Leto rojstva: | 2004 |
Državljanstvo: | Slovensko |
Pravica nastopa od: | 14.09.2011 |
Krog | Tekma | Status | Goli | Rumeni | Rdeči | Minute | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Šampion - Krško 0:4 | začetnih 11 | 57 | ||||||
1 | ŽNK Telemach GMT Beltinci - Primorje Ajdovščina 2:0 | začetnih 11 | 30 | ||||||
2 | ŽNK Maribor - ŽNK Telemach GMT Beltinci 1:3 | začetnih 11 | 30 | ||||||
2 | Šampion - Aluminij 1:4 | začetnih 11 | 60 | ||||||
3 | Kety Emmi Bistrica - Šampion 0:0 | začetnih 11 | 70 | ||||||
3 | ŽNK Telemach GMT Beltinci - ŽNK Krim Rolljet 3:1 | ni vstopil | 0 | ||||||
3 | ŽNK Krim Rolljet - ŽNK Telemach GMT Beltinci 1:2 | začetnih 11 | 30 | ||||||
4 | ŽNK Telemach GMT Beltinci - Fužinar 11:0 | začetnih 11 | 30 | ||||||
4 | Šampion - Miklavž 1:1 | začetnih 11 | 47 | ||||||
5 | Vipoll Veržej - Šampion 1:0 | začetnih 11 | 58 | ||||||
5 | ŽNK Telemach GMT Beltinci - ŽNK Maribor 0:0 | začetnih 11 | 30 | ||||||
5 | ŽNK Telemach GMT Beltinci - Primorje Ajdovščina 10:0 | začetnih 11 | 80 | ||||||
6 | Trebnje Brežice - ŽNK Telemach GMT Beltinci 0:12 | začetnih 11 | 80 | ||||||
6 | ŽNK Krim Rolljet - ŽNK Telemach GMT Beltinci 2:2 | začetnih 11 | 30 | ||||||
6 | Šampion - Dravograd 1:3 | začetnih 11 | 70 | ||||||
7 | Drava Dakinda Ptuj - Šampion 1:0 | začetnih 11 | 50 | ||||||
7 | ŽNK Telemach GMT Beltinci - ŽNK Radomlje 5:1 | začetnih 11 | 80 | ||||||
8 | ŽNK Cerklje - ŽNK Telemach GMT Beltinci 1:12 | začetnih 11 | 80 | ||||||
8 | ŽNK Maribor - ŽNK Telemach GMT Beltinci 0:2 | začetnih 11 | 30 | ||||||
8 | Šampion - Rudar Velenje 1:2 | ni vstopil | 0 | ||||||
9 | Maribor - Šampion 3:0 | vstopil | 9 | ||||||
10 | ŽNK Maribor - ŽNK Telemach GMT Beltinci 2:0 | začetnih 11 | 80 | ||||||
11 | ŽNK Telemach GMT Beltinci - ŽNK Bar Ranca Ptuj 7:2 | začetnih 11 | 80 | ||||||
11 | Mura - Šampion 2:0 | vstopil | 22 | ||||||
12 | ŽNK Olimpija Ljubljana - ŽNK Telemach GMT Beltinci 1:11 | začetnih 11 | 80 | ||||||
13 | ŽNK Telemach GMT Beltinci - ŽNK Krim Rolljet 3:3 | začetnih 11 | 80 | ||||||
13 | Brežice 1919 - Šampion 0:3 | začetnih 11 | 47 | ||||||
14 | Krško - Šampion 3:0 | vstopil | 23 | ||||||
14 | Primorje Ajdovščina - ŽNK Telemach GMT Beltinci 1:7 | začetnih 11 | 80 | ||||||
15 | Aluminij - Šampion 1:0 | vstopil | 19 | ||||||
16 | ŽNK Radomlje - ŽNK Telemach GMT Beltinci 2:2 | začetnih 11 | 80 | ||||||
17 | ŽNK Telemach GMT Beltinci - ŽNK Cerklje 8:2 | začetnih 11 | 80 | ||||||
18 | Šampion - Vipoll Veržej 6:0 | vstopil | 13 | ||||||
22 | Šampion - Maribor 2:4 | vstopil | 3 | ||||||
24 | Šampion - Mura 3:1 | vstopil | 3 | ||||||
Skupaj po tekmovanjih |
|||||||||
Deklice U15 - Finale | 2 | 1 | 0 | 0 | 60 | ||||
Deklice U15 Vzhod | 5 | 9 | 0 | 0 | 150 | ||||
Deklice U17 | 11 | 29 | 1 | 0 | 880 | ||||
U15 Vzhod | 15 | 1 | 1 | 0 | 551 |
ŽNK POMURJE BELTINCI |
---|
Bratonci 18 A 9231 Beltinci tel: fax: email: branko.gros@teleing.com www: www.znkpomurje.com |
MOŠTVO | ||
---|---|---|
Zala Lucija Balažic | ||
Nina Kajzba | ||
Živa Rakovec | ||
Noelle Vilčnik | ||
Maša Hovnik Husar | ||
Nuša Horvat | ||
Lili Sofija Balažic | ||
Saša Kolar | ||
Leonida Žibrek | ||
Hana Serec | ||
Melanie Kocet Kustec | ||
Lana Tropenauer | ||
Lučka Glažar |