1.krog 27.10.2021 
ob 12.00
Športni park Domžale - pomožno igr.  Domžale 4 : 2 Mura
2.krog 15.08.2021 
ob 11.00
ŠRC Ivanke Serec Radenci; igr. z UT  Mura 1 : 2 Brinje Grosuplje
3.krog 18.08.2021 
ob 15.00
Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT  Krka 1 : 2 Mura
4.krog 22.08.2021 
ob 15.00
ŠRC Ivanke Serec Radenci  Mura 2 : 2 Koper
5.krog 27.08.2021 
ob 15.00
Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT  Drava Ptuj 3 : 2 Mura
6.krog 16.03.2022 
ob 15.00
ŠRC Slatina, Radenci; igr. z NT  Mura 0 : 1 Bravo Nova KBM
7.krog 18.09.2021 
ob 14.00
Športni park Radomlje - igrišče z UT  Radomlje 2 : 3 Mura
8.krog 25.09.2021 
ob 13.00
ŠRC Slatina, Radenci; igr. z NT  Mura 1 : 1 Ilirija Extra-Lux
9.krog 16.10.2021 
ob 13.00
Športni park NK Aluminij - pom.igr. 2  Nova KBM Aluminij 1 : 0 Mura
10.krog 23.10.2021 
ob 12.00
Štadion Z'dežele  A2S Celje 3 : 4 Mura
11.krog 20.02.2022 
ob 12.00
Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT  Mura 3 : 0 Triglav Kranj
12.krog 04.12.2021 
ob 11.00
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT  Olimpija Ljubljana 1 : 2 Mura
13.krog 14.11.2021 
ob 11.00
Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT  Mura 0 : 1 Maribor
14.krog 14.12.2021 
ob 14.00
Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT  Mura 2 : 0 Domžale
15.krog 28.11.2021 
ob 11.00
Stadion Brinje Grosuplje  Brinje Grosuplje 2 : 3 Mura
16.krog 26.02.2022 
ob 14.00
Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT  Mura 1 : 1 Krka
17.krog 05.03.2022 
ob 13.00
ŠRC Bonifika Koper- atletski stadion  Koper 0 : 3 Mura
18.krog 12.03.2022 
ob 13.30
Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT  Mura 2 : 0 Drava Ptuj
19.krog 13.04.2022 
ob 13.00
Športni park Šiška Lj. - trikotnik - pom.igrišče 2 - NT  Bravo Nova KBM 0 : 2 Mura
20.krog 10.04.2022 
ob 11.00
ŠRC Slatina, Radenci; igr. z NT  Mura 4 : 5 Radomlje
21.krog 16.04.2022 
ob 11.00
Stadion Ilirija  Ilirija Extra-Lux 0 : 1 Mura
22.krog 24.04.2022 
ob 11.00
Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT  Mura 2 : 0 Nova KBM Aluminij
23.krog 05.05.2022 
ob 15.00
ŠRC Slatina, Radenci; igr. z NT  Mura 4 : 1 A2S Celje
24.krog 08.05.2022 
ob 11.00
Športni center Kranj - igrišče z UT  Triglav Kranj 1 : 1 Mura
25.krog 14.05.2022 
ob 12.00
ŠRC Slatina, Radenci; igr. z NT  Mura 5 : 0 Olimpija Ljubljana
26.krog 21.05.2022 
ob 15.00
Igrišče Rogoza  Maribor : Mura
MURA

Stadion: Mestni stadion Fazanerija
Kopališka ulica 45
9000 Murska Sobota
tel:
fax:
email: info@nsmura.si
www: www.nsmura.si

STRELCI
1. Niko Kasalo 26
2. Vid Štefanec 9
3. Jan Husar 4
Bine Anželj 4
Domen Donko 4
6. Matej Cener 1
Anej Jelovica 1
David Vidmajer 1

LESTVICA
1 Brinje Grosuplje 25 54
2 Ilirija Extra-Lux 25 48
3 Krka 25 47
4 Mura 25 46
5 Domžale 25 45
6 Bravo Nova KBM 25 43
7 Maribor 25 41
8 Nova KBM Aluminij 25 38
9 A2S Celje 25 34
10 Koper 25 31
11 Olimpija Ljubljana 25 30
12 Radomlje 25 17
13 Triglav Kranj 25 11
14 Drava Ptuj 25 8




DELI NA