Datum od
Datum do

15.12.2009 | U15
Štirje zadetki pred počitkom
Z 22. krogom Prve Lige se najbolj postranska igra na svetu za dobra dva meseca poslavlja z domačih zelenic. Na zadnjih srečanjih je štirinajsterica dosegla štiri zadetke in se v 1526 minutah dostojno še zadnjič v tem koledarskem letu predstavila slovenski publiki. Nogomet se bo znova igral od 20. februarja prihodnjega leta.
08.12.2009 | U15
Štirje zadetki za dve zmagi
V preteklem tednu sta bila odigrana dva kroga PrveLige, kjer se je predstavila trinajsterica mladih reprezentantov od katerih so trije porumeneli, eden je prejel rdeč karton, v skupno 1956 minutah pa je reprezentančni podmladek zabili štiri gole.
30.11.2009 | U15
Mladi: Razpoloženi Plut, Majcen predčasno v garderobo
Devetnajsti krog Prve lige je zopet minil v znamenju štirih bojev za dvig po ligaški razpredelnici, Koprčani in Celjani pa bodo zaostalo tekmo odigrali 12. decembra. Vito Plut je dosegel zadetek za vodstvo Maribora s 3:0, v istem dvoboju pa izstopal kapetan reprezentance do 21 let, Rene Mihelič.
23.11.2009 | U15
Zaradi gripe ob tekmo
Osemnajsti krog Prve lige je postregel le s štirimi dvoboji, saj so srečanje med vijoličastimi in kockarji zaradi zdravstvenih težav trinajsterice nogometašev Interblocka prestavili, drugoligaši pa so že na zasluženem počitku. V 804 minutah je mladim reprezentantom uspelo zadeti, prejeti dva rumena kartona in rdečega v domžalskih vratih.
11.11.2009 | U15
Prečka slovenskega podmladka
Tokratni nogometni ples je zaznamovala dvajseterica mladih reprezentantov, ki je v skupno 1264 minutah iztržila (zgolj) prečko. Dvanajsterica se je v 17. krogu Prve lige veselila zmage in s tem novih točk, ostali pa bodo v lovu zanje morali počakati na nadaljevanje domačega prvenstva.
02.11.2009 | U15
Zadela Mihelič in Bezjak
Tudi 16.krog Prve lige ter 11. v drugi ligi sta bila statistično uspešna s strani mladega dela slovenskih izbranih vrst. V 1135 minutah je šestnajsterica dvakrat natančno ciljala proti nasprotnikovim vratom ter v eni od obrambnih akcij porumenela.
29.10.2009 | U15
Nova poškodba med mladimi reprezentanti
Po tridnevnem premoru se je na prvoligaških zelenicah nadaljeval nogometni ples. V 15. krogu se je veselila peterica, trije so porumeneli, v 1196 minutah, kolikor so jih trenerji zaupali slovenskemu reprezentančnemu podmladku, pa je zvezni nogometaš ljubljanskega Interblocka Josip Iličič zaradi poškodbe v 11. minuti zapustil igrišče.
26.10.2009 | U15
Zmaga sedmerice
Od 18 reprezentantov, ki so svoje priložnosti dobili pretekli vikend, je na igriščih preživelo skupno 1438 minut, doseglo dva zadetka, predložek za vodstvo v Gorici ter dva rumena kartona. Kljub osipu v ljubljanskem prvoligašu, pa sta ravno iz njihovih napadalnih vrst padla zadetka za zmago.
19.10.2009 | U15
Mladi: Večni derbi Mariborčanom, poškodba Velikonje
Po predzadnjem reprezentančnem premoru v tem koledarskem letu, ki se bo ponovil za časa dodatnih kvalifikacij, je na slovenskih zelenicah nastopilo 19 reprezentantov, ki so si v 1310 minutah prislužili štiri rumene kartone. Poleg večnega derbija je ta krog zaznamovala tudi poškodba lanskoletnega prvega strelca lige, Etiena Velikonje.
