1.krog |
29.07.2023 ob 11.00 |
ŠRC Slatina, Radenci; igr. z NT | Mura | 2 : 1 | Rudar Velenje |
2.krog |
21.09.2023 ob 20.00 |
Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT | Rudar Velenje | 2 : 1 | Krka |
3.krog |
11.08.2023 ob 17.30 |
Stadion Brinje Grosuplje | Brinje Grosuplje | 6 : 1 | Rudar Velenje |
4.krog |
16.08.2023 ob 17.30 |
Mestni stadion Ob jezeru, Velenje | Rudar Velenje | 1 : 0 | Gorica |
5.krog |
20.08.2023 ob 10.00 |
Športni park Radomlje - igrišče z UT | Kalcer Radomlje | 5 : 1 | Rudar Velenje |
6.krog |
27.08.2023 ob 17.00 |
Mestni stadion Ob jezeru, Velenje | Rudar Velenje | 2 : 4 | Aluminij |
7.krog |
01.09.2023 ob 17.00 |
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT | Olimpija Ljubljana | 0 : 2 | Rudar Velenje |
8.krog |
08.11.2023 ob 16.00 |
Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT | Rudar Velenje Korektbau | 3 : 1 | Maribor |
9.krog |
23.09.2023 ob 16.00 |
ŠRC Bonifika Koper- atletski stadion | Koper | 1 : 1 | Rudar Velenje |
10.krog |
29.09.2023 ob 18.30 |
Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT | Rudar Velenje | 1 : 0 | CB24 Tabor Sežana |
11.krog |
07.10.2023 ob 19.00 |
Štadion Ilirija - pomožno igrišče z UT | Ilirija Extra-Lux | 2 : 5 | Rudar Velenje |
12.krog |
13.10.2023 ob 16.30 |
Štadion Z'dežele | A2S Celje | 2 : 1 | Rudar Velenje |
13.krog |
22.10.2023 ob 17.00 |
Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT | Rudar Velenje Korektbau | 0 : 3 | ND Lendava 1903 |
14.krog |
28.10.2023 ob 15.00 |
Športni park Domžale - igrišče z UT | Domžale | 6 : 4 | Rudar Velenje |
15.krog |
04.11.2023 ob 14.00 |
Mestni stadion Ob jezeru, Velenje | Rudar Velenje Korektbau | 4 : 0 | Bravo |
16.krog |
27.11.2023 ob 16.00 |
Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT | Rudar Velenje Korektbau | 4 : 5 | Mura |
17.krog |
02.12.2023 ob 13.00 |
Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT | Krka | 0 : 1 | Rudar Velenje |
18.krog |
09.12.2023 ob 15.00 |
Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT | Rudar Velenje Korektbau | 2 : 7 | NK Brinje-Grosuplje |
19.krog |
24.02.2024 ob 14.00 |
Športni park Nova Gorica | Gorica | 1 : 0 | Rudar Velenje Korektbau |
20.krog |
01.03.2024 ob 17.00 |
Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT | Rudar Velenje Korektbau | 1 : 2 | Kalcer Radomlje |
21.krog |
08.03.2024 ob 15.00 |
Športni park NK Aluminij - igrišče z UT | Aluminij | 1 : 1 | Rudar Velenje Korektbau |
22.krog |
15.03.2024 ob 17.00 |
Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT | Rudar Velenje Korektbau | 0 : 4 | Olimpija Ljubljana |
23.krog |
01.04.2024 ob 16.00 |
Igrišče Rogoza | Maribor | : | Rudar Velenje Korektbau |
24.krog |
05.04.2024 ob 18.00 |
Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT | Rudar Velenje Korektbau | : | Koper |
25.krog | 13.04.2024 | Stadion Rajko Štolfa Sežana | Tabor Sežana | : | Rudar Velenje Korektbau |
26.krog | 20.04.2024 | Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT | Rudar Velenje Korektbau | : | Ilirija Extra-Lux |
27.krog | 27.04.2024 | Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT | Rudar Velenje Korektbau | : | A2S Celje |
28.krog | 04.05.2024 | Športni park Hotiza | Nafta 1903 | : | Rudar Velenje Korektbau |
29.krog | 11.05.2024 | Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT | Rudar Velenje Korektbau | : | Domžale |
30.krog | 18.05.2024 | Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT | Bravo Mastercard | : | Rudar Velenje Korektbau |
RUDAR |
---|
Stadion: Mestni stadion Ob jezeru, Velenje |
Cesta na jezero 7 3320 Velenje tel: 03/891 90 13 fax: 03/891 90 14 email: info@nkrudarvelenje.com www: www.nkrudarvelenje.com |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Elmir Avdić | 11 |
2. | Marin Galić Bosnić | 7 |
3. | Tarik Abbas | 6 |
4. | Dino Redzic | 2 |
Florijan Mežnar | 2 | |
Lejl Sulejmanović | 2 | |
Stevo Krejić | 2 | |
Zdravko Šeparović | 2 | |
9. | Ajdin Kadrić | 1 |
Anže Majhen | 1 | |
Tino Mijošek | 1 |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Olimpija Ljubljana | 22 | 46 | |
2 | Maribor | 22 | 44 | |
3 | Brinje Grosuplje | 22 | 42 | |
4 | Mura | 22 | 42 | |
5 | A2S Celje | 22 | 37 | |
6 | Kalcer Radomlje | 22 | 34 | |
7 | Domžale | 22 | 34 | |
8 | Koper | 22 | 33 | |
9 | Bravo Mastercard | 22 | 31 | |
10 | Aluminij | 22 | 27 | |
11 | Rudar Velenje Korektbau | 22 | 26 | |
12 | Gorica | 22 | 20 | |
13 | Tabor Sežana | 22 | 20 | |
14 | Krka | 22 | 18 | |
15 | Ilirija Extra-Lux | 22 | 18 | |
16 | Nafta 1903 | 22 | 18 |