Disciplinski sodnik NZS je sprejel ukrepe v primeru tekme Olimpija : Maribor.
Kurtić z dvema zadetkoma potrdil dobro formo
Čeprav se zdi, da je od zadnjega reprezentančnega premora minilo šele nekaj dni, se nezadržno približujejo nove reprezentančne obveznosti. Reprezentante do ponovnega snidenja loči le še dober teden klubskih obveznosti, z največ razlogi za optimizem pa v nov delovni teden vstopa Jasmin Kurtić.
30.10.2016 | Prva liga Telekom Slovenije
Rudar osvojil tudi Novo Gorico
Nogometaši Gorice so v 15. krogu Prve lige Telekom Slovenije izgubili proti velenjskemu Rudarju z 1:3 (0:0).
Koprčani prekinili slabo serijo proti Radomljam
Nogometaši Kalcerja iz Radomelj so v 15. krogu Prve lige Telekom Slovenije v Domžalah izgubili proti Luki Koper z 1:3 (0:1).
30.10.2016 | Futsal AA
Na Finskem remizirali z domačini
V 23. minuti je Matej Fideršek poravnal rezultat na 1:1. V 37. minuti je bila Slovenija bližje zmagi, uspešen je bil Vrhovec. V 39. minuti je za domače veselje poskrbel Sergej Korsunov, domačini pa so do gola prišli z igralcem vratarjem v polju.
Spodrsljaj Maribora v Kidričevem
Nogometaši Aluminija in Maribora so se v 15. krogu Prve lige Telekom Slovenije razšli z neodločenim izidom 0:0.
30.10.2016 | 2. SNL
2. SNL: Triglav slavil v Novem mestu
Nogometaši v slovenski drugi ligi so odigrali tekme 13. kroga. Vodilni Triglav Kranj je prišel že do 11. zmage v sezoni, saj je z 2:1 je premagal Krko na novomeškem Portovalu. Drugouvrščeni Dob je s 3:0 odpravil Farmtech iz Veržeja, Ankaran pa je bil z 1:0 boljši od ptujske Drave.
30.10.2016 | Futsal U21
Futsal reprezentanca do 21 let dvakrat z Madžari
Prva tekma bo v Benediktu (8.11.), druga pa v mest Bok na Madžarskem (9.11.). Selektor Tomislav Horvat je obelodanil seznam igralcev, na katere računa na obračunih s sosedi.
29.10.2016 | Prva liga Telekom Slovenije
Izenačen derbi pripadel Olimpiji
Nogometaši Olimpije so v 15. krogu Prve lige Telekom Slovenije premagali Domžale.
Krško presenetilo v Celju
Nogometaši Krškega so v 15. krogu Prve lige Telekom Slovenije v gosteh premagali Celje s 3:0 (2:0).
29.10.2016 | WU17
Slovenke napredovale v elitni del
Prvi gol je dosegla Adrijana Mori v 21. minuti, v 36. in 48. pa je zmago in napredovanje med elito potrdila Zala Vindišar.
29.10.2016 | Futsal AA
Z golom Vrhovca premagali Fince
Selektor Andrej Dobovičnik želi dobro leto dni nameniti iskanju in razvijanju igralcev, ki so mladi, a nadarjeni, ali pa so v minulem ciklusu dobili manj minut. Zato so kot nalašč tekme, ki se bodo vrstile od danes pa do novembra 2017.
28.10.2016 | Prva liga Telekom Slovenije
Pred tekmo: Gorica - Rudar Velenje
Zadnja tekma 15. kroga Prve lige Telekom Slovenije bo odigrana na severu Primorske. Rane po pokalnem izpadu bodo celili Novogoričani in Velenjčani, ki se lahko pohvalijo, da so v minulem krogu namučili Maribor oziroma Olimpijo.
Pred tekmo: Kalcer Radomlje - Luka Koper
V Domžalah se bosta spopadla tekmeca, ki že nekaj časa zaman čakata na slast zmage. Radomljani na slavje čakajo že vse od vrnitve med prvoligaše, Koprčani so se nazadnje veselili v osmem krogu letošnje sezone.
Pred tekmo: Aluminij - Maribor
Nedeljsko nogometno dogajanje bodo zgodaj popoldne odprli nogometaši Aluminija in Maribora. Prav Kidričani so bili zadnji, ki so porazili vijolice, Mariborčani so po štajerskem dvoboju v vseh tekmovanjih nanizali že 12 tekem brez poraza.
28.10.2016 | 2. SNL
Krka po skalpu Rudarja še z vodilnim Triglavom
Drugoligaše do zimskega spanca ločijo še štirje krogi, ki pa bodo odigrani v okrnjeni izvedbi. Zavrč je izstopil iz tekmovanja, kar pomeni, da bodo v 13. krogu 2. SNL odigrane štiri tekme. Novomeščani bodo skušali po napredovanju v pokalni polfinale presenetiti še vodilni Triglav, dvoboj boste lahko spremljali tudi na NZS.si.
28.10.2016 | NZS
V Mariboru Fifin medicinski center odličnosti
Maribor je po novem tudi uradno na medicinskem zemljevidu Mednarodne nogometne zveze (Fifa). Včeraj so na mariborski Medicinski fakulteti namreč odprli Fifin medicinski center odličnosti.
28.10.2016 | Futsal AA
Na Finsko po nekaj odgovorov
„Začenjamo nov ciklus. Ker nimamo kvalifikacij, niti za evropsko niti za svetovno prvenstvo, bomo ponudili minutažo in priložnost mladim in tistim, ki so dosedaj igrali manj,“ razmišlja selektor Dobovičnik.
27.10.2016 | Prva liga Telekom Slovenije
Pred tekmo: Olimpija - Domžale
Najzanimivejši dvoboj tokratnega kroga bo odigran v Stožicah. V lokalnem spopadu se bosta za prevlado pomerili druga in tretja ekipa prvenstva. Luka Elsner bo z Olimpijo pričakal nekdanje moštvo, ki se je pod Simonom Rožmanom prelevilo v najučinkovitejšo ekipo lige.
Pred tekmo: Celje - Krško
Celjani v uvodni tekmi 15. kroga pričakujejo obisk Krčanov, ki z grofi doslej še niso izgubili. Posavci so v Prvi ligi Telekom Slovenije dobili tri medsebojne tekme, za nameček pa so se pred tedni preko Celjanov prebili v četrtfinale Pokala Slovenije.