |
07.04.2024 ob 16.00 |
Športni park Beltinci - glavno igrišče | Beltinci Klima Tratnjek | : | Jadran Dekani |
25.krog | 14.04.2024 | ŠRC Dobrava | Dravinja | : | Beltinci Klima Tratnjek |
26.krog | 21.04.2024 | Športni park Beltinci - glavno igrišče | Beltinci Klima Tratnjek | : | Krka |
27.krog | 28.04.2024 | Športni park Slovenska Bistrica | Kety Emmi&Impol Bistrica | : | Beltinci Klima Tratnjek |
28.krog | 05.05.2024 | Športni park Beltinci - glavno igrišče | Beltinci Klima Tratnjek | : | Ilirija 1911 |
29.krog | 12.05.2024 | Športni park Nova Gorica | Gorica | : | Beltinci Klima Tratnjek |
30.krog | 18.05.2024 | Športni park Beltinci - glavno igrišče | Beltinci Klima Tratnjek | : | Fužinar SIJ Ravne Systems |
ND BELTINCI |
---|
Ravenska cesta 8A 9231 Beltinci tel: 051 659 805; 031 572 348 fax: email: jan.breznik59@gmail.com; sandi.voros@gmail.com www: ndbeltinci.net |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Robert Čakš | 9 |
2. | Filip Kosić | 5 |
3. | Jan Bruno Kralj | 4 |
Luka Pihler | 4 | |
5. | Henrik Nerguti | 3 |
6. | Denis Leban | 2 |
Maksimiljan Zorman | 2 | |
8. | Tian Kosi | 1 |
Adis Emruli | 1 | |
Luka Sočič | 1 | |
Ivan Težački | 1 | |
Alan Kaučič | 1 |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Nafta 1903 | 22 | 48 | |
2 | Beltinci Klima Tratnjek | 22 | 44 | |
3 | Primorje eMundia | 22 | 42 | |
4 | Gorica | 22 | 41 | |
5 | Triglav Kranj | 22 | 37 | |
6 | Kety Emmi&Impol Bistrica | 22 | 36 | |
7 | Brinje Grosuplje | 22 | 36 | |
8 | Jadran Dekani | 22 | 28 | |
9 | Dravinja | 22 | 27 | |
10 | Vitanest Bilje | 22 | 26 | |
11 | Rudar Velenje | 22 | 25 | |
12 | TKK Tolmin | 22 | 23 | |
13 | Krka | 22 | 22 | |
14 | Fužinar SIJ Ravne Systems | 22 | 22 | |
15 | Ilirija 1911 | 22 | 19 | |
16 | Tabor Sežana | 22 | 13 |