1.krog 07.08.2021 
ob 17.00
Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT  Krka 2 : 2 Ilirija Extra-Lux
2.krog 14.08.2021 
ob 10.00
Nacionalni nogometni center - igrišče 2  Ilirija Extra-Lux 0 : 0 Koper
3.krog 18.08.2021 
ob 15.00
Mestni stadion Ptuj  Drava Ptuj 0 : 2 Ilirija Extra-Lux
4.krog 22.08.2021 
ob 15.00
Stadion Ilirija  Ilirija Extra-Lux 0 : 1 Bravo Nova KBM
5.krog 28.08.2021 
ob 15.00
Športni park Radomlje - igrišče z UT  Radomlje 0 : 3 Ilirija Extra-Lux
6.krog 12.09.2021 
ob 14.00
Stadion Olimp Celje  A2S Celje 1 : 2 Ilirija Extra-Lux
7.krog 18.09.2021 
ob 11.00
Štadion Ilirija - pomožno igrišče z UT  Ilirija Extra-Lux 5 : 1 Nova KBM Aluminij
8.krog 25.09.2021 
ob 13.00
ŠRC Slatina, Radenci; igr. z NT  Mura 1 : 1 Ilirija Extra-Lux
9.krog 17.10.2021 
ob 13.00
Štadion Ilirija - pomožno igrišče z UT  Ilirija Extra-Lux 4 : 0 Triglav Kranj
10.krog 24.10.2021 
ob 11.00
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT  Olimpija Ljubljana 1 : 3 Ilirija Extra-Lux
11.krog 31.10.2021 
ob 11.00
Stadion Ilirija  Ilirija Extra-Lux 4 : 1 Maribor
12.krog 07.11.2021 
ob 11.00
Športni park Domžale - igrišče z UT  Domžale 0 : 2 Ilirija Extra-Lux
13.krog 04.12.2021 
ob 12.00
Štadion Ilirija - pomožno igrišče z UT  Ilirija Extra-Lux 1 : 2 Brinje Grosuplje
14.krog 01.12.2021 
ob 11.00
Štadion Ilirija - pomožno igrišče z UT  Ilirija Extra-Lux 4 : 1 Krka
15.krog 28.11.2021 
ob 14.00
ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT  Koper 1 : 2 Ilirija Extra-Lux
16.krog 12.03.2022 
ob 13.00
Stadion Ilirija  Ilirija Extra-Lux : Drava Ptuj
17.krog 19.03.2022 
ob 13.00
Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT  Bravo Nova KBM : Ilirija Extra-Lux
18.krog 26.03.2022 
ob 13.00
Stadion Ilirija  Ilirija Extra-Lux : Radomlje
19.krog 02.04.2022 
ob 14.00
Stadion Ilirija  Ilirija Extra-Lux : A2S Celje
20.krog 09.04.2022 
ob 14.30
Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1  Nova KBM Aluminij : Ilirija Extra-Lux
21.krog 16.04.2022 
ob 15.00
Stadion Ilirija  Ilirija Extra-Lux : Mura
22.krog 23.04.2022 
ob 15.00
Športni center Kranj - igrišče z UT  Triglav Kranj : Ilirija Extra-Lux
23.krog 30.04.2022 
ob 15.00
Stadion Ilirija  Ilirija Extra-Lux : Olimpija Ljubljana
24.krog 07.05.2022 
ob 15.00
Igrišče Rogoza  Maribor : Ilirija Extra-Lux
25.krog 14.05.2022 
ob 15.00
Stadion Ilirija  Ilirija Extra-Lux : Domžale
26.krog 21.05.2022 
ob 15.00
Stadion Brinje Grosuplje  Brinje Grosuplje : Ilirija Extra-Lux
ND ILIRIJA
Vodnikova cesta 155
1000 Ljubljana
tel: 01/ 540-26-43
fax:
email: info@ndilirija1911.si
www: www.ndilirija1911.si

STRELCI
1. Patrik Katič 10
2. Mark Šerbec 9
3. Taj Rožič Šuligoj 3
Enej Hace 3
Luka Škof 3
6. Jakob Raspet 2
7. Luka Dukić 1
Jakob Pečjak 1
Tin Štricelj 1
Kevin Benkič 1

LESTVICA
1 Brinje Grosuplje 15 35
2 Ilirija Extra-Lux 15 33
3 Krka 15 28
4 Bravo Nova KBM 13 27
5 Domžale 14 26
6 Nova KBM Aluminij 15 21
7 Maribor 13 20
8 Olimpija Ljubljana 14 19
9 Koper 15 19
10 Mura 12 17
11 A2S Celje 15 14
12 Drava Ptuj 14 7
13 Triglav Kranj 13 7
14 Radomlje 15 6




DELI NA