1.krog 05.09.2023 
ob 17.30
Športni park Vrhnika  Bilje 2 : 1 NK Vrhnika
2.krog 20.08.2023 
ob 16.00
Športni park Dekani - igrišče z UT  Jadran Dekani 2 : 3 Vitanest Bilje
3.krog 26.08.2023 
ob 15.00
Igrišče Bilje - pomožno igrišče UT  Bilje 9 : 1 Roltek Dob
4.krog 02.09.2023 
ob 11.00
Igrišče Bilje, V Dolinci  Bilje 2 : 4 Interblock
5.krog 10.09.2023 
ob 15.00
Športni center Kranj  AH Vrtač Triglav Kranj 0 : 3 Vitanest Bilje
6.krog 13.09.2023 
ob 15.00
Igrišče Bilje, V Dolinci  Bilje 0 : 1 Primorje
7.krog 17.09.2023 
ob 14.30
Stadion Rajko Štolfa Sežana  Tabor Sežana 0 : 3 Vitanest Bilje
8.krog 23.09.2023 
ob 11.00
Igrišče Bilje - pomožno igrišče UT  Bilje 1 : 1 Kalcer Radomlje
9.krog 01.10.2023 
ob 14.00
Maksov gaj - Arne Tabor, Lj.-Brod  Arne Tabor 69 1 : 1 Vitanest Bilje
10.krog 08.10.2023 
ob 13.30
Igrišče Bilje - pomožno igrišče UT  Vrhnika 3 : 1 Vitanest Bilje
11.krog 15.10.2023 
ob 11.00
Igrišče Bilje - pomožno igrišče UT  Bilje 1 : 0 Jadran Dekani
12.krog 22.10.2023 
ob 13.00
Športni park Domžale - igrišče z UT  Roltek Dob 2 : 0 Vitanest Bilje
13.krog 28.10.2023 
ob 13.15
Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT  IB 1975 Ljubljana 0 : 1 Vitanest Bilje
14.krog 05.11.2023 
ob 12.00
Igrišče Bilje, V Dolinci  Bilje 1 : 2 Triglav Kranj
15.krog 11.11.2023 
ob 10.00
ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT  Primorje 1 : 2 Vitanest Bilje
16.krog 18.11.2023 
ob 11.00
Igrišče Bilje - pomožno igrišče UT  Bilje 5 : 1 CB24 Tabor Sežana
17.krog 10.03.2024 
ob 16.30
Športni park Radomlje - igrišče z UT  Kalcer Radomlje 4 : 1 Vitanest Bilje
18.krog 17.03.2024 
ob 12.00
Igrišče Bilje - pomožno igrišče UT  Bilje 2 : 1 ŠD Tabor 69 Vižmarje - Brod
19.krog 23.03.2024 
ob 12.00
Igrišče Bilje - pomožno igrišče UT  Bilje 1 : 0 Tabor Sežana
20.krog 30.03.2024 
ob 11.00
Športni park Vrhnika  Vrhnika 3 : 1 Bilje
21.krog 06.04.2024 
ob 12.00
Igrišče Bilje, V Dolinci  Bilje 4 : 0 Jadran Dekani
22.krog 13.04.2024 
ob 10.00
Mestni stadion Ajdovščina  Primorje 3 : 1 Bilje
23.krog 20.04.2024 
ob 10.00
Igrišče Bilje - pomožno igrišče UT  Bilje : IB 1975 Ljubljana
24.krog 28.04.2024 
ob 12.00
Športni park Dob  Roltek Dob : Bilje
25.krog 05.05.2024 
ob 12.00
Igrišče Bilje - pomožno igrišče UT  Bilje : AH Vrtač Triglav Kranj
26.krog 12.05.2024 
ob 12.00
Igrišče Bilje - pomožno igrišče UT  Bilje : Arne Tabor 69
27.krog 19.05.2024 
ob 12.00
  Kalcer Radomlje : Bilje
VITANEST BILJE
Bilje 3
5292 Renče
tel: 05/301-12-24
fax: 05/301-13-44
email: info@ndbilje.si
www: www.ndbilje.si

STRELCI
1. Matic Peloz 19
2. Gal Žižmond 10
3. Jošt Kavčič 3
Rene Črnivec 3
5. Aljaž Goljevšček 2
Filip Žniderčič 2
Tristan Bizjak 2
Patrik Merljak 2
9. Tim Nešković 1
Timotej Koncut 1

LESTVICA
1 Primorje 22 47
2 IB 1975 Ljubljana 22 44
3 Bilje 22 38
4 Jadran Dekani 22 35
5 Kalcer Radomlje 22 32
6 Vrhnika 22 32
7 Roltek Dob 22 29
8 Tabor Sežana 22 22
9 AH Vrtač Triglav Kranj 22 21
10 Arne Tabor 69 22 10




DELI NA