13.10.2009 | U15
Zbor in tekma proti Avstriji
Kandidati za kadetsko reprezentanco Slovenije U 16, igralci rojeni po 1.1.1994 in mlajši, bodo od 19. do 21. oktobra 2009 opravili krajše priprave in odigrali prijateljsko tekmo proti reprezentanci Avstrije.
06.10.2009 | U15
Strelsko razpoložen podmladek
Mlajše selekcije izbranih vrst so bile pred reprezentančnim odmorom odlično razpoložene. Trojica je uspešno polnila nasprotnikove gole in tudi sicer so fantje pokazali všečne predstave v klubskih barvah. Zdaj prihajajo na vrsto boji za Slovenijo.
01.10.2009 | U15
Remi in poraz
Slovenska kadetska reprezentanca je v Brežicah in Bistri odigrala dve prijateljski tekmi s Hrvaško.
28.09.2009 | U15
Deset obračunov in štirinajst reprezentantov
V preteklem tednu so prvoligaši dvakrat stopili na zelenice, saj sta bila odigrana 10. in 11. krog 1. SNL ter 7. krog 2. SNL. Znova je največ mladih dobilo priložnost v moštvu s Spodnje Šiške, peterica pa se je vselila novega kompleta točk.
22.09.2009 | U15
Podaja, gol in trije rumeni kartoni
Takšna je statistika devetega kroga 1. SNL in šestega 2. SNL, kjer se je osmerica v 1212 minutah na slovenskih zelenicah veselila novih treh točk, šesterica je tokrat ostala praznih rok, dvema pa je uspelo osvojiti točko.
14.09.2009 | U15
Izvrsten debi mladega Krhina
Po reprezentančni akciji, kjer je članska izbrana vrsta gostovala na Wembleyju in doma visoko porazila Poljake, mladi do 21 let, pa so se borili v kvalifikacijskem ciklusu za EP na Danskem, se je na nogometna igrišča vrnilo tudi slovensko ligaško tekmovanje.
02.09.2009 | U15
Tokrat na zelenicah dvaindvajseterica
Kljub velikemu številu nogometašev, ki so pretekli vikend na slovenskih zelenicah dobili svoje priložnosti, so oči zopet usmerjene k tistim, ki igrajo zunaj meja dva milijonske države.
26.08.2009 | U15
Selekcija U14 zmagala na gostovanju pri Bistrici
Na današnjem srečanju so varovanci Simona Štrakla nekoliko lažje kot v prvem krogu proti Dravi prišli do novih treh točk. Tokrat so lomili nasprotnika celoten prvi polčas v katerem so imeli veliko več od igre, domačini so poskušali zmesti napade črno-belih s pogostimi prekinitvami, vendar to njihovega ritma ni prekinilo.
24.08.2009 | U15
Osmim nove točke
Šesti krog prvoligaškega nogometnega plesa in tretji za drugoligaše je zmago prinesel osmerici, medtem ko je devet mladih reprezentantov tokrat ostalo brez točk. V skupno 1135 minutah sta dva porumenela, dvojica pa je zamenjala svojo sredino, od tega je vratar reprezentance do 21 let že izkusil novo domovanje med vratnicama.
17.08.2009 | U15
Haris Vučkić zabil Chelseaju
Tokratni pregled mladih nogometašev, ki so v 1190 minutah na slovenskih zelenicah iskali pot do novih točk, začenjamo z nogometašem, ki je iz Domžal pogumno šel v svet. Haris Vučkić je za angleškega delodajalca dosegel dva zadetka in prispeval podajo, kar ga vsekakor dviga iz standardnega povprečja reprezentantov mlajših selekcij.
11.08.2009 | U15
Preko 1300 minut in dva zadetka
Tokrat so se prvoligaškim mladim reprezentantom, ki se kalijo na slovenskih tleh in so odigrali že štiri kroge nove sezone, pridružili drugoligaši. Štart v drugoligaški nogometni ples je več kot uspel, v 371 minutah so žogobrci dosegli zadetek, eden izmed njih pa je že v uvodnem obračunu porumenel.