1.krog 07.08.2021 
ob 17.00
ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT  Koper 1 : 1 Radomlje
2.krog 14.08.2021 
ob 10.00
Nacionalni nogometni center - igrišče 2  Ilirija Extra-Lux 0 : 0 Koper
3.krog 18.08.2021 
ob 17.00
ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT  Koper 1 : 2 Nova KBM Aluminij
4.krog 22.08.2021 
ob 15.00
ŠRC Ivanke Serec Radenci  Mura 2 : 2 Koper
5.krog 28.08.2021 
ob 17.00
ŠRC Bonifika - pomožno igrišče NT 17'  Koper 4 : 0 Triglav Kranj
6.krog 11.09.2021 
ob 11.00
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT  Olimpija Ljubljana 0 : 1 Koper
7.krog 18.09.2021 
ob 15.30
ŠRC Bonifika Koper- atletski stadion  Koper 1 : 0 Maribor
8.krog 03.11.2021 
ob 14.30
Športni park Domžale - igrišče z UT  Domžale 6 : 1 Koper
9.krog 16.10.2021 
ob 15.30
ŠRC Bonifika - pomožno igrišče NT 17'  Koper 1 : 4 Brinje Grosuplje
10.krog 24.11.2021 
ob 16.00
Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT  Krka 2 : 0 Koper
11.krog 30.10.2021 
ob 15.30
ŠRC Bonifika - pomožno igrišče NT 17'  Koper 1 : 1 A2S Celje
12.krog 06.11.2021 
ob 12.00
ŠRC Bonifika Koper- atletski stadion  Koper 2 : 1 Drava Ptuj
13.krog 01.12.2021 
ob 12.00
Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT  Bravo Nova KBM 2 : 1 Koper
14.krog 21.11.2021 
ob 11.30
Športni park Radomlje - igrišče z UT  Radomlje 1 : 3 Koper
15.krog 28.11.2021 
ob 14.00
ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT  Koper 1 : 2 Ilirija Extra-Lux
16.krog 26.02.2022 
ob 12.30
Športni park NK Aluminij - igrišče z UT  Nova KBM Aluminij 0 : 0 Koper
17.krog 05.03.2022 
ob 13.00
ŠRC Bonifika Koper- atletski stadion  Koper 0 : 3 Mura
18.krog 13.03.2022 
ob 13.00
Športni center Kranj  Triglav Kranj 0 : 1 Koper
19.krog 02.04.2022 
ob 15.00
ŠRC Bonifika - pomožno igrišče NT 17'  Koper 0 : 0 Olimpija Ljubljana
20.krog 09.04.2022 
ob 11.00
Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT  Maribor 2 : 2 Koper
21.krog 16.04.2022 
ob 14.00
ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT  Koper 2 : 1 Domžale
22.krog 23.04.2022 
ob 11.00
Stadion Brinje Grosuplje - igrišče z UT  Brinje Grosuplje 2 : 1 Koper
23.krog 05.05.2022 
ob 16.00
ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT  Koper 2 : 3 Krka
24.krog 08.05.2022 
ob 15.00
Stadion Skalna klet Celje  A2S Celje 3 : 0 Koper
25.krog 14.05.2022 
ob 16.00
Mestni stadion Ptuj  Drava Ptuj 2 : 4 Koper
26.krog 21.05.2022 
ob 11.00
ŠRC Bonifika - pomožno igrišče NT 17'  Koper 1 : 1 Bravo Nova KBM
KOPER

Stadion: ŠRC Bonifika
Ljubljanska cesta 2
6000 Koper - Capodistria
tel: 05/ 908 53 80
fax: 05/ 908 53 84
email: info@fckoper.si
www: www.fckoper.si

STRELCI
1. Mark Vuleta 8
Riad Silajdžić 8
3. Tim Jurman 4
4. Lucas Mačak 3
5. Sean Subašić 2
Rene Hrvatin 2
Žan Žabkar 2
8. Jakob Slak 1
Matjaž Veber 1

LESTVICA
1 Brinje Grosuplje 26 54
2 Ilirija Extra-Lux 26 51
3 Krka 26 50
4 Mura 26 46
5 Domžale 26 45
6 Maribor 26 44
7 Bravo Nova KBM 26 44
8 Nova KBM Aluminij 26 41
9 A2S Celje 26 37
10 Olimpija Ljubljana 26 33
11 Koper 26 32
12 Radomlje 26 17
13 Triglav Kranj 26 11
14 Drava Ptuj 26 8




DELI NA