1.krog 06.08.2022 
ob 18.00
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT  Olimpija Ljubljana 1 : 1 Radomlje
2.krog 13.08.2022 
ob 11.30
Športni park Radomlje  Kalcer Radomlje 3 : 1 Bravo Mastercard
3.krog 17.08.2022 
ob 18.30
ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT  Koper 1 : 2 Kalcer Radomlje
4.krog 21.08.2022 
ob 17.00
Športni park Radomlje  Kalcer Radomlje 3 : 1 Maribor
5.krog 28.08.2022 
ob 13.30
Športni park Nova Gorica-igrišče z UT  Gorica 0 : 4 Kalcer Radomlje
6.krog 03.09.2022 
ob 13.30
Športni park Domžale - igrišče z UT  Domžale 5 : 2 Kalcer Radomlje
7.krog 10.09.2022 
ob 13.30
Športni park Radomlje - igrišče z UT  Kalcer Radomlje 2 : 0 Nova KBM Aluminij
8.krog 02.10.2022 
ob 16.00
Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT  Krka 1 : 4 Kalcer Radomlje
9.krog 09.10.2022 
ob 13.30
Športni park Radomlje - igrišče z UT  Kalcer Radomlje : Brinje Grosuplje
10.krog 12.10.2022 
ob 15.00
Stadion Ilirija  Ilirija Extra-Lux : Kalcer Radomlje
11.krog 16.10.2022 
ob 13.30
Športni park Radomlje - igrišče z UT  Kalcer Radomlje : A2S Celje
12.krog 22.10.2022 
ob 14.00
ŠRC Slatina, Radenci; igr. z NT  Mura : Kalcer Radomlje
13.krog 29.10.2022 
ob 14.00
Športni park Radomlje  Kalcer Radomlje : Nafta 1903
14.krog 05.11.2022 
ob 14.00
Športni park Radomlje  Kalcer Radomlje : Olimpija Ljubljana
15.krog 26.11.2022 
ob 13.30
Športni park Šiška Lj. - igrišče z UT  Bravo Mastercard : Kalcer Radomlje
16.krog 11.03.2023 
ob 15.00
Športni park Radomlje  Kalcer Radomlje : Koper
17.krog 18.03.2023 
ob 15.00
Igrišče Rogoza  Maribor : Kalcer Radomlje
18.krog 25.03.2023 
ob 15.00
Športni park Radomlje  Kalcer Radomlje : Gorica
19.krog 01.04.2023 
ob 16.00
Športni park Radomlje  Kalcer Radomlje : Domžale
20.krog 08.04.2023 
ob 16.30
Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1  Nova KBM Aluminij : Kalcer Radomlje
21.krog 15.04.2023 
ob 17.00
Športni park Radomlje  Kalcer Radomlje : Krka
22.krog 22.04.2023 
ob 17.00
Stadion Brinje Grosuplje  Brinje Grosuplje : Kalcer Radomlje
23.krog 29.04.2023 
ob 17.00
Športni park Radomlje  Kalcer Radomlje : Ilirija Extra-Lux
24.krog 03.05.2023 
ob 17.00
Stadion Olimp Celje  A2S Celje : Kalcer Radomlje
25.krog 13.05.2023 
ob 17.00
Športni park Radomlje  Kalcer Radomlje : Mura
26.krog 20.05.2023 
ob 17.00
Športni park Lendava  Nafta 1903 : Kalcer Radomlje
RADOMLJE

Stadion: Športni park, Domžale
Prešernova cesta 43
1235 Radomlje
tel:
fax:
email: info@nk-radomlje.si
www: www.nk-radomlje.si

STRELCI
1. Rok Štorman 8
2. Luka Jerin 4
3. David Šćira 2
Anel Zulić 2
Matej Malenšek 2
6. Uroš Stojnić 1
Jan Rovšek 1

LESTVICA
1 Kalcer Radomlje 8 19
2 Olimpija Ljubljana 8 17
3 Brinje Grosuplje 8 13
4 Ilirija Extra-Lux 8 12
5 Nova KBM Aluminij 8 12
6 Maribor 8 12
7 Domžale 8 11
8 Koper 8 10
9 Mura 8 10
10 A2S Celje 8 10
11 Krka 8 9
12 Bravo Mastercard 8 7
13 Gorica 8 6
14 Nafta 1903 8 5




DELI NA