Datum od
Datum do

21.10.2016 | 2. SNL
Drava in Zarica tudi v spletnem prenosu
12. krog 2. SNL bosta zgodaj popoldne odprla Drava in Zarica, dvoboj v najstarejšem slovenskem mestu pa bo moč spremljati tudi v spletnem prenosu na NZS.si. Dob in Ankaran se bosta udarila za drugo mesto, Triglav pa bo po porazu z Ankarančani gostil Veržej, ki je dobil novega trenerja.
17.10.2016 | 2. SNL
2. SNL: Ankaran Hrvatini končali serijo Triglava
V 11. krogu druge slovenske nogometne lige so nogometaši Ankaran Hrvatinov prekinili zmagovito serijo Triglava, ki je slavil na uvodnih desetih tekmah sezone. Kranjčani imajo tako sedaj šest točk prednosti pred Roltek Dobom, ki je v nedeljo z 2:1 premagal Zarico.
14.10.2016 | 2. SNL
Portoval gosti sosedski derbi Krke in Brežice
Enajsti krog 2. SNL se bo pričel že sredi petkovega popoldneva, s sosedskim derbijem Krke in Brežic, ki ga boste lahko spremljali tudi v spletnem prenosu na NZS.si. Vodilni Triglav bo v soboto gostoval pri Ankaranu, od koder se je trikrat zapored vrnil poražen.
10.10.2016 | 2. SNL
2. SNL: Triglav na mestnem derbiju do desete
Nogometaši kranjskega Triglava nadaljujejo svoj zmagoviti ples v drugi ligi. Za deseto zmago v deseti tekmi so v mestnem derbiju v gosteh z 2:0 (1:0) premagali Zarico, strelec obeh golov je bil Matej Poplatnik.
07.10.2016 | 2. SNL
V Zavrču že nocoj, nedelja s kranjskim derbijem
Prvoligaši so sredi reprezentančnega premora, v 2. SNL pa se s tekmami desetega kroga pričenja druga tretjina tekmovanja. V spletnem prenosu na NZS.si boste lahko spremljali kranjski derbi Zarice in Triglava, dogajanje pa se prične že v petkovem večeru, s tekmo v Zavrču.
03.10.2016 | 2. SNL
2. SNL: Triglav do devete v nizu
Kranjski Triglav je v 9. krogu 2. slovenske nogometne lige dosegel še deveto zmago v nizu, njegova zadnja žrtev pa so bila Brda. Gorenjska zasedba je slavila s 3:1 in ima osem točk prednosti pred drugouvrščeno ekipo Ankaran Hrvatini, ki je na drugi nedeljski tekmi v dolenjski prestolnici ugnala novomeško Krko z 1:0.
30.09.2016 | 2. SNL
Triglav proti Brdom lovi deveto zmago sezone
Drugoligaši bodo s tekmami devetega kroga zaključili z uvodno tretjino prvenstva. Kranjčani bodo proti Brdom naskakovali podaljšanje zmagovite serije, ki traja že vse od prvega kroga. Če bodo orli vknjižili še deveto zmago, boste lahko videli tudi v prenosu na NZS.si.
26.09.2016 | 2. SNL
Triglav že osmič zapored
Nogometaši v 2. slovenski ligi so končali 8. krog. V nedeljskih tekmah je Krka s 5:0 v gosteh premagala Zarico, potem ko je Marko Brekalo prispeval tri zadetke, Brda pa so s 3:1 odpravila zadnjeuvrščeni Zavrč. Že v soboto je kranjski Triglav dosegel osmo zmago zapovrstjo, in sicer v gosteh pri ptujski Dravi.
23.09.2016 | 2. SNL
Triglav podaljšanje niza lovi na Ptuju
Drugoligaši hitijo proti zaključku uvodne tretjine letošnjega prvenstva. Sobota in nedelja bosta ponudila tekme osmega kroga. V spletnem prenosu na NZS.si boste lahko spremljali lov Triglava na podaljšanje zmagovalnega niza, ki pa ga bodo skušali na domači zelenici prekiniti Ptujčani.
