1.krog 06.08.2022 
ob 18.30
ŠRC Bonifika - pomožno igrišče NT 17'  Koper 0 : 0 Maribor
2.krog 31.08.2022 
ob 17.00
Športni park Domžale - igrišče z UT  Domžale : Maribor
3.krog 17.08.2022 
ob 17.00
Igrišče Rogoza  Maribor : Gorica
4.krog 20.08.2022 
ob 17.00
Športni park Radomlje  Radomlje : Maribor
5.krog 27.08.2022 
ob 17.00
Igrišče Rogoza  Maribor : Nova KBM Aluminij
6.krog 03.09.2022 
ob 16.00
Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT  Krka : Maribor
7.krog 10.09.2022 
ob 16.00
Igrišče Rogoza  Maribor : Brinje Grosuplje
8.krog 01.10.2022 
ob 15.30
Stadion Ilirija  Ilirija Extra-Lux : Maribor
9.krog 08.10.2022 
ob 15.30
Igrišče Rogoza  Maribor : A2S Celje
10.krog 12.10.2022 
ob 15.00
  Mura : Maribor
11.krog 15.10.2022 
ob 15.00
Igrišče Rogoza  Maribor : Nafta 1903
12.krog 22.10.2022 
ob 14.00
  Olimpija Ljubljana : Maribor
13.krog 29.10.2022 
ob 14.00
Igrišče Rogoza  Maribor : Bravo Mastercard
14.krog 05.11.2022 
ob 14.00
Igrišče Rogoza  Maribor : Koper
15.krog 26.11.2022 
ob 13.30
Igrišče Rogoza  Maribor : Domžale
16.krog 11.03.2023 
ob 15.00
  Gorica : Maribor
17.krog 18.03.2023 
ob 15.00
Igrišče Rogoza  Maribor : Radomlje
18.krog 25.03.2023 
ob 15.00
  Nova KBM Aluminij : Maribor
19.krog 01.04.2023 
ob 16.00
Igrišče Rogoza  Maribor : Krka
20.krog 08.04.2023 
ob 16.30
Stadion Brinje Grosuplje  Brinje Grosuplje : Maribor
21.krog 15.04.2023 
ob 17.00
Igrišče Rogoza  Maribor : Ilirija Extra-Lux
22.krog 22.04.2023 
ob 17.00
Stadion Olimp Celje  A2S Celje : Maribor
23.krog 29.04.2023 
ob 17.00
Igrišče Rogoza  Maribor : Mura
24.krog 03.05.2023 
ob 17.00
Športni park Lendava  Nafta 1903 : Maribor
25.krog 13.05.2023 
ob 17.00
Igrišče Rogoza  Maribor : Olimpija Ljubljana
26.krog 20.05.2023 
ob 17.00
Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT  Bravo Mastercard : Maribor
MARIBOR

Stadion: Ljudski vrt Maribor
Mladinska ulica 29
2000 Maribor
tel: 02/228 47 00
fax: 02/228-47-01
email: info@nkmaribor.com
www: www.nkmaribor.com

LESTVICA
1 Nova KBM Aluminij 1 3
2 Bravo Mastercard 1 3
3 Krka 1 3
4 Brinje Grosuplje 1 3
5 Kalcer Radomlje 1 1
6 Olimpija Ljubljana 1 1
7 Domžale 1 1
8 Koper 1 1
9 Maribor 1 1
10 Ilirija Extra-Lux 1 1
11 A2S Celje 1 0
12 Gorica 1 0
13 Mura 1 0
14 Nafta 1903 1 0




DELI NA