1.krog 23.08.2023 
ob 15.30
Športni park Lendava  Nafta 1903 0 : 1 NK Bistrica iz Slovenske Bistrice
2.krog 20.08.2023 
ob 11.00
Športni park Slovenska Bistrica  KETY EMMI&IMPOL Bistrica 6 : 0 Miklavž
3.krog 26.08.2023 
ob 15.00
Stadion Čistina Veržej  Veržej 2 : 3 NK Bistrica iz Slovenske Bistrice
4.krog 03.09.2023 
ob 11.00
Športni park Slovenska Bistrica  KETY EMMI&IMPOL Bistrica 5 : 0 Krško
5.krog 09.09.2023 
ob 16.45
Stadion Šmartno ob Paki  Šampion ZEUS 2 : 2 NK Bistrica iz Slovenske Bistrice
6.krog 13.09.2023 
ob 14.30
Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT  Kety Emmi&Impol Bistrica 9 : 0 NK Drava Dakinda Ptuj
7.krog 17.09.2023 
ob 11.00
Športni park Tabor Maribor  Novogradnje MB Tabor 0 : 2 NK Bistrica iz Slovenske Bistrice
8.krog 24.09.2023 
ob 11.00
Športni park Slovenska Bistrica  Kety Emmi&Impol Bistrica 4 : 0 Rudar Velenje
9.krog 30.09.2023 
ob 13.00
ŠRC Aluvar Gančani  Aluvar Beltinci 0 : 1 NK Bistrica iz Slovenske Bistrice
10.krog 07.10.2023 
ob 10.30
Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT  Kety Emmi&Impol Bistrica 1 : 2 ND Lendava 1903
11.krog 14.10.2023 
ob 10.00
Igrišče Miklavž na Dravskem polju  Miklavž 0 : 4 NK Bistrica iz Slovenske Bistrice
12.krog 21.10.2023 
ob 11.00
Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT  Kety Emmi&Impol Bistrica 2 : 0 ŠD NK Veržej
13.krog 28.10.2023 
ob 11.00
Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT  Krško Posavje 2 : 1 NK Bistrica iz Slovenske Bistrice
14.krog 05.11.2023 
ob 11.00
Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT  Kety Emmi&Impol Bistrica 2 : 0 NK Šampion
15.krog 11.11.2023 
ob 11.00
Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT  Drava 0 : 4 NK Bistrica iz Slovenske Bistrice
16.krog 18.11.2023 
ob 10.00
Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT  Kety Emmi&Impol Bistrica 3 : 2 NK MB Tabor
17.krog 10.03.2024 
ob 11.00
Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT  Rudar Velenje 2 : 6 NK Bistrica iz Slovenske Bistrice
18.krog 16.03.2024 
ob 15.00
Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT  Kety Emmi&Impol Bistrica 9 : 0 ND Beltinci
19.krog 23.03.2024 
ob 11.00
Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT  Kety Emmi&Impol Bistrica 4 : 1 Drava
20.krog 30.03.2024 
ob 10.00
Stadion Čistina Veržej  Veržej Sparta Slatina 0 : 5 Kety Emmi&Impol Bistrica
21.krog 07.04.2024 
ob 11.00
Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT  Kety Emmi&Impol Bistrica 1 : 0 Šampion ZEUS
22.krog 13.04.2024 
ob 11.00
Stadion Matija Gubec Krško  Krško 3 : 2 Kety Emmi&Impol Bistrica
23.krog 23.04.2024 
ob 15.00
Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT  Kety Emmi&Impol Bistrica : Rudar Velenje
24.krog 28.04.2024 
ob 11.00
Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT  Kety Emmi&Impol Bistrica : Miklavž
25.krog 04.05.2024  Športni park Tabor Maribor  Novogradnje MB Tabor : Kety Emmi&Impol Bistrica
26.krog 11.05.2024  Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT  Kety Emmi&Impol Bistrica : Nafta 1903
27.krog 18.05.2024  ŠRC Aluvar Gančani  Aluvar Beltinci : Kety Emmi&Impol Bistrica
BISTRICA IZ SLOVENSKE BISTRICE
Partizanska ulica 35
2310 Slovenska Bistrica
tel: 041/753-368
fax: 05/9926-272
email: nkslovenskabistrica@siol.net
www: www.nk-bistrica.si

STRELCI
1. Ismail Iseni 17
2. Arnel Kuntner Taraj 12
3. Patrik Papotnik 11
4. Tim Hvalič 8
5. Aljaž Mraz 5
6. Nino Strnad 4
Gašper Sevšek 4
8. Aljaž Berdnik 3
Jaka Veranič 3
10. Bor Vantur 2
11. Miha Metličar 1
Jakob Ostruh 1
Lan Sentič 1
Tim Zupančič 1

LESTVICA
1 Kety Emmi&Impol Bistrica 22 55
2 Nafta 1903 23 52
3 Krško 23 46
4 Novogradnje MB Tabor 23 39
5 Rudar Velenje 22 33
6 Veržej Sparta Slatina 23 28
7 Šampion ZEUS 23 27
8 Aluvar Beltinci 23 23
9 Miklavž 23 13
10 Drava 23 11




DELI NA