Datum od
Datum do

30.03.2010 | U15
Bačinovič zatresel goriška vrata
V 28. krogu Prve lige se je veselila zgolj četverica, enajst nogometašev mladih reprezentančnih selekcij pa je sklonjenih glav zapuščalo zelenice.
22.03.2010 | U15
Šesterica do zmage
Novim bojem na slovenskih zelenicah so se po več kot štirih mesecih pridružili tudi drugoligaši, katerih predstavnik z reprezentančne selekcije je tudi Martin Milec. Ob njem je v Prvi ligi zaigrala še dvanajsterica.
15.03.2010 | U15
Podmladek natančen doma in v tujini
Štirinajsterica je v 1054 minutah Prve lige (in 180 v tujih prvenstvih) v 26. prvenstvenem krogu prejela dva rumena kartona in prav tolikokrat tresla nasprotnikovo mrežo. Reprezentančna vratarja sta bila premagana štirikrat.
10.03.2010 | U15
Strelsko 'nabrušeni' Plut
25. krog Prve lige je odpihnila burja in zametel sneg, zato je primeren trenutek, da se podrobneje ozremo za igro slovenskega reprezentančnega podmladka v 24. krogu 1.SNL. Štirinajsterica je ob zadetku in prečki tokrat igrala v duhu fair playa in tako ni prejela kazni s strani delivcev pravice.
02.03.2010 | U15
Mladi reprezentanti trikrat natančni
S 23. krogom Prve lige se je začel spomladanski del nogometnega prvenstva. Tako je na prvoligaških zelenicah nastopila petnajsterica, ki je ob petih rumenih kartonih prejela še enega rdečega, trikrat zatresla mrežo in svojo priložnost za dokazovanje nogometnega znanja izkazovala skupno 1229 minut. Veselila se je šesterica, ostali so, z izjemo Oblaka, ostali brez točk.
15.12.2009 | U15
Štirje zadetki pred počitkom
Z 22. krogom Prve Lige se najbolj postranska igra na svetu za dobra dva meseca poslavlja z domačih zelenic. Na zadnjih srečanjih je štirinajsterica dosegla štiri zadetke in se v 1526 minutah dostojno še zadnjič v tem koledarskem letu predstavila slovenski publiki. Nogomet se bo znova igral od 20. februarja prihodnjega leta.
08.12.2009 | U15
Štirje zadetki za dve zmagi
V preteklem tednu sta bila odigrana dva kroga PrveLige, kjer se je predstavila trinajsterica mladih reprezentantov od katerih so trije porumeneli, eden je prejel rdeč karton, v skupno 1956 minutah pa je reprezentančni podmladek zabili štiri gole.
30.11.2009 | U15
Mladi: Razpoloženi Plut, Majcen predčasno v garderobo
Devetnajsti krog Prve lige je zopet minil v znamenju štirih bojev za dvig po ligaški razpredelnici, Koprčani in Celjani pa bodo zaostalo tekmo odigrali 12. decembra. Vito Plut je dosegel zadetek za vodstvo Maribora s 3:0, v istem dvoboju pa izstopal kapetan reprezentance do 21 let, Rene Mihelič.
23.11.2009 | U15
Zaradi gripe ob tekmo
Osemnajsti krog Prve lige je postregel le s štirimi dvoboji, saj so srečanje med vijoličastimi in kockarji zaradi zdravstvenih težav trinajsterice nogometašev Interblocka prestavili, drugoligaši pa so že na zasluženem počitku. V 804 minutah je mladim reprezentantom uspelo zadeti, prejeti dva rumena kartona in rdečega v domžalskih vratih.
11.11.2009 | U15
Prečka slovenskega podmladka
Tokratni nogometni ples je zaznamovala dvajseterica mladih reprezentantov, ki je v skupno 1264 minutah iztržila (zgolj) prečko. Dvanajsterica se je v 17. krogu Prve lige veselila zmage in s tem novih točk, ostali pa bodo v lovu zanje morali počakati na nadaljevanje domačega prvenstva.
