Datum od
Datum do

17.09.2021 | Prva liga Telemach
Pred tekmo: Domžale - Radomlje
Deveti krog Prve lige Telemach se začenja ob Kamniški Bistrici. Komu bo pripadel občinski derbi?
17.09.2021 | 2. SNL
Goričani pokalne rane celijo v Rogaški Slatini, Rudar v Ajdovščino
S petkovo tekmo Drave in Triglava se pričenja osmi krog 2. SNL. Rudar bo peto zaporedno zmago pred kamerami Sportkluba napadel pri Primorju, Gorica, ki je pred pokalnim porazom nanizala pet zmag, pa bo gostovala pri Rogaški. Nedeljski dvoboj boste lahko spremljali na spletni strani NZS.
16.09.2021 | Mednarodna tekmovanja
Mura v Ljudskem vrtu izgubila z Vitessejem
Prvi nastop Mure v skupinskem delu tekmovanj pod okriljem UEFA se je končal s porazom. Sobočani so morali v Ljudskem vrtu čestitati Vitesseju, mrežo gostiteljev sta zatresla Sondre Tronstad in Danilho Doekhi.
16.09.2021 | Pokal Slovenije
Koper po preobratu slavil v Kidričevem
Koper je zadnji četrtfinalist Pokala Pivovarna Union. Primorci so po preobratu slavili v Kidričevem. Aluminij je povedel z golom Harisa Kadrića, Koprčani pa so izid preobrnili še pred odmorom. Za napredovanje vodilne ekipe Prve lige Telemach sta zadela Kaheem Parris in Matej Palčič.
Bravo v Novi Gorici do četrtfinala
V četrtfinalu Pokala Pivovarna Union bo zaigral tudi Bravo. Ljubljančani so bili z goloma v prvem polčasu, ko sta v razmaku dobre minute zadela Loren Maružin in Sandi Ogrinec, boljši od Gorice.
15.09.2021 | Mednarodna tekmovanja
Uvodoma nad Vitesse
Mura bo po Mariboru drugi slovenski klub, ki bo zaigral v skupinskem delu tekmovanj Evropske nogometne zveze. Slovenski državni prvak si je z nastopi v poletnih kvalifikacijah zagotovil nastop v novoustanovljeni UEFA Evropski konferenčni ligi, prvi tekmec črno-belih pa bo nizozemski Vitesse.
15.09.2021 | Pokal Slovenije
Dvoboj lanskoletnih drugoligašev dobile Radomlje
Pokalni dvoboj prvouvrščenih klubov minule sezone 2. SNL je pripadel aktualnemu prvoligašu. Radomlje sta v četrtfinale Pokala Pivovarna Union popeljala Oliver Kregar in Marko Božić, v dresu Krke je v prvem polčasu izenačil Ivan Pranjić.
Celjani v Sežani potrdili pokalni četrtfinale
V četrtfinalu Pokala Pivovarna Union bodo zaigrali nogometaši Celja, ki so z goloma ob koncu obeh polčasov strli odpor Tabora. Grofe je v vodstvo popeljal Ester Sokler, zmago je potrdil Tjaš Begić.
14.09.2021 | Prva liga Telemach
Enajsterica 8. kroga Prve lige Telemach
Enajsterica kroga Prve lige Telemach je sestavljena po izboru obiskovalcev portala in uredništva Prvaliga.si. V najboljši enajsterici so lahko največ štirje nogometaši posameznega kluba.
14.09.2021 | Pokal Slovenije
Osmerica v boj za pokalno lovoriko
Letos se bo za pokalno lovoriko borila dvanajsterica klubov. V prvem krogu bo zaigralo osmerica, v sredo se bodo za četrtfinale udarili Tabor in Celje ter Radomlje in Krka, v četrtek pa še Gorica in Bravo ter Aluminij in Koper.
12.09.2021 | Prva liga Telemach
Maribor padel v Kidričevem
Nogometaši Aluminija so v 8. krogu Prve lige Telekom Slovenije v Kidričevemu premagali Maribor s 3:0 (1:0).
12.09.2021 | 2. SNL
Dob zadal prvi poraz Triglavu, Gorica podaljšala serijo
Petkov večer je postregel z dvema tekmama sedmega kroga 2. SNL. Triglav je v dvoboju z Dobom doživel prvi poraz sezone, Gorica pa je po dveh zadetkih v končnici srečanja s Krko podaljšala zmagovalni niz in se Gorenjcem približala zgolj na točko zaostanka.
Koper do visoke zmage pri Radomljah
Nogometaši Kopra so v 8. krogu Prve lige Telekom Slovenije v Domžalah premagali Kalcer Radomlje s 4:1 (1:0).
Tabor z novim trenerjem slavil v Ljubljani
Nogometaši CB24 Tabora Sežane so v 8. krogu Prve lige Telekom Slovenije v Ljubljani premagali Bravo z 2:0 (1:0).
11.09.2021 | Prva liga Telekom Slovenije
Gol Karničnika odločil derbi
Nogometaši Mure so v 8. krogu Prve lige Telemach premagali Olimpijo z 1:0 (1:0).
11.09.2021 | Prva liga Telemach
Celjani porazili Domžalčane
Nogometaši Celja so v 8. krogu Prve lige Telemach premagali Domžale s 3:1 (1:1).
10.09.2021 | Prva liga Telemach
Pred tekmo: Aluminij - Maribor
Osmi krog Prve lige Telemach bo zaokrožil štajerski dvoboj. Lahko Kidričani presenetijo vijoličaste?
Pred tekmo: Radomlje - Koper
Novinec med elito pričakuje vodilno ekipo lige. Kdo bo boljši?
Pred tekmo: Bravo - Tabor
Šiškarje čaka obračun s starimi znanci iz Sežane. S Kraševci so se v sezoni 2018/19 skupaj veselili uvrstitve med elito. Kdo bo boljše volje tokrat?
09.09.2021 | Prva liga Telemach
Kosić na klop Tabora
V Sežani so tik pred nadaljevanjem državnega prvenstva predstavili novega trenerja. Vodenje članske ekipe Tabora je prevzel Dušan Kosić, ki se v Prvo ligo Telemach vrača prvič po razhodu s Celjani, s katerimi je v sezoni 2019/20 osvojil naslov državnega prvaka.