Datum od
Datum do

19.01.2013 | 1. SŽNL
Zimska ženska liga v soboto na Ptuju, v nedeljo v Murski Soboti
S turnirjem na Ptuju se danes nadaljujejo kvalifikacijski obračuni za preboj na finalni turnir zimske ženske lige 2012/13. V nedeljo pa se igralke zberejo v Murski Soboti.
15.01.2013 | 1. SŽNL
V Šenčurju se je s kvalifikacijami nadaljevala Zimska ženska liga 2012/13. Med članicami so se v izkazale igralke Kalc Vizije Ilirska Bistrica, med ekipami U12 pa ŽNK Jevnica.
13.01.2013 | 1. SŽNL
Zimska ženska liga: Turnir v Šenčurju
Danes nadaljujejo kvalifikacijski turnirji zimske ženske lige 2012/13, dekleta pa bodo zbrana v Šenčurju.
08.01.2013 | 1. SŽNL
Slovenke navdušile v Zagrebu, zmaga Pomurkam
Za najboljšo igralko turnirja je bila izbrana Mateja Zver, nagrado za najboljšo strelko je prejela Tanja Vrabel, najboljša vratarka pa je bila Andreja Pavlovski, ki je s svojimi obrambami navduševala številno publiko v dvorani.
07.01.2013 | 1. SŽNL
V Ilirski Bistrici se je začel turnir zimske ženske lige za deklice (U14), najbolj so se izkazale igralke Krim A, ki so v šestih tekmah zbrale šest zmag.
06.01.2013 | 1. SŽNL
V Ilirski Bistrici začetek zimske ženske lige
Z današnjim turnirjem v Ilirski Bistrici se začenja Zimska ženska liga, uvod pa pripada deklicam do 14 let.
18.11.2012 | 1. SŽNL
SŽNL: Pomurke so se utrdile na vrhu
Teleing Pomurje ostaja na vrhu lestvice neporažen, potem ko je v 10. krogu s 5:1 premagal Radomlje. Dornava je bila boljša od Krke (2:1), Rudar Škale je ugnal Jevnico (2:1), Velesovo Kamen Jerič in Maribor sta si razdelila izkupiček.
SŽNL: Derbi vodilnih v Beltincih
Pred ekipami SŽNL je 8. krog, največ pozornosti bo namenjeno derbiju v Beltincih, kamor prihajajo Radomlje. V Velenju gostuje Jevnica, Krka v Dornavo, Velesovo Kamen Jerič gosti ŽNK Maribor.
12.11.2012 | 1. SŽNL
SŽNL: Šiljakova trikrat za tri točke, Pomurje Teleing 15 v mrežo Korošic
Pomurje Teleing je vknjižil novo dvomestno zmago (15:0), Rudar Škale je s 5:1 odpravil Krko, Velesovo Kamen Jerič je bil s 3:2 boljši od Jevnice. Radomlje so prišel do treh točk v Dornavi. Prvenstvo se nadaljuje že 14.11., ko se igra zaostala tekma 7. kroga (ŽNK Radomlje – Velesovo Kamen Jerič).
11.11.2012 | 1. SŽNL
SŽNL: Vodilni kvartet po nove tri točke
Pred ekipami SŽNL je 9. krog, ekipa zgornjega dela lestvice pa igrajo proti nižje uvrščenim zasedbam. Prost je to pot ŽNK Maribor.
05.11.2012 | 1. SŽNL
SŽNL: Trije izjemni preobrati in trije goli Pavlovićeve
Osmi krog bi lahko poimenovali krog preobratov. Na treh tekmah je prvi polčas pripadel eni ekipi, v drugem pa so tekmice spreobrnile potek srečanja. Najbolj očitno je bil to v Radomljah, kjer so Velenjčanke vodile 0:3. Prvenstvo se nadaljuje 11.11.
04.11.2012 | 1. SŽNL
SŽNL: Derbi v Radomljah
Po vremenskih težavah minuli vikend, ko sta bili na sporedu le dve tekmi, se danes slovenski ligaši vračajo na zelenice v polnem številu. Počiva le državni prvak Teleing Pomurje, ki je zavoljo neparnega števila klubov to pot prost.
