1.krog |
29.07.2023 ob 11.00 |
ŠRC Slatina, Radenci; igr. z NT | Mura | 2 : 1 | Rudar Velenje |
2.krog |
03.08.2023 ob 17.30 |
Športni park Lendava | Nafta 1903 | 2 : 3 | Mura |
3.krog |
11.08.2023 ob 17.30 |
ŠRC Slatina, Radenci; igr. z NT | Mura | 3 : 3 | Domžale |
4.krog |
16.08.2023 ob 17.30 |
Športni park Šiška Lj. - trikotnik - pom.igrišče 2 - NT | Bravo Mastercard | 1 : 3 | Mura |
5.krog |
21.08.2023 ob 17.30 |
Mestni stadion Fazanerija | Mura | 1 : 1 | Celje |
6.krog |
26.08.2023 ob 11.00 |
ŠRC Slatina, Radenci; igr. z NT | Mura | 4 : 2 | Krka |
7.krog |
02.09.2023 ob 17.00 |
Stadion Brinje Grosuplje | Brinje Grosuplje | 2 : 2 | Mura |
8.krog |
17.09.2023 ob 17.00 |
ŠRC Slatina, Radenci; igr. z NT | Mura | 6 : 0 | Gorica |
9.krog |
24.09.2023 ob 16.00 |
Športni park Radomlje - igrišče z UT | Kalcer Radomlje | 4 : 1 | Mura |
10.krog |
29.09.2023 ob 15.30 |
ŠRC Slatina, Radenci; igr. z NT | Mura | 1 : 0 | Aluminij |
11.krog |
06.10.2023 ob 15.30 |
Športni park Šiška Ljubljana | Olimpija Ljubljana | 2 : 1 | Mura |
12.krog |
15.10.2023 ob 15.00 |
ŠRC Slatina, Radenci; igr. z NT | Mura | 3 : 0 | Maribor |
13.krog |
20.10.2023 ob 18.00 |
ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT | Koper | 1 : 1 | Mura |
14.krog |
27.10.2023 ob 15.00 |
ŠRC Slatina, Radenci; igr. z NT | Mura | 3 : 0 | CB24 Tabor Sežana |
15.krog |
05.11.2023 ob 14.00 |
Stadion Ilirija | Ilirija Extra-Lux | 3 : 7 | Mura |
16.krog |
27.11.2023 ob 16.00 |
Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT | Rudar Velenje Korektbau | 4 : 5 | Mura |
17.krog |
01.12.2023 ob 16.00 |
Mestni stadion Fazanerija | Mura | 4 : 0 | ND Lendava 1903 |
18.krog |
08.12.2023 ob 13.00 |
Športni park Domžale - igrišče z UT | Domžale | 2 : 2 | Mura |
19.krog |
23.02.2024 ob 14.00 |
Mestni stadion Fazanerija - igrišče z UT | Mura | 0 : 4 | Bravo Mastercard |
20.krog |
03.03.2024 ob 14.00 |
Stadion Olimp Celje | A2S Celje | 1 : 1 | Mura |
21.krog |
11.03.2024 ob 15.00 |
Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT | Krka | 0 : 3 | Mura |
22.krog |
16.03.2024 ob 13.30 |
ŠRC Slatina, Radenci; igr. z NT | Mura | 1 : 2 | Brinje Grosuplje |
23.krog |
01.04.2024 ob 16.00 |
Športni park Nova Gorica | Gorica | : | Mura |
24.krog |
07.04.2024 ob 16.00 |
ŠRC Slatina, Radenci; igr. z NT | Mura | : | Kalcer Radomlje |
25.krog | 13.04.2024 | Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1 | Aluminij | : | Mura |
26.krog | 20.04.2024 | ŠRC Slatina, Radenci; igr. z NT | Mura | : | Olimpija Ljubljana |
27.krog | 27.04.2024 | Igrišče Rogoza | Maribor | : | Mura |
28.krog | 04.05.2024 | ŠRC Slatina, Radenci; igr. z NT | Mura | : | Koper |
29.krog | 11.05.2024 | Stadion Rajko Štolfa Sežana | Tabor Sežana | : | Mura |
30.krog | 18.05.2024 | ŠRC Slatina, Radenci; igr. z NT | Mura | : | Ilirija Extra-Lux |
MURA |
---|
Stadion: Mestni stadion Fazanerija |
Kopališka ulica 45 9000 Murska Sobota tel: fax: email: info@nsmura.si www: www.nsmura.si |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Jaka Domjan | 18 |
2. | Luka Turudija | 9 |
3. | Luka Baš | 5 |
4. | Nal Lan Koren | 4 |
5. | Timotej Brkić | 3 |
Niko Graj | 3 | |
7. | Nenad Ignjič | 2 |
Niko Kasalo | 2 | |
Žan Črnko | 2 | |
Luka Močiler | 2 | |
11. | Nejc Nedeljko | 1 |
Staš Popijal | 1 | |
Alin Kumer Čelik | 1 | |
Sašo Lovrec | 1 |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Olimpija Ljubljana | 22 | 46 | |
2 | Maribor | 22 | 44 | |
3 | Brinje Grosuplje | 22 | 42 | |
4 | Mura | 22 | 42 | |
5 | A2S Celje | 22 | 37 | |
6 | Kalcer Radomlje | 22 | 34 | |
7 | Domžale | 22 | 34 | |
8 | Koper | 22 | 33 | |
9 | Bravo Mastercard | 22 | 31 | |
10 | Aluminij | 22 | 27 | |
11 | Rudar Velenje Korektbau | 22 | 26 | |
12 | Gorica | 22 | 20 | |
13 | Tabor Sežana | 22 | 20 | |
14 | Krka | 22 | 18 | |
15 | Ilirija Extra-Lux | 22 | 18 | |
16 | Nafta 1903 | 22 | 18 |