Datum do

01.04.2013 | Futsal AA
Dodajmo še to, da sta reprezentanco v Laškem pričakala Mitja Jontez in Drago Adamič, ki sta izbrani vrsti čestitala za uspeh.
31.03.2013 | U15
V soboto sta se v mariborskem Ljudskem vrtu pomerila finalista Nike Premier Cupa (U-14) 2012/13, Maribor in Domžale. Boljši so bili Domžalčani, ki so slavili s 4:1.
30.03.2013 | Futsal AA
Slovenija boljša tudi od Anglije
V 26. minuti pa je Igor Osredkar le povišal slovensko vodstvo na 3:1, Drobne pa je v 31. in 32. minuti z novima zadetkoma le še potrdil novo slavje Slovenije. Melink je sicer v 39. minuti dosegel avtogol, a to je bila le majhna "črna pika" ob povsem zasluženi zmagi Slovenije. Ne nazadnje je bilo razmerje v strelih kar 45:15 v korist Slovenije.
30.03.2013 | U15
Domžalčani zmagovalci Nike Premier Cupa
Domžalčani so zmagovalci Nike Premire Cup tekmovanja. V finalu so bili s 4:1 boljši od Mariborčanov, ki so že v 6. minuti prejeli rdeči karton in pod Kalvarijo ostali brez enega igralca. Junak dvoboja je bil Jan Mlakar, ki je dosegel kar tri zadetke. Zmagovalce v kategoriji starejših dečkov do 14 let meseca maja čaka nastop na evropskem turnirju Premier Cup, ki ga gosti Športni park Ljubljana.
29.03.2013 | U17
Slovenke trikrat igrale proti Madžarkam
Slovenski reprezentanci do 17 in 19 let sta v minulih dveh dneh odigrali tri tekme z madžarskimi vrstnicami. Zasedba selektorice Petra Mikeln se je z Madžarkami pomerila dvakrat, igralke Tine Kelenberger pa enkrat.
28.03.2013 | Futsal AA
Slovenija se je uvrstila na Euro 2014
Dosedaj so Slovenci nastopili na prvenstvih Stare celine v Italiji (2003), na Madžarskem (2010) in na Hrvaškem (2012). Slovenija se bo v soboto pomerila še z Anglijo, ki je danes zabeležila še drugi poraz - s 4:3 so jo ugnali Turki. Junak tekme je bil prav gotovo Kristjan Čujec, ki je Ukrajincem zabil kar pet golov!
28.03.2013 | U17
Kadetska reprezentanca klonila še tretjič
Slovenska reprezentanca do 17 let je na Elite round turnirju na Otoku vknjižila še tretji poraz. Kljub igralcu več od 33. minute so bili z 2:1 boljši Angleži. Med strelce se je ponovno vpisal Marko Krivičič.
27.03.2013 | Futsal AA
Slovenija premagala Turčijo
Slovenija je z zmago začela kvalifikacije za Euro 2014, potem ko je po preobratu v Erzurumu s 3:5 ugnala domačina. Benjamin Melink in Kristjan Čujec sta dosegla po dva zadetka, enega je prispeval Igor Osredkar. Jutri se bodo Slovenci pomerili z Ukrajinci.
27.03.2013 | A
Enkratno in neponovljivo doživetje
Tekma med Slovenijo in Islandijo v Stožicah je pri večini navijačev slovenske reprezentance že preteklost, za skupinico otrok Slovenskega atletskega kluba (SAK) pa bo ostala nepozaben spomin.
27.03.2013 | U15
V soboto tudi finale Nike Premier Cup
NIKE in Nogometna zveza Slovenije že vrsto let sodelujeta pri organizaciji neformalnega pokalnega tekmovanja v kategoriji starejših dečkov do 14 let, zmagovalec katerega se odpravi na evropski finale Nike Premier Cupa. Tudi letos so v tekmovanje vključeni klubi, ki nastopajo v prvi slovenski ligi U-14, razdeljeni na vzhod in zahod.
27.03.2013 | U17
Proti Madžarkam začetek nove generacije
"Od deklet v strokovnem teamu pričakujemo borbeno predstavo in enotno Slovenijo," pa pred uvodno tekmo v letu 2013 pove selektorica Kelenberger.
Slovenija proti Turkom začenja kvalifikacije
Turki so dosedaj enkrat nastopili na velikem tekmovanju. Lani so bili ena od ducat držav, ki je sodelovala na evropskem prvenstvu na Hrvaškem, kjer pa so obstali v predtekmovanju. S 3:1 so jo ugnali Italijani, s kar 5:0 pa so jih odpravili še Rusi.
25.03.2013 | U21
Dva zadetka in slavje Slovenije
Mlada slovenska reprezentanca je v Myjavi na Slovaškem v prijateljskem obračunu slavila proti gostiteljem. Za Slovenijo sta zadela Matej Pučko v 48. in Enej Jelenič v zadnji minuti srečanja, Slovaki so častni zadetek dosegli sredi drugega dela.
25.03.2013 | U17
Ožbolt izenačil, Slovenija izgubila
Slovenska reprezentanca do 17 let je na Otoku odigrala še drugo tekmo Elite round turnirja, tokrat pa je premoč morala priznati Portugalski, ki je slavila z 3:1. Edini gol za Slovenijo je dosegel Alen Ožbolt.
25.03.2013 | NZS
Izobraževanje o treningu vratarjev
V okviru strokovnih izobraževanj, ki jih organizira UEFA, se v zadnjih nekaj letih posebno pozornost posveča specifičnim vsebinam, v katero sodita dva zelo pomembna programa - trener kondicijske priprave in trener vratarjev.
24.03.2013 | Futsal AA
AA: Reprezentanca trenirala v Laškem
Trening, ki ga je vodil selektor Andrej Dobovičnik, asistirala sta mu Matej Kavčič in Tadej Levstek, je bil intenziven, trajal pa je dobro uro. Vadili so vsi igralci, nocoj pa se je ekipi pridružil še Alen Mordej.
23.03.2013 | U17
Slovenija Elite Round začela s porazom
Slovenska reprezentanca do 17 let je na Otoku odigrala prvo tekmo drugega kroga kvalifikacij za evropsko prvenstvo. Slovenci so v Burtonu klonili proti Rusiji z 1:2, osmoljenec tekme pa je bil Nik Plavšič, ki je zastreljal najstrožjo kazen.
22.03.2013 | A
Sigurdsson Slovencem pristrigel krila
Slovenska nogometna reprezentanca se je v Stožicah pomerila z Islandci in iskala točke za mundial. Milivoje Novakovič, ki je po letu in pol znova oblekel dres z državnim grbom, je Slovenijo popeljal v vodstvo, Islandci so izenačili, končnega zmagovalca pa je še z drugim zadetkom v petkovem večeru določil Sigurdsson. Usodna sta bila strela v 55. in 78. minuti dvoboja.
Slovenija - Islandija 1:2
Vstopnice za Islandijo še na voljo
Slovenska izbrana vrsta nadaljuje s kvalifikacijami za Svetovno prvenstvo 2014 v Braziliji. Varovanci Srečka Katanca bodo danes v Stožicah ob 18. uri gostili Islandijo, vstopnice za tekmo, ki bi Slovence lahko pribrližala drugemu mestu v skupini, pa so še na voljo.