Datum od
Datum do

30.01.2015 | 1. SŽNL
Vipava gosti zaključek Zimske ženske lige
Sobota bo v Vipavi v znamenju ženskega nogometa. Na Primorskem se bo sklenila sezona Zimske ženske lige, prvakinje pa bomo dobili v kategorijah U15, U17 in članice.
12.01.2015 | 1. SŽNL
Slovenske prvakinje najboljše v Zagrebu
»Bili smo spretnejši in srečnejši, zato smo zasluženo osvojili prestižni mednarodni turnir Agram 2015. Kapo dol dekleta! To je res odličen začetek nove sezone,« je po uvodu v leto povedal direktor ŽNK Teleing Pomurje Štefan Kozic.
06.01.2015 | 1. SŽNL
Dekleta začela z zimsko ligo
Na zaključni turnir, ki bo na sporedu 31.1. v Vipavi, se uvrstita po dve najboljši ekipi na kvalifikacijskem turnirju.
16.12.2014 | 1. SŽNL
Januarja Zimska ženska liga in festivalna dneva
V letošnji sezoni bodo turnirji za dekleta U11 in u13 potekali v obliki festivalnega dneva kar pomeni, da bo v ospredju igra, zabava, druženje, nikakor pa tekmovalni rezultat.
15.11.2014 | 1. SŽNL
SŽNL: Primorke po točke na Gorenjsko, derbi na Koroškem
Gre za derbi spodnjega dela lestvice, Gorenjke so željne maščevanja, v 2. krogu so se Primorke veselile, 3:0 je bilo. To pot gostje prihajajo brez izkušenje Line Čepak.
11.11.2014 | 1. SŽNL
SŽNL: Velenjčanke in Mariborčane potrdile domač primat
Odpovedana tekma ŽNK Teleing Pomurje – ŽNK Jevnica bo v soboto, 15.11.
08.11.2014 | 1. SŽNL
SŽNL: Derbija v Mariboru in Velenju
Ekipe SŽNL bodo v nedeljo odigrale še 10. krog državnega prvenstva. Na sporedu bodo le tri srečanja, saj ja zavoljo poplav obračun med državnimi prvakinjami in Jevnico prestavljen.
05.11.2014 | 1. SŽNL
SŽNL: Prvakinje suverene, vijolice proti vrhu
Dodajmo še to, da je bil v ponedeljek opravljen tudi žreb polfinala pokala za dekleta U17. 15.11. se bodo pomerili ŽNK Teleing Pomurje Beltinci - ŽNK MSM Ptuj in ŽNK Radomlje - ŽNK Krka.
02.11.2014 | 1. SŽNL
SŽNL: Hrabre Korošice v goste prvakinjam, v Velenju v ponedeljek
Danes se nadaljuje tudi državno prvenstvo deklet, na sporedu pa so tekme 9. kroga SŽNL. Derbi se igra v Beltincih, kamor prihajajo Korošice.
20.10.2014 | 1. SŽNL
SŽNL: Velenjčanke in Korošice napredovale, Mariborčanke rešila vratarka
Osmi krog državnega prvenstva je vnovič premešal karte. Na vrhu je ostalo Pomurje Teleing Beltinci, na 2. mesto se je zavihtel Rudar Škale, 3. pa je Preša Slovenj Gradec. Mariborčanke se vračajo s tremi točkami z Gorenjske.
18.10.2014 | 1. SŽNL
SŽNL: Korošice bi podaljšale niz, prvakinje v Radomljah
Ekipe SŽNL bodo odigrale tekme 8. kroga. Derbi bo to pot v Radomljah, kjer gostujejo državne prvakinje, ki prihajajo severno od Ljubljane po dostojnem slovesu od lige prvakinj. Primorke čakajo Velenjčanke, Korošice želijo proti Jevnici potrditi visoko mesto na lestvici, v Velesovo pa gostuje Maribor.
15.10.2014 | 1. SŽNL
Slovo prvakinj
Pomurke so prvo tekmo izgubile z 2:4.
14.10.2014 | 1. SŽNL
SŽNL: Velesovo in Jevnica navdušila v 1. polčasu, Ankaranke tesno
Pomurke so v 17. minuti prvič v tej sezoni državnega prvenstva zaostajale. Velesovo je prek Vanje Šiljak povedel, na 1:1 pa je izenačila Manja Rogan. V 63. minuti je domačim pomagal avtogol Tjaše Mencinger, za nove tri točke pa so gole dodale še Tjaša Tibaut, Melani Jelen in Tanja Vrabel.
V Italijo po pozitiven rezultat
»Zdaj, ko smo si nekajkrat pogledali posnetek, mi je še bolj žal za zapravljeno. Tri gole smo si zabili kar sami. A rezultat je tak, kot je,« pravi trener prvakinj Bojan Jančar, ki mu je žal tudi zavoljo številnih individualnih napak.
12.10.2014 | 1. SŽNL
SŽNL: Test za prvakinje, derbi v Mariboru
Danes so na sporedu tekme 7. kroga SŽNL. Pri državnih prvakinjah gostuje Velesovo, v Jevnici Radomlje, v Mariboru pa ekipa z Obale. V Velenje prihajajo novinke, igralke ŽNK Preše Slovenj Gradec so to pot proste.
08.10.2014 | 1. SŽNL
Pred 1300 gledalci v Lendavi so Italijanke upravičile vlogo favoritinj in si že v prvi tekmi priigrale lepo prednost. V 15. minuti je z lobom s 30 metrov zadela Paula Serrano, na 2:0 je povišala Romina Pinna v 30. minuti po napaki domače obrambe in vratarke Sare Nemet, ki je nespretno botrovala tudi prvemu zadetku.
07.10.2014 | 1. SŽNL
Zverova in soigralke po uresničitev otroških sanj
Danes ob 18. uri je bil na sporedu tudi prvi sestanek domačega kluba z delegatko tekme, Italijanke pa bodo trenirale ob 19. uri. Slovenske prvakinje bodo zelenico v Lendavi vnovič te
NK Maribor inspiracija za slovenske državne prvakinje
»Štefan je dekletom povedal, kaj si mislim o ženskem nogometu in da so dekleta za v kuhinjo. To so mi zamerila, a sem se jim opravičil, za te izjave pa mi je bilo žal. Z delom so prišli tudi rezultati, postali pa smo velika družina. Da smo danes med 32 najboljših ekip v Evropi, pa ni slučaj, ampak nagrada za ves trud.«
SŽNL: Korošice napovedale naskok na sam vrh
Kar pet od devetih ekip SŽNL je po 6. krogu menjalo svojo pozicijo na lestvici. Na vrhu ostajajo državne prvakinje iz Beltincev, na drugo pa so se zavihtele Slovenjgradčanke. Med strelkami prednjači Hrvatica Monika Conjar.