02.11.2009 | U15
Zadela Mihelič in Bezjak
Tudi 16.krog Prve lige ter 11. v drugi ligi sta bila statistično uspešna s strani mladega dela slovenskih izbranih vrst. V 1135 minutah je šestnajsterica dvakrat natančno ciljala proti nasprotnikovim vratom ter v eni od obrambnih akcij porumenela.
29.10.2009 | U15
Nova poškodba med mladimi reprezentanti
Po tridnevnem premoru se je na prvoligaških zelenicah nadaljeval nogometni ples. V 15. krogu se je veselila peterica, trije so porumeneli, v 1196 minutah, kolikor so jih trenerji zaupali slovenskemu reprezentančnemu podmladku, pa je zvezni nogometaš ljubljanskega Interblocka Josip Iličič zaradi poškodbe v 11. minuti zapustil igrišče.
26.10.2009 | U15
Zmaga sedmerice
Od 18 reprezentantov, ki so svoje priložnosti dobili pretekli vikend, je na igriščih preživelo skupno 1438 minut, doseglo dva zadetka, predložek za vodstvo v Gorici ter dva rumena kartona. Kljub osipu v ljubljanskem prvoligašu, pa sta ravno iz njihovih napadalnih vrst padla zadetka za zmago.
19.10.2009 | U15
Mladi: Večni derbi Mariborčanom, poškodba Velikonje
Po predzadnjem reprezentančnem premoru v tem koledarskem letu, ki se bo ponovil za časa dodatnih kvalifikacij, je na slovenskih zelenicah nastopilo 19 reprezentantov, ki so si v 1310 minutah prislužili štiri rumene kartone. Poleg večnega derbija je ta krog zaznamovala tudi poškodba lanskoletnega prvega strelca lige, Etiena Velikonje.
13.10.2009 | U15
Zbor in tekma proti Avstriji
Kandidati za kadetsko reprezentanco Slovenije U 16, igralci rojeni po 1.1.1994 in mlajši, bodo od 19. do 21. oktobra 2009 opravili krajše priprave in odigrali prijateljsko tekmo proti reprezentanci Avstrije.
06.10.2009 | U15
Strelsko razpoložen podmladek
Mlajše selekcije izbranih vrst so bile pred reprezentančnim odmorom odlično razpoložene. Trojica je uspešno polnila nasprotnikove gole in tudi sicer so fantje pokazali všečne predstave v klubskih barvah. Zdaj prihajajo na vrsto boji za Slovenijo.
01.10.2009 | U15
Remi in poraz
Slovenska kadetska reprezentanca je v Brežicah in Bistri odigrala dve prijateljski tekmi s Hrvaško.
28.09.2009 | U15
Deset obračunov in štirinajst reprezentantov
V preteklem tednu so prvoligaši dvakrat stopili na zelenice, saj sta bila odigrana 10. in 11. krog 1. SNL ter 7. krog 2. SNL. Znova je največ mladih dobilo priložnost v moštvu s Spodnje Šiške, peterica pa se je vselila novega kompleta točk.
22.09.2009 | U15
Podaja, gol in trije rumeni kartoni
Takšna je statistika devetega kroga 1. SNL in šestega 2. SNL, kjer se je osmerica v 1212 minutah na slovenskih zelenicah veselila novih treh točk, šesterica je tokrat ostala praznih rok, dvema pa je uspelo osvojiti točko.
14.09.2009 | U15
Izvrsten debi mladega Krhina
Po reprezentančni akciji, kjer je članska izbrana vrsta gostovala na Wembleyju in doma visoko porazila Poljake, mladi do 21 let, pa so se borili v kvalifikacijskem ciklusu za EP na Danskem, se je na nogometna igrišča vrnilo tudi slovensko ligaško tekmovanje.