1.krog |
30.07.2023 ob 18.00 |
Športni park Nova Gorica | Gorica | 0 : 5 | Koper |
2.krog |
20.09.2023 ob 16.30 |
ŠRC Bonifika Koper | Koper | 2 : 0 | Kalcer Radomlje |
3.krog |
11.08.2023 ob 17.00 |
Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1 | Aluminij | 2 : 3 | Koper |
4.krog |
16.08.2023 ob 17.30 |
ŠRC Bonifika Koper | Koper | 0 : 2 | Olimpija Ljubljana |
5.krog |
19.08.2023 ob 17.30 |
Igrišče Rogoza | Maribor | 4 : 0 | Koper |
6.krog |
25.08.2023 ob 17.45 |
Stadion Skalna klet Celje | A2S Celje | 0 : 3 | Koper |
7.krog |
01.09.2023 ob 19.00 |
ŠRC Bonifika Koper- atletski stadion | Koper | 5 : 1 | CB24 Tabor Sežana |
8.krog |
16.09.2023 ob 11.00 |
Stadion Ilirija | Ilirija Extra-Lux | 2 : 2 | Koper |
9.krog |
23.09.2023 ob 16.00 |
ŠRC Bonifika Koper- atletski stadion | Koper | 1 : 1 | Rudar Velenje |
10.krog |
29.09.2023 ob 18.00 |
Športni park Lendava | Nafta 1903 | 1 : 1 | Koper |
11.krog |
07.10.2023 ob 15.30 |
ŠRC Bonifika Koper- atletski stadion | Koper | 2 : 2 | Domžale |
12.krog |
14.10.2023 ob 13.00 |
Športni park Šiška Lj. - pomožno (atletsko) igrišče 1 - NT | Bravo Mastercard | 0 : 2 | Koper |
13.krog |
20.10.2023 ob 18.00 |
ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT | Koper | 1 : 1 | Mura |
14.krog |
27.10.2023 ob 15.00 |
Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT | Krka | 2 : 1 | Koper |
15.krog |
03.11.2023 ob 14.00 |
ŠRC Bonifika Koper- atletski stadion | Koper | 1 : 1 | NK Brinje-Grosuplje |
16.krog |
29.11.2023 ob 13.00 |
ŠRC Bonifika Koper- atletski stadion | Koper | 1 : 1 | Gorica |
17.krog |
03.12.2023 ob 13.00 |
Športni park Radomlje - igrišče z UT | Kalcer Radomlje | 4 : 2 | Koper |
18.krog |
09.12.2023 ob 14.00 |
ŠRC Bonifika Koper- atletski stadion | Koper | 3 : 2 | Aluminij |
19.krog |
25.02.2024 ob 14.00 |
Športni park Jama Lj.-Bežigrad-igr. z UT | Olimpija Ljubljana | 2 : 2 | Koper |
20.krog |
01.03.2024 ob 15.00 |
ŠRC Bonifika Koper- atletski stadion | Koper | 2 : 2 | Maribor |
21.krog |
08.03.2024 ob 15.00 |
ŠRC Bonifika Koper- atletski stadion | Koper | 2 : 3 | A2S Celje |
22.krog |
16.03.2024 ob 13.00 |
Stadion Rajko Štolfa Sežana | Tabor Sežana | 0 : 1 | Koper |
23.krog |
01.04.2024 ob 16.00 |
ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT | Koper | : | Ilirija Extra-Lux |
24.krog |
05.04.2024 ob 18.00 |
Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT | Rudar Velenje Korektbau | : | Koper |
25.krog |
13.04.2024 ob 17.00 |
ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT | Koper | : | Nafta 1903 |
26.krog |
19.04.2024 ob 17.00 |
Športni park Domžale - igrišče z UT | Domžale | : | Koper |
27.krog | 27.04.2024 | ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT | Koper | : | Bravo Mastercard |
28.krog | 04.05.2024 | ŠRC Slatina, Radenci; igr. z NT | Mura | : | Koper |
29.krog | 11.05.2024 | ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT | Koper | : | Krka |
30.krog | 18.05.2024 | Stadion Brinje Grosuplje | Brinje Grosuplje | : | Koper |
KOPER |
---|
Stadion: ŠRC Bonifika |
Ljubljanska cesta 2 6000 Koper - Capodistria tel: 05/ 908 53 80 fax: 05/ 908 53 84 email: info@fckoper.si www: www.fckoper.si |
STRELCI | ||
---|---|---|
1. | Kenan Lamadžema | 9 |
2. | Enej Šarlah | 6 |
3. | Adriano Rizvić | 5 |
4. | Enej Marsetič | 4 |
5. | Žan Žabkar | 3 |
Luka Žavbi | 3 | |
7. | Erik Milošević | 2 |
Erblin Krasniqi | 2 | |
Gal Pečjak | 2 | |
10. | Andraž Ruedl | 1 |
Luka Tunanović | 1 | |
Matija Fonda | 1 | |
Rene Hrvatin | 1 | |
Valent Šavor | 1 | |
Jakob Pečjak | 1 |
LESTVICA | ||||
---|---|---|---|---|
1 | Olimpija Ljubljana | 22 | 46 | |
2 | Maribor | 22 | 44 | |
3 | Brinje Grosuplje | 22 | 42 | |
4 | Mura | 22 | 42 | |
5 | A2S Celje | 22 | 37 | |
6 | Kalcer Radomlje | 22 | 34 | |
7 | Domžale | 22 | 34 | |
8 | Koper | 22 | 33 | |
9 | Bravo Mastercard | 22 | 31 | |
10 | Aluminij | 22 | 27 | |
11 | Rudar Velenje Korektbau | 22 | 26 | |
12 | Gorica | 22 | 20 | |
13 | Tabor Sežana | 22 | 20 | |
14 | Krka | 22 | 18 | |
15 | Ilirija Extra-Lux | 22 | 18 | |
16 | Nafta 1903 | 22 | 18 |