1.krog 12.08.2023 
ob 14.00
Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT  IB 1975 Ljubljana 8 : 0 ŠD Tabor 69 Vižmarje - Brod
2.krog 20.08.2023 
ob 15.00
Maksov gaj - Arne Tabor, Lj.-Brod  Arne Tabor 69 3 : 2 Triglav Kranj
3.krog 26.08.2023 
ob 10.00
Mestni stadion Ajdovščina  Primorje 4 : 2 ŠD Tabor 69 Vižmarje - Brod
4.krog 03.09.2023 
ob 15.00
Maksov gaj - Arne Tabor, Lj.-Brod  Arne Tabor 69 2 : 2 CB24 Tabor Sežana
5.krog 09.09.2023 
ob 11.00
Športni park Radomlje - igrišče z UT  Kalcer Radomlje 1 : 0 ŠD Tabor 69 Vižmarje - Brod
6.krog 13.09.2023 
ob 14.30
Športni park Dob  Roltek Dob 3 : 2 ŠD Tabor 69 Vižmarje - Brod
7.krog 17.09.2023 
ob 14.30
Maksov gaj - Arne Tabor, Lj.-Brod  Arne Tabor 69 0 : 0 NK Vrhnika
8.krog 23.09.2023 
ob 15.00
Športni park Dekani - igrišče z UT  Jadran Dekani 1 : 0 ŠD Tabor 69 Vižmarje - Brod
9.krog 01.10.2023 
ob 14.00
Maksov gaj - Arne Tabor, Lj.-Brod  Arne Tabor 69 1 : 1 Vitanest Bilje
10.krog 07.10.2023 
ob 14.00
Maksov gaj - Arne Tabor, Lj.-Brod  Arne Tabor 69 1 : 2 Interblock
11.krog 14.10.2023 
ob 11.00
Športni center Kranj - igrišče z UT  AH Vrtač Triglav Kranj 3 : 1 ŠD Tabor 69 Vižmarje - Brod
12.krog 21.10.2023 
ob 15.00
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT  Arne Tabor 69 2 : 2 Primorje
13.krog 28.10.2023 
ob 11.00
Stadion Rajko Štolfa Sežana  Tabor Sežana 5 : 2 ŠD Tabor 69 Vižmarje - Brod
14.krog 08.11.2023 
ob 17.00
Športni park Radomlje - igrišče z UT  Arne Tabor 69 1 : 1 Kalcer Radomlje
15.krog 12.11.2023 
ob 11.30
Maksov gaj - Arne Tabor, Lj.-Brod  Arne Tabor 69 1 : 3 Roltek Dob
16.krog 18.11.2023 
ob 12.00
Stadion Ivančna Gorica - igrišče z UT  Vrhnika 6 : 0 ŠD Tabor 69 Vižmarje - Brod
17.krog 09.03.2024 
ob 13.00
Maksov gaj - Arne Tabor, Lj.-Brod  Arne Tabor 69 1 : 1 Jadran Dekani
18.krog 17.03.2024 
ob 12.00
Igrišče Bilje - pomožno igrišče UT  Bilje 2 : 1 ŠD Tabor 69 Vižmarje - Brod
19.krog 23.03.2024 
ob 12.00
Maksov gaj - Arne Tabor, Lj.-Brod  Kalcer Radomlje 4 : 1 Arne Tabor 69
20.krog 01.04.2024 
ob 11.00
Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT  IB 1975 Ljubljana 5 : 0 Arne Tabor 69
21.krog 07.04.2024 
ob 14.00
Maksov gaj - Arne Tabor, Lj.-Brod  Arne Tabor 69 0 : 4 Tabor Sežana
22.krog 14.04.2024 
ob 12.00
Športni park Dob  Roltek Dob 3 : 3 Arne Tabor 69
23.krog 21.04.2024 
ob 14.30
Maksov gaj - Arne Tabor, Lj.-Brod  Arne Tabor 69 : Vrhnika
24.krog 28.04.2024 
ob 12.00
Športni center Kranj  AH Vrtač Triglav Kranj : Arne Tabor 69
25.krog 05.05.2024 
ob 12.00
Maksov gaj - Arne Tabor, Lj.-Brod  Arne Tabor 69 : Jadran Dekani
26.krog 12.05.2024 
ob 12.00
Igrišče Bilje - pomožno igrišče UT  Bilje : Arne Tabor 69
27.krog 19.05.2024 
ob 12.00
  Arne Tabor 69 : Primorje
ŠD TABOR 69 VIŽMARJE - BROD
Na Gmajni 1
1210 Ljubljana - Šentvid
tel: Verbič Uroš, 041/ 508-256
fax:
email: nkarnetabor69@gmail.com
www: www.arne-tabor69.si

STRELCI
1. Enej Bezovšek 4
Marko Grbić 4
3. Primož Balen 3
Alex Ćorić 3
Luka Zajec 3
6. Ožbej Ciperle 2
7. Gal Sitar 1
Žiga Smrekar 1
Jakob Klemenčič 1
Nejc Franko 1
Liam Plesnik 1

LESTVICA
1 Primorje 23 47
2 IB 1975 Ljubljana 22 44
3 Bilje 22 38
4 Kalcer Radomlje 23 35
5 Jadran Dekani 22 35
6 Vrhnika 22 32
7 Roltek Dob 22 29
8 Tabor Sežana 22 22
9 AH Vrtač Triglav Kranj 22 21
10 Arne Tabor 69 22 10




DELI NA