1.krog 12.08.2023 
ob 10.00
ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT  Primorje 1 : 1 CB24 Tabor Sežana
2.krog 30.08.2023 
ob 15.00
Športni park Radomlje - igrišče z UT  Kalcer Radomlje 1 : 3 Primorje
3.krog 26.08.2023 
ob 10.00
Mestni stadion Ajdovščina  Primorje 4 : 2 ŠD Tabor 69 Vižmarje - Brod
4.krog 02.09.2023 
ob 10.00
Športni park Vrhnika  Vrhnika 0 : 1 Primorje
5.krog 09.09.2023 
ob 10.00
ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT  Primorje 1 : 1 Jadran Dekani
6.krog 13.09.2023 
ob 15.00
Igrišče Bilje, V Dolinci  Bilje 0 : 1 Primorje
7.krog 16.09.2023 
ob 10.00
ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT  Primorje 3 : 1 Interblock
8.krog 23.09.2023 
ob 14.30
Športni center Kranj - igrišče z UT  AH Vrtač Triglav Kranj 0 : 1 Primorje
9.krog 30.09.2023 
ob 10.00
Mestni stadion Ajdovščina  Primorje 0 : 1 Roltek Dob
10.krog 07.10.2023 
ob 11.00
Stadion NK Jadran, Krvavi Potok  Tabor Sežana 1 : 1 Primorje
11.krog 14.10.2023 
ob 11.00
Mestni stadion Ajdovščina  Primorje 1 : 0 Kalcer Radomlje
12.krog 21.10.2023 
ob 15.00
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT  Arne Tabor 69 2 : 2 Primorje
13.krog 28.10.2023 
ob 10.00
ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT  Primorje 5 : 2 NK Vrhnika
14.krog 05.11.2023 
ob 12.00
Športni park Dekani - igrišče z UT  Jadran Dekani 1 : 3 Primorje
15.krog 11.11.2023 
ob 10.00
ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT  Primorje 1 : 2 Vitanest Bilje
16.krog 18.11.2023 
ob 11.45
Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT  IB 1975 Ljubljana 2 : 1 Primorje
17.krog 09.03.2024 
ob 10.00
ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT  Primorje 3 : 0 Triglav Kranj
18.krog 16.03.2024 
ob 10.00
Športni park Dob  Roltek Dob 1 : 5 Primorje
19.krog 23.03.2024 
ob 10.00
Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT  IB 1975 Ljubljana 2 : 2 Primorje
20.krog 30.03.2024 
ob 10.00
Mestni stadion Ajdovščina  Primorje 5 : 0 Roltek Dob
21.krog 09.04.2024 
ob 17.30
Športni center Kranj  AH Vrtač Triglav Kranj 0 : 1 Primorje
22.krog 13.04.2024 
ob 10.00
Mestni stadion Ajdovščina  Primorje 3 : 1 Bilje
23.krog 17.04.2024 
ob 17.00
Športni park Radomlje - igrišče z UT  Kalcer Radomlje : Primorje
24.krog 28.04.2024 
ob 12.00
ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT  Primorje : Tabor Sežana
25.krog 05.05.2024 
ob 12.00
Športni park Vrhnika  Vrhnika : Primorje
26.krog 12.05.2024 
ob 12.00
ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT  Primorje : Jadran Dekani
27.krog 19.05.2024 
ob 12.00
  Arne Tabor 69 : Primorje
PRIMORJE
Goriška cesta 44
5270 Ajdovščina
tel:
fax:
email: nsajdovscina1@gmail.com
www: nogometna-sola-ajdovscina.si

STRELCI
1. Luka Ipavec 17
2. Enej Kete Praček 7
3. Nihat Bajramovski 6
Pal Furlan 6
5. Nolan Birsa 3
Filip Kodelja 3
7. Jaka Žerjal 2
8. Mathis Žvab 1
Betim Čadraki 1
Lukas Bovcon 1
Kenan Džuzdanovič 1

LESTVICA
1 Primorje 22 47
2 IB 1975 Ljubljana 22 44
3 Bilje 22 38
4 Jadran Dekani 22 35
5 Kalcer Radomlje 22 32
6 Vrhnika 22 32
7 Roltek Dob 22 29
8 Tabor Sežana 22 22
9 AH Vrtač Triglav Kranj 22 21
10 Arne Tabor 69 22 10




DELI NA