Datum od
Datum do

11.04.2013 | NZS
Šuker na obisku na NZS
V Ljubljani je vodstvo Nogometne zveze Slovenije na čelu s predsednikom Aleksandrom Čeferinom gostilo delegacijo iz Hrvaške, vključno s predsednikom Davorjem Šukerjem. Hrvati želijo Sloveniji, da čim prej začne znova zmagovati, predsednik HNS pa je izpostavil, da si želi napredek na infrastrukturnih projektih, kjer bodo pomembne slovenske izkušnje.
11.04.2013 | A
Slovenija pridobila mesto
Mednarodna nogometna zveza (Fifa) je objavila najnovejšo reprezentančno lestvico. Na njenem vrhu še vedno kraljujejo Španija, Nemčija in Argentina, na četrto mesto pa se je z devetega povzpela Hrvaška. Slovenija je pridobila eno mesto in je 55.
10.04.2013 | Ženska A
Slovenke prihodnji teden proti Madžarkam
»Igramo doma, to bo idealna priložnost, da se dekleta dokažejo,« še doda Rob, čigar zasedba je zavoljo dobrega nastopa na turnirju na Hrvaškem pridobila eno mesto na svetovni jakostni lestvici.
09.04.2013 | U18
Mladinska reprezentanca gostuje v Montreuxu
Varovance Miloša Kostiča, nogometaše letnika 1995 in mlajše, sredi prihodnjega tedna čaka prijateljski dvoboj s Švico. Nogometaši na gostovanje potujejo v ponedeljek.
09.04.2013 | Futsal AA
Igralci naredili rezultat, načrtno delo dalo sadove
»Brez njihovega odrekanja ne bi bilo tega uspeha. Navsezadnje so opravili številne vikend priprave, menjali so ritem, se odrekali… Ni bilo lahko. A zato je ta rezultat še toliko večji uspeh in velika vzpodbuda za nadaljnje delo!«
08.04.2013 | U15
Kavčičevi igrali, ostali zadevali
Člani slovenskih mlajših reprezentančnih selekcij so imeli tudi ta konec tedna veliko dela. Številni so igrali pomembno vlogo v Prvi ligi Telekom Slovenije, nekateri pa blestijo tudi v tujih ligah.
08.04.2013 | 2. SNL
Zavrč drvi proti prvoligaški konkurenci
V petek in med vikendom so bile odigrane zaostale tekme 18. kroga v slovenski drugoligaški konkurenci. Že v petek je v Celju Šampion občutil moč prvouvrščenega Zavrča. Ta je na Areni Petrol slavil kar s 6:1, presenečenje kroga pa so pripravili nogometaši Krškega, ki so v gosteh ugnali do tedaj drugouvrščeni Dob.
04.04.2013 | 2. SNL
2. SNL pred zaključnimi boji
Neugodne vremenske razmere so vplivale tudi na nadaljevanje prvenstva v drugi slovenski nogometni ligi, kjer bodo med vikendom odigrane preostane tekme 17. in 18. kroga, že prihodnji vikend pa se prične tretji del prvenstva, ko se pari določijo glede na razvrstitev na lestvici. Včeraj zaostala tekma 16. kroga, dolenjski derbi med Belo krajino in Krko.
01.04.2013 | Futsal AA
Dodajmo še to, da sta reprezentanco v Laškem pričakala Mitja Jontez in Drago Adamič, ki sta izbrani vrsti čestitala za uspeh.
31.03.2013 | U15
V soboto sta se v mariborskem Ljudskem vrtu pomerila finalista Nike Premier Cupa (U-14) 2012/13, Maribor in Domžale. Boljši so bili Domžalčani, ki so slavili s 4:1.
