1.krog 27.07.2019 
ob 17.30
Športni center Rogaška Slatina  Rogaška 0 : 1 Vitanest Bilje
2.krog 03.08.2019 
ob 17.30
Stadion Matija Gubec Krško  Krško 6 : 0 Rogaška
3.krog 10.08.2019 
ob 17.30
Športni center Rogaška Slatina  Rogaška 0 : 2 Kalcer Radomlje
4.krog 17.08.2019 
ob 17.00
Športni center Rogaška Slatina  Rogaška 2 : 1 Fužinar Vzajemci
5.krog 24.08.2019 
ob 17.00
Športni park Dekani  Jadran Dekani 3 : 1 Rogaška
6.krog 31.08.2019 
ob 17.00
Športni center Rogaška Slatina  Rogaška 0 : 0 Krka
7.krog 01.12.2019 
ob 13.00
Športni park Vipolže  Brda : Rogaška
8.krog 14.09.2019 
ob 16.00
Športni center Rogaška Slatina  Rogaška 1 : 4 Gorica
9.krog 21.09.2019 
ob 16.00
Športni park Lendava  Nafta 1903 : Rogaška
10.krog 25.09.2019 
ob 16.00
Športni center Rogaška Slatina  Rogaška : Brežice Terme Čatež
11.krog 28.09.2019 
ob 15.30
Športni park Beltinci  Beltinci Klima Tratnjek : Rogaška
12.krog 05.10.2019 
ob 15.30
Športni center Rogaška Slatina  Rogaška : Koroška Dravograd
13.krog 12.10.2019 
ob 15.30
ŠRC Bonifika Koper  Koper : Rogaška
14.krog 19.10.2019 
ob 15.00
Športni center Rogaška Slatina  Rogaška : Drava Dakinda Ptuj
15.krog 26.10.2019 
ob 14.00
Športni park Dob  Roltek Dob : Rogaška
16.krog 03.11.2019 
ob 14.00
Igrišče Bilje, V Dolinci  Vitanest Bilje : Rogaška
17.krog 10.11.2019 
ob 14.00
Športni center Rogaška Slatina  Rogaška : Krško
18.krog 17.11.2019 
ob 13.30
Športni park Radomlje  Kalcer Radomlje : Rogaška
19.krog 24.11.2019 
ob 13.30
Mestni stadion Ravne na Koroškem  Fužinar Vzajemci : Rogaška
20.krog 08.03.2020 
ob 15.00
Športni center Rogaška Slatina  Rogaška : Jadran Dekani
21.krog 15.03.2020 
ob 15.00
Stadion Portoval Novo mesto  Krka : Rogaška
22.krog 22.03.2020 
ob 15.00
Športni center Rogaška Slatina  Rogaška : Brda
23.krog 29.03.2020 
ob 16.00
Športni park Nova Gorica  Gorica : Rogaška
24.krog 05.04.2020 
ob 16.30
Športni center Rogaška Slatina  Rogaška : Nafta 1903
25.krog 11.04.2020 
ob 16.30
Stadion Brežice  Brežice Terme Čatež : Rogaška
26.krog 19.04.2020 
ob 17.00
Športni center Rogaška Slatina  Rogaška : Beltinci Klima Tratnjek
27.krog 26.04.2020 
ob 17.00
Športni center Dravograd  Koroška Dravograd : Rogaška
28.krog 02.05.2020 
ob 17.00
Športni center Rogaška Slatina  Rogaška : Koper
29.krog 09.05.2020 
ob 17.00
Mestni stadion Ptuj  Drava Dakinda Ptuj : Rogaška
30.krog 16.05.2020 
ob 17.00
Športni center Rogaška Slatina  Rogaška : Roltek Dob
ROGAŠKA
Sotelska cesta 55
3250 Rogaška Slatina
tel:
fax: 03 818 42 53
email: lorber.darko@gmail.com / janko.belcer@gmail.com
www:

STRELCI
1. Filip Jauk 3
2. Aleksander Močić 1

LESTVICA
1 Koper 8 20
2 Kalcer Radomlje 8 19
3 Krško 8 16
4 Gorica 8 16
5 Nafta 1903 8 15
6 Krka 8 13
7 Fužinar Vzajemci 8 13
8 Drava Dakinda Ptuj 8 12
9 Vitanest Bilje 8 12
10 Roltek Dob 7 7
11 Jadran Dekani 8 7
12 Brda 7 6
13 Beltinci Klima Tratnjek 8 6
14 Brežice Terme Čatež 7 4
15 Koroška Dravograd 8 4
16 Rogaška 7 4




DELI NA