1.krog |
29.07.2023 ob 18.00 |
Stadion Brinje Grosuplje | Brinje Grosuplje | 1 : 0 | Gorica |
2.krog |
30.08.2023 ob 18.00 |
Športni park Nova Gorica | Gorica | 3 : 2 | Vitanest Bilje |
3.krog |
26.10.2023 ob 15.00 |
Mestni stadion Ob jezeru, Velenje | Rudar Velenje | 0 : 0 | Gorica |
4.krog |
13.08.2023 ob 17.30 |
Športni park Nova Gorica | Gorica | 3 : 4 | ND Lendava 1903 |
5.krog |
19.08.2023 ob 17.30 |
Športni park Dekani | Jadran Dekani | 0 : 0 | Gorica |
6.krog |
02.09.2023 ob 16.30 |
Športni park Nova Gorica | Gorica | 3 : 0 | ND Dravinja |
7.krog |
08.09.2023 ob 18.00 |
Stadion Portoval Novo mesto | Krka | 1 : 2 | Gorica |
8.krog |
15.09.2023 ob 16.00 |
Športni park Nova Gorica | Gorica | 1 : 0 | NK Bistrica iz Slovenske Bistrice |
9.krog |
20.09.2023 ob 16.00 |
Stadion Ilirija | Ilirija 1911 | 0 : 4 | Gorica |
10.krog |
24.09.2023 ob 16.00 |
Športni center Kranj | Triglav Kranj | 0 : 3 | Gorica |
11.krog |
29.09.2023 ob 15.30 |
Športni park Nova Gorica | Gorica | 2 : 1 | KNK Fužinar, socialno podjetje |
12.krog |
07.10.2023 ob 15.00 |
Mestni stadion Ajdovščina | Primorje | 1 : 0 | Gorica |
13.krog |
13.10.2023 ob 15.00 |
Športni park Nova Gorica | Gorica | 1 : 1 | CB24 Tabor Sežana |
14.krog |
21.10.2023 ob 12.45 |
Športni park Beltinci - glavno igrišče | Beltinci Klima Tratnjek | 1 : 0 | Gorica |
15.krog |
29.10.2023 ob 14.00 |
Športni park Nova Gorica | Gorica | 2 : 3 | NK Tolmin |
16.krog |
05.11.2023 ob 14.00 |
Športni park Nova Gorica | Gorica | 1 : 1 | NK Brinje-Grosuplje |
17.krog |
11.11.2023 ob 14.00 |
Igrišče Bilje, V Dolinci | Vitanest Bilje | 0 : 1 | Gorica |
18.krog |
18.11.2023 ob 13.30 |
Športni park Nova Gorica | Gorica | 2 : 0 | Rudar Velenje |
19.krog |
03.03.2024 ob 13.00 |
Športni park Lendava | Nafta 1903 | 1 : 3 | Gorica |
20.krog |
09.03.2024 ob 13.00 |
Športni park Nova Gorica | Gorica | 1 : 1 | Jadran Dekani |
21.krog |
16.03.2024 ob 15.00 |
ŠRC Dobrava | Dravinja | 0 : 1 | Gorica |
22.krog |
22.03.2024 ob 20.15 |
Športni park Nova Gorica | Gorica | 2 : 0 | Krka |
23.krog |
30.03.2024 ob 15.30 |
Športni park Slovenska Bistrica | Kety Emmi&Impol Bistrica | 1 : 5 | Gorica |
24.krog |
07.04.2024 ob 20.00 |
Športni park Nova Gorica | Gorica | 4 : 1 | Ilirija 1911 |
25.krog |
13.04.2024 ob 17.15 |
Športni park Nova Gorica | Gorica | 0 : 0 | Triglav Kranj |
26.krog |
20.04.2024 ob 17.00 |
Mestni stadion Ravne na Koroškem | Fužinar SIJ Ravne Systems | 0 : 2 | Gorica |
27.krog |
28.04.2024 ob 20.00 |
Športni park Nova Gorica | Gorica | : | Primorje eMundia |
28.krog |
04.05.2024 ob 17.00 |
Stadion Rajko Štolfa Sežana | Tabor Sežana | : | Gorica |
29.krog | 12.05.2024 | Športni park Nova Gorica | Gorica | : | Beltinci Klima Tratnjek |
30.krog | 18.05.2024 | Športni park Brajda, Tolmin | TKK Tolmin | : | Gorica |
GORICA |
---|
Stadion: Športni park |
Bazoviška ulica 4 5000 Nova Gorica tel: 05/333 40 86 fax: 05/333 40 87 email: info@nd-gorica.com www: www.nd-gorica.com |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Luka Baruca | 8 |
2. | Žan Leban | 4 |
Luka Vekić | 4 | |
Darius Daniel Jalinous | 4 | |
5. | Kalani Carrilho Dos Santos Almeida | 3 |
Haris Kadrić | 3 | |
Sebastian Lesjak | 3 | |
Nejc Mevlja | 3 | |
9. | Boris Krstić | 2 |
Luka Marjanac | 2 | |
Darko Hrka | 2 | |
12. | Taj Rožič Šuligoj | 1 |
Maj Blažič | 1 | |
Franco Dario Bustos Glavas | 1 | |
Leon Marinič | 1 | |
Denis Bjelkić | 1 | |
Lazar Sajčić | 1 | |
Miha Žejen | 1 | |
Dragan Brkić | 1 |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Nafta 1903 | 26 | 54 | |
2 | Gorica | 26 | 51 | |
3 | Beltinci Klima Tratnjek | 26 | 50 | |
4 | Primorje eMundia | 26 | 50 | |
5 | Brinje Grosuplje | 26 | 45 | |
6 | Triglav Kranj | 26 | 45 | |
7 | Kety Emmi&Impol Bistrica | 26 | 38 | |
8 | Rudar Velenje | 26 | 32 | |
9 | Vitanest Bilje | 26 | 29 | |
10 | Dravinja | 26 | 29 | |
11 | Jadran Dekani | 26 | 29 | |
12 | TKK Tolmin | 26 | 28 | |
13 | Krka | 26 | 26 | |
14 | Tabor Sežana | 26 | 25 | |
15 | Fužinar SIJ Ravne Systems | 26 | 24 | |
16 | Ilirija 1911 | 26 | 22 |