1.krog 07.08.2021 
ob 13.00
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT  Olimpija Ljubljana 4 : 1 A2S Celje
2.krog 15.09.2021 
ob 16.00
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT  Olimpija Ljubljana 2 : 1 Maribor
3.krog 18.08.2021 
ob 17.00
Športni park Domžale - pomožno igr.  Domžale 0 : 1 Olimpija Ljubljana
4.krog 21.08.2021 
ob 17.00
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT  Olimpija Ljubljana 2 : 2 Brinje Grosuplje
5.krog 29.08.2021 
ob 18.00
Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT  Krka 0 : 2 Olimpija Ljubljana
6.krog 11.09.2021 
ob 13.00
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT  Olimpija Ljubljana 4 : 1 Koper
7.krog 19.09.2021 
ob 16.00
Športni park Sp.Hajdina - pomožno z UT  Drava Ptuj 0 : 4 Olimpija Ljubljana
8.krog 24.11.2021 
ob 14.00
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT  Olimpija Ljubljana 1 : 0 Bravo Mastercard
9.krog 16.10.2021 
ob 15.00
Športni park Radomlje - pomožno igr.  Radomlje 3 : 2 Olimpija Ljubljana
10.krog 24.10.2021 
ob 13.00
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT  Olimpija Ljubljana 1 : 0 Ilirija Extra-Lux
11.krog 30.10.2021 
ob 14.00
Športni park NK Aluminij - pom.igr. 2  Nova KBM Aluminij 1 : 1 Olimpija Ljubljana
12.krog 04.12.2021 
ob 13.00
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT  Olimpija Ljubljana 2 : 2 Mura
13.krog 09.03.2022 
ob 15.00
Športni center Kranj - igrišče z UT  Triglav Kranj 6 : 0 Olimpija Ljubljana
14.krog 21.11.2021 
ob 13.30
Štadion Z'dežele  A2S Celje 1 : 2 Olimpija Ljubljana
15.krog 16.02.2022 
ob 14.30
Ljudski vrt Maribor - igrišče z UT  Maribor 4 : 1 Olimpija Ljubljana
16.krog 26.02.2022 
ob 14.30
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT  Olimpija Ljubljana 0 : 3 Domžale
17.krog 06.03.2022 
ob 15.00
Nacionalni nogometni center - igrišče 2  Brinje Grosuplje 3 : 2 Olimpija Ljubljana
18.krog 13.03.2022 
ob 15.00
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT  Olimpija Ljubljana 7 : 0 Krka
19.krog 02.04.2022 
ob 17.00
ŠRC Bonifika - pomožno igrišče NT 17'  Koper 2 : 1 Olimpija Ljubljana
20.krog 09.04.2022 
ob 15.00
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT  Olimpija Ljubljana 2 : 3 Drava Ptuj
21.krog 19.04.2022 
ob 16.00
Športni park Šiška Lj. - trikotnik - pom.igrišče 2 - NT  Bravo Mastercard 3 : 0 Olimpija Ljubljana
22.krog 23.04.2022 
ob 13.00
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT  Olimpija Ljubljana 1 : 1 Radomlje
23.krog 05.05.2022 
ob 17.00
Stadion Ilirija  Ilirija Extra-Lux 1 : 2 Olimpija Ljubljana
24.krog 08.05.2022 
ob 13.00
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT  Olimpija Ljubljana 0 : 1 Nova KBM Aluminij
25.krog 14.05.2022 
ob 14.00
ŠRC Slatina, Radenci; igr. z NT  Mura 3 : 2 Olimpija Ljubljana
26.krog 21.05.2022 
ob 17.00
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT  Olimpija Ljubljana 0 : 2 Triglav Kranj
OLIMPIJA

Stadion: Stadion Stožice Ljubljana
Dunajska 159
1000 Ljubljana
tel: 08 205 87 90
fax: 01 434 06 15
email: office@nkolimpija.si
www: www.nkolimpija.si

LESTVICA
1 Domžale 26 55
2 Triglav Kranj 26 47
3 Koper 26 47
4 Maribor 26 43
5 Radomlje 26 42
6 A2S Celje 26 40
7 Ilirija Extra-Lux 26 38
8 Bravo Mastercard 26 37
9 Olimpija Ljubljana 26 37
10 Brinje Grosuplje 26 37
11 Nova KBM Aluminij 26 33
12 Mura 26 22
13 Krka 26 19
14 Drava Ptuj 26 7




DELI NA