1.krog 06.08.2022 
ob 15.30
Stadion Ilirija  Ilirija Extra-Lux 2 : 4 Domžale
2.krog 13.08.2022 
ob 15.30
Stadion Ilirija  Ilirija Extra-Lux 1 : 1 A2S Celje
3.krog 17.08.2022 
ob 11.30
Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT  Mura 2 : 3 Ilirija Extra-Lux
4.krog 21.08.2022 
ob 15.30
Štadion Ilirija - pomožno igrišče z UT  Ilirija Extra-Lux 7 : 1 Nafta 1903
5.krog 27.08.2022 
ob 14.30
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT  Olimpija Ljubljana 2 : 2 Ilirija Extra-Lux
6.krog 03.09.2022 
ob 11.00
Stadion Ilirija  Ilirija Extra-Lux 2 : 2 Bravo Nova KBM
7.krog 11.09.2022 
ob 16.00
ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT  Koper 3 : 0 Ilirija Extra-Lux
8.krog 01.10.2022 
ob 13.00
Štadion Ilirija - pomožno igrišče z UT  Ilirija Extra-Lux 0 : 0 Maribor
9.krog 09.10.2022 
ob 11.00
Športni park Nova Gorica-igrišče z UT  Gorica 3 : 3 Ilirija Extra-Lux
10.krog 12.10.2022 
ob 12.30
Štadion Ilirija - pomožno igrišče z UT  Ilirija Extra-Lux 1 : 1 Kalcer Radomlje
11.krog 15.10.2022 
ob 12.30
Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1  Nova KBM Aluminij 1 : 2 Ilirija Extra-Lux
12.krog 22.10.2022 
ob 11.30
Štadion Ilirija - pomožno igrišče z UT  Ilirija Extra-Lux 2 : 1 Krka
13.krog 30.10.2022 
ob 11.30
Stadion Brinje Grosuplje  Brinje Grosuplje 2 : 1 Ilirija Extra-Lux
14.krog 06.11.2022 
ob 11.30
Športni park Domžale - igrišče z UT  Domžale 0 : 1 Ilirija Extra-Lux
15.krog 26.11.2022 
ob 11.00
Stadion Skalna klet Celje  A2S Celje 1 : 0 Ilirija Extra-Lux
16.krog 11.03.2023 
ob 12.30
Stadion Ilirija  Ilirija Extra-Lux : Mura
17.krog 18.03.2023 
ob 12.30
Športni park Lendava  Nafta 1903 : Ilirija Extra-Lux
18.krog 25.03.2023 
ob 12.30
Stadion Ilirija  Ilirija Extra-Lux : Olimpija Ljubljana
19.krog 01.04.2023 
ob 13.30
Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT  Bravo Nova KBM : Ilirija Extra-Lux
20.krog 08.04.2023 
ob 14.00
Stadion Ilirija  Ilirija Extra-Lux : Koper
21.krog 15.04.2023 
ob 14.30
Igrišče Rogoza  Maribor : Ilirija Extra-Lux
22.krog 22.04.2023 
ob 14.30
Stadion Ilirija  Ilirija Extra-Lux : Gorica
23.krog 29.04.2023 
ob 14.30
Športni park Radomlje - pomožno igr.  Kalcer Radomlje : Ilirija Extra-Lux
24.krog 03.05.2023 
ob 14.30
Stadion Ilirija  Ilirija Extra-Lux : Nova KBM Aluminij
25.krog 13.05.2023 
ob 14.30
Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT  Krka : Ilirija Extra-Lux
26.krog 20.05.2023 
ob 14.30
Stadion Ilirija  Ilirija Extra-Lux : Brinje Grosuplje
ND ILIRIJA
Vodnikova cesta 155
1000 Ljubljana
tel: 01/ 540-26-43
fax:
email: info@ndilirija1911.si
www: www.ndilirija1911.si

STRELCI
1. Taj Rožič Šuligoj 6
Gabriel Sojer 6
3. Maksim Vid Beljkaš 3
4. Maks Pori 2
Jakob Raspet 2
Jan Nikolić 2
Matjaž Veber 2
8. Nik Belovič 1
Jurij Kvaternik 1
Tim Pavlič 1
Mark Antonij Intihar 1

LESTVICA
1 Olimpija Ljubljana 14 33
2 A2S Celje 15 33
3 Bravo Nova KBM 14 30
4 Maribor 15 26
5 Brinje Grosuplje 15 26
6 Koper 15 22
7 Krka 15 22
8 Ilirija Extra-Lux 15 21
9 Domžale 15 17
10 Nafta 1903 15 16
11 Mura 15 15
12 Nova KBM Aluminij 14 14
13 Kalcer Radomlje 14 8
14 Gorica 15 7




DELI NA