30.03.2013 | Futsal AA
Slovenija boljša tudi od Anglije
V 26. minuti pa je Igor Osredkar le povišal slovensko vodstvo na 3:1, Drobne pa je v 31. in 32. minuti z novima zadetkoma le še potrdil novo slavje Slovenije. Melink je sicer v 39. minuti dosegel avtogol, a to je bila le majhna "črna pika" ob povsem zasluženi zmagi Slovenije. Ne nazadnje je bilo razmerje v strelih kar 45:15 v korist Slovenije.
30.03.2013 | U15
Domžalčani zmagovalci Nike Premier Cupa
Domžalčani so zmagovalci Nike Premire Cup tekmovanja. V finalu so bili s 4:1 boljši od Mariborčanov, ki so že v 6. minuti prejeli rdeči karton in pod Kalvarijo ostali brez enega igralca. Junak dvoboja je bil Jan Mlakar, ki je dosegel kar tri zadetke. Zmagovalce v kategoriji starejših dečkov do 14 let meseca maja čaka nastop na evropskem turnirju Premier Cup, ki ga gosti Športni park Ljubljana.
29.03.2013 | U17
Slovenke trikrat igrale proti Madžarkam
Slovenski reprezentanci do 17 in 19 let sta v minulih dveh dneh odigrali tri tekme z madžarskimi vrstnicami. Zasedba selektorice Petra Mikeln se je z Madžarkami pomerila dvakrat, igralke Tine Kelenberger pa enkrat.
28.03.2013 | Futsal AA
Slovenija se je uvrstila na Euro 2014
Dosedaj so Slovenci nastopili na prvenstvih Stare celine v Italiji (2003), na Madžarskem (2010) in na Hrvaškem (2012). Slovenija se bo v soboto pomerila še z Anglijo, ki je danes zabeležila še drugi poraz - s 4:3 so jo ugnali Turki. Junak tekme je bil prav gotovo Kristjan Čujec, ki je Ukrajincem zabil kar pet golov!
28.03.2013 | U17
Kadetska reprezentanca klonila še tretjič
Slovenska reprezentanca do 17 let je na Elite round turnirju na Otoku vknjižila še tretji poraz. Kljub igralcu več od 33. minute so bili z 2:1 boljši Angleži. Med strelce se je ponovno vpisal Marko Krivičič.
27.03.2013 | Futsal AA
Slovenija premagala Turčijo
Slovenija je z zmago začela kvalifikacije za Euro 2014, potem ko je po preobratu v Erzurumu s 3:5 ugnala domačina. Benjamin Melink in Kristjan Čujec sta dosegla po dva zadetka, enega je prispeval Igor Osredkar. Jutri se bodo Slovenci pomerili z Ukrajinci.
27.03.2013 | A
Enkratno in neponovljivo doživetje
Tekma med Slovenijo in Islandijo v Stožicah je pri večini navijačev slovenske reprezentance že preteklost, za skupinico otrok Slovenskega atletskega kluba (SAK) pa bo ostala nepozaben spomin.
27.03.2013 | U15
V soboto tudi finale Nike Premier Cup
NIKE in Nogometna zveza Slovenije že vrsto let sodelujeta pri organizaciji neformalnega pokalnega tekmovanja v kategoriji starejših dečkov do 14 let, zmagovalec katerega se odpravi na evropski finale Nike Premier Cupa. Tudi letos so v tekmovanje vključeni klubi, ki nastopajo v prvi slovenski ligi U-14, razdeljeni na vzhod in zahod.
27.03.2013 | U17
Proti Madžarkam začetek nove generacije
"Od deklet v strokovnem teamu pričakujemo borbeno predstavo in enotno Slovenijo," pa pred uvodno tekmo v letu 2013 pove selektorica Kelenberger.
Slovenija proti Turkom začenja kvalifikacije
Turki so dosedaj enkrat nastopili na velikem tekmovanju. Lani so bili ena od ducat držav, ki je sodelovala na evropskem prvenstvu na Hrvaškem, kjer pa so obstali v predtekmovanju. S 3:1 so jo ugnali Italijani, s kar 5:0 pa so jih odpravili še Rusi.