1.krog 06.08.2022 
ob 15.30
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT  Olimpija Ljubljana 10 : 0 Radomlje
2.krog 13.08.2022 
ob 14.30
Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1  Nova KBM Aluminij 2 : 5 Olimpija Ljubljana
3.krog 17.08.2022 
ob 14.30
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT  Olimpija Ljubljana 6 : 0 Krka
4.krog 20.08.2022 
ob 16.30
Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT  Brinje Grosuplje 0 : 2 Olimpija Ljubljana
5.krog 27.08.2022 
ob 14.30
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT  Olimpija Ljubljana 2 : 2 Ilirija Extra-Lux
6.krog 03.09.2022 
ob 13.30
Štadion Z'dežele  A2S Celje 1 : 0 Olimpija Ljubljana
7.krog 10.09.2022 
ob 12.00
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT  Olimpija Ljubljana 0 : 0 Mura
8.krog 01.10.2022 
ob 11.00
PC Poljana, Velika Polana  Nafta 1903 0 : 5 Olimpija Ljubljana
9.krog 08.10.2022 
ob 11.00
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT  Olimpija Ljubljana : Domžale
10.krog 12.10.2022 
ob 12.30
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT  Olimpija Ljubljana : Bravo Nova KBM
11.krog 15.10.2022 
ob 12.30
ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT  Koper : Olimpija Ljubljana
12.krog 22.10.2022 
ob 11.30
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT  Olimpija Ljubljana : Maribor
13.krog 29.10.2022 
ob 11.30
Športni park Nova Gorica-igrišče z UT  Gorica : Olimpija Ljubljana
14.krog 05.11.2022 
ob 11.30
Športni park Radomlje - pomožno igr.  Kalcer Radomlje : Olimpija Ljubljana
15.krog 26.11.2022 
ob 11.00
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT  Olimpija Ljubljana : Nova KBM Aluminij
16.krog 11.03.2023 
ob 12.30
Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT  Krka : Olimpija Ljubljana
17.krog 18.03.2023 
ob 12.30
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT  Olimpija Ljubljana : Brinje Grosuplje
18.krog 25.03.2023 
ob 12.30
Stadion Ilirija  Ilirija Extra-Lux : Olimpija Ljubljana
19.krog 01.04.2023 
ob 13.30
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT  Olimpija Ljubljana : A2S Celje
20.krog 08.04.2023 
ob 14.00
ŠRC Slatina, Radenci; igr. z NT  Mura : Olimpija Ljubljana
21.krog 15.04.2023 
ob 14.30
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT  Olimpija Ljubljana : Nafta 1903
22.krog 22.04.2023 
ob 14.30
Športni park Domžale - igrišče z UT  Domžale : Olimpija Ljubljana
23.krog 29.04.2023 
ob 14.30
Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT  Bravo Nova KBM : Olimpija Ljubljana
24.krog 03.05.2023 
ob 14.30
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT  Olimpija Ljubljana : Koper
25.krog 13.05.2023 
ob 14.30
Igrišče Rogoza  Maribor : Olimpija Ljubljana
26.krog 20.05.2023 
ob 14.30
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT  Olimpija Ljubljana : Gorica
OLIMPIJA

Stadion: Stadion Stožice Ljubljana
Dunajska 159
1000 Ljubljana
tel: 08 205 87 90
fax: 01 434 06 15
email: office@nkolimpija.si
www: www.nkolimpija.si

STRELCI
1. Aldin Jakupović 8
2. Matej Tadič 5
Žan Kovačević 5
4. Šan Liao Novak 2
Žiga Pečjak 2
Marcel Petrov 2
Lev Bohinc 2
8. Nik Pirečnik 1
Mateo Aćimović 1
Jan Cedilnik 1
Renato Čaušević Ferhatović 1

LESTVICA
1 Bravo Nova KBM 8 19
2 A2S Celje 8 18
3 Olimpija Ljubljana 8 17
4 Domžale 8 14
5 Koper 8 14
6 Krka 8 13
7 Maribor 8 12
8 Brinje Grosuplje 8 11
9 Nova KBM Aluminij 8 11
10 Ilirija Extra-Lux 8 10
11 Nafta 1903 8 6
12 Mura 8 5
13 Gorica 8 3
14 Kalcer Radomlje 8 3




DELI NA