29.10.2012 | 1. SŽNL
SŽNL: 19 golov na dveh tekmah, odpadlo v Dornavi in Jevnici
Zavoljo snežno-dežnih razmer sta bili v nedeljo na sporedu le dve tekmi – v Velenju in Mariboru, bolje pa so se znašle na terenu domačinke.
15.10.2012 | 1. SŽNL
SŽNL: Pomurke na vrhu s preobratom, Erženova štirikrat v mrežo
Beltincih je 200 gledalcev videlo pravo dramo, prvi polčas pa je pripadel gostjam, ki so vodile s kar 1:3. Zadeli sta Sanja Malinić (2) in Moira Murič. V drugem polčasu so domačinke prišle na svoj račun – z delnim rezultatom 4:0 so prišle do zmage s 5:3. Tanja Vrabel in Mateja Zver sta dosegli po dva, kapetanka Manja Rogan pa en zadetek.
14.10.2012 | 1. SŽNL
SŽNL: Štirje derbi med sosedi na lestvici
V Beltincih se bosta za sam vrh pomerili Pomurje Teleing in Rudar Škale, za 3. mesto bo boj med Radomljami in Maribor, tretji sosedski obračun na lestvici bo v Novem mestu, zadnji pa v Slovenj Gradcu. Prosta pa je Dornava.
08.10.2012 | 1. SŽNL
SŽNL: Vrablova štirikrat, Levačičeva trikrat, derbi Radomljam
Povedle so Radomeljčanke, v 17. minuti je zadela Nina Predanič. Na 1:1 je v 33. poravnala Kaja Jerina, da bi Emina Todorović spet povedal gostje v vodstvo (39.). Rezultat prvega dela je postavila Lara Ivanuša v 41. Lucija Grad je v 84. minuti obudila up na preobrat, a je Lara Ivanuša v naslednji minuti postavila končni izid – 2:4.
07.10.2012 | 1. SŽNL
SŽNL: Derbi v Jevnici
Danes so na sporedu štiri tekme SŽNL. Derbi bo v Jevnici, kamor prihajajo Radomlje. Slovenj Gradec gostuje v Mariboru, državne prvakinje Teleing Pomurje pa pri Velesovem. Dornava odhaja v Velenje.
01.10.2012 | 1. SŽNL
SŽNL: 38 zadetkov, desetica Pomurja Teleing
Radomeljčanke so prišle do prve prvenstvene zmage, obračun s Krko pa je sodila mednarodna sodnica Tanja Subotič. Povedle so gostje – v 15. minuti je zadela Amina Mujanović (drugič je zabila v 87. minuti), temu pa so sledili štiri žoge v Krkini mreži. Ob koncu je bilo 8:2, s po dvema zadetkoma pa so se v domači vrsti izkazale Lara Ivanuša, Natalija Golob in Pamela Begić. Gostje so tekmo končale z desetimi igralkami, ker je bila v 73. minuti izključena Pia Smukovič.
30.09.2012 | 1. SŽNL
SŽNL: Prvakinje gostijo vijolice, Krka v Radomlje
Danes so na sporedu štiri tekme SŽNL. Maribor gostuje v Beltincih, Velesovo Kamen Jerič odhaja v Dornavo, Jevnica v Slovenj Gradec, Krka pa v Radomlje.
24.09.2012 | 1. SŽNL
SŽNL: Vrablova se je vrnila z golom, sedmici Krke in Rudarja Škal
Državne prvakinje Teleing Pomurje so v zadnej četrt ure strl odpor Jevnice in prišle to tretje zmage. Družbo na vrhu jim dela še Rudar Škale, ki je bil suveren na gostovanju pri Velesovu Kamen Jerič (0:7). S prav tako zmago se lahko pohvalijo tudi igralke ŽNK Krka, medtem ko je Maribor s 3:0 odpravil Dornavo. Tekmovanje se nadaljuje 30.9.