19.09.2016 | 2. SNL
2. SNL: Triglav povečal naskok
V derbiju sedmega kroga 2. slovenske nogometne lige sta se v Kranju pomerila domači Triglav in Roltek Dob. Pred 800 gledalci so se zmage veselili Kranjčani, edini zadetek je iz enajstmetrovke v 87. minuti zabil Matej Poplatnik.
16.09.2016 | 2. SNL
Sosedski derbi v Zavrču, v Kranju dvoboj neporaženih
V nedeljskem popoldnevu bosta sedmi krog 2. SNL zaključili neporaženi ekipi, Triglav in Dob. V sobotnem večeru pa bo odigran sosedski derbi, v Halozah se bosta udarila Zavrč in Drava, dvoboj pa boste lahko spremljali tudi v prenosu na NZS.si.
12.09.2016 | 2. SNL
2. SNL: Sedmica Doba
6. krog druge slovenske nogometne lige je zaznamoval Roltek Dob, ki je v mrežo Zavrča pospravil kar sedem žog.
09.09.2016 | 2. SNL
Triglav v Brežice, Brda in Veržej za prvo zmago
Triglav, ki v petih krogih še ni oddal točke, odhaja na zahtevno gostovanje v Brežice, lanskoletna prvoligaša Zavrč in Krka pa bosta prekinitev niza porazov iskala v Dobu in na Ptuju. Drugouvrščeni Ankaran odhaja v Kranj, v spletnem prenosu na NZS.si pa boste lahko spremljali dvoboj Brd in Veržeja, ki se bosta udarila za prvo zmago sezone.
05.09.2016 | 2. SNL
2. SNL: Triglav ostaja stoodstoten
V 5. krogu druge slovenske nogometne lige smo videli že peto zmago kranjskega Triglava, ki je tokrat po preobratu slavil v Zavrču.
01.09.2016 | 2. SNL
2. SNL: Triglav že v petek z Zavrčem, v prenosu Krka in Dob
Že v petek bo vodilni Triglav gostoval v Halozah. V sobotnem popoldnevu, ko se bodo v primorskem dvoboju udarili Ankarančani in Brici, Veržej pa bo gostil Dravo, pa boste lahko v prenosu na spletni strani NZS spremljali obračun Krke in Doba. Krog bosta z nedeljsko tekmo zaključila Zarica in Brežice.
29.08.2016 | 2. SNL
2. SNL: Triglavu derbi in pet točk prednosti
Nogometaši Triglava so v osrednji tekmi 4. kroga 2. SNL na domačem igrišču ugnali novomeško Krko z 2:1 (0:0). Za gostitelje sta pred 650 gledalci zadela Igor Bukara (48.) in Dejan Robnik (86.), za Dolenjce pa Matej Potokar (75.).
26.08.2016 | 2. SNL
2. SNL: Triglav in Krka za prvo mesto
V znamenju boja za vrh lestvice 2. SNL bo v četrtem krogu najbolj zanimivo v Kranju, kjer se bosta udarili vodilni ekipi lige, Triglav in Krka. Dvoboj si boste lahko v nedeljskem popoldnevu ogledali tudi v prenosu na NZS.si.
21.08.2016 | 2. SNL
2.SNL: Sedem golov Krke
Nogometaši v 2. slovenski ligi so končali 3. krog. V nedeljo je kranjska Zarica doma s 3:2 premagala ptujsko Dravo in prišla do prve zmage v sezoni, Brda in Brežice Terme Čatež pa so se razšli z 0:0.
19.08.2016 | 2. SNL
2. SNL: Na Portovalu dvoboj lanskih prvoligašev
Šesterica prvoligašev je med tednom s tretjinsko uspešnostjo opravila s pokalnimi obveznostmi, zdaj pa je pred klubi že tretji krog 2. SNL. V spletnem prenosu si boste lahko ogledali dvoboj bivših prvoligašev, Krke in Zavrča.
11.08.2016 | 2. SNL
2. SNL: V Posavju sosedski spopad Brežic in Krke
Tudi za drugoligaše je teden hitro naokrog, saj so pred klubi že tekme drugega kroga. Le-ta se bo z dvobojem Zavrča in Veržeja pričel že v petek. Pestro pa bo tudi v soboto, ko se bosta v sosedskem dvoboju udarila Brežice in Krka, in nedeljo.