Datum od
Datum do

11.08.2016 | U19
U19: Slovenci vrnili za torkov poraz
Mladinska reprezentanca je v madžarskem Telkiju odigrala še drugo prijateljsko srečanje z domačimi vrstniki. V torek so se minimalne zmage veselili v domačem taboru, danes so bili uspešnejši naši nogometni upi.
10.08.2016 | U19
U19: Slovenci poraženi pri vzhodnih sosedih
Po uvodnem krogu mladinskega prvenstva se je zbrala tudi izbrana vrsta do 19 let in izgubila prvo od dveh prijateljskih tekem proti Madžarski.
01.08.2016 | U19
U19 dvakrat z Madžari
Slovenska mladinska reprezentanca (U19) bo v naslednjem tednu odigrala dve prijateljski tekmi z Madžarsko, selektor Igor Benedejčič pa je danes objavil seznam osemnajstih vabljenih nogometašev.
12.06.2016 | U19
Slovenke končale z zmago
"Veseli dejstvo, da so dekleta iz tekme v tekmo napredovala, popravljala napake ter tako dvignila samo igro na višji nivo. Dekleta sedaj čaka nekaj aktivnega odmora, naslednji zbor reprezentance pa bo meseca julija v Kranjski gori, kjer bomo opravili petdnevne priprave,“ je po koncu turnirja dodala selektorja Petra Mikeln.
11.06.2016 | U19
Tesen poraz proti Azerbajdžanu
Dekliška reprezentanca do 19 let je na drugi tekmi Uefinega razvojnega turnirja priznala premoč Azerbajdžanu (1:2). Častni gol za Slovenijo je dosegla Špela Kolb. Po dnevu počitka sledi jutri še zadnja tekma, Slovenija se bo pomerila z domačinkami.
10.06.2016 | U19
V Romuniji začele s porazom
Danes ob 17. uri se bo Slovenija pomerila z vrstnicami Azerbajdžana.
07.06.2016 | U19
Dekleta na Uefin razvojni turnir v Romunijo
„Taki Uefini turnirji so dobrodošli za razvoj mlajših selekcij. Tudi mi ga bomo izkoristili za to, predvsem pa za uigravanje in pripravo na kvalifikacije,“ je pred odhodom v Romunijo povedala selektorica Petra Mikeln
19.04.2016 | U19
DU19 na prvih pripravah
Reprezentanca do 19 let bo letošnje kvalifikacije za evropsko prvenstvo igrala doma, med 8. in 13. septembrom pa bodo njene tekmice Rusija, Grčija in Izrael. Prihodnji teden pa reprezentanca do 17 let odhaja na razvojni turnir v BiH.
01.04.2016 | U19
Benedejčič: »Fantom kapo dol«
Slovenska reprezentanca do 19 let se je vrnila iz Portugalske, kjer je v preteklih dneh sodelovala v Elitnem krogu kvalifikacij za evropsko prvenstvo U19 2016. Varovanci Igorja Benedejčiča so pustili odličen vtis, a na koncu vseeno ostali brez uvrstitve na zaključni turnir, ki bo julija v Nemčiji.
29.03.2016 | U19
U19: Portugalci so bili previsoka ovira
Mladinska reprezentanca Slovenije je izgubila odločilni dvoboj za evropsko prvenstvo. V Rio Aveju so se zmage in uvrstitve na prvenstvo Stare celine veselili Portugalci, ki so v slovensko mrežo pospravili tri zadetke. Slovenski poraz je v 79. minuti omilil David Tijanić.
U19: S Portugalci o evropskem prvenstvu
Mladinsko reprezentanco Slovenije danes, ob 17. uri, čaka še zadnja in odločilna tekma elitnega kroga kvalifikacij za evropsko prvenstvo, ki ga bo julija gostila Nemčija. Na prvenstvo Stare celine potuje zgolj prvouvrščeno moštvo skupine, možnosti za prvo mesto pa ima ob Sloveniji le še Portugalska.
26.03.2016 | U19
U19: Po Rusiji padla še Švedska
Mladinska reprezentanca Slovenije s še drugo zmago ostaja v igri za evropsko prvenstvo. Po Rusiji je v drugi tekmi elitnega kroga kvalifikacij z rezultatom 3:1 padla še Švedska. Mrežo Skandinavcev sta v drugi polovici prvega polčasa zatresla Timi Max Elšnik in Martin Kramarič, ki je bil uspešen tudi v prvi minuti nadaljevanja.
25.03.2016 | U19
U19: V lov po drugo zmago
Izbrano vrsto Slovenije do 19 let jutri čaka še druga tekma elitnega kroga kvalifikacij za evropsko prvenstvo, ki ga bo julija gostila Nemčija. Četo selektorja Igorja Benedejčiča po uvodnem obračunu z Rusijo čaka še spopad s Švedsko.
24.03.2016 | U19
U19: Z golom Elšnika padla Rusija
Mladinska reprezentanca Slovenije je elitni krog kvalifikacij za evropsko prvenstvo odprla z zmago. Na severozahodu Portugalske, v mestecu Fão, je padla Rusija. Slovenci, ki so okvir ruskih vrat s strelom Žužka zatresli že v uvodu tekme, so do zmage in treh točk prišli v 87. minuti, ko je prosti strel Ogrinca zaustavil ruski gol, odbito žogo pa je v mrežo Rusije pospravil Timi Max Elšnik.
12.03.2016 | U19
U19: Znani potniki na Portugalsko
Slovenska reprezentanca do 19 let bo konec marca sodelovala v Elitnem krogu kvalifikacij za evropsko prvenstvo U19 2016. Slovenski selektor Igro Benedejčič je razkril seznam reprezentantov, ki se bodo odpravili na Portugalsko.
25.02.2016 | U19
U19: Tudi v drugo remi
Slovenska reprezentanca do 19 let se je tudi na drugi prijateljski tekmi z izbrano vrsto Avstrije razšla brez zmagovalca. Avstrijce je že v 5. minuti obračuna popeljal v vodstvo Marco Hodl, končni rezultat pa je v 75. minuti postavil Marko Klemenčič.
15.02.2016 | U19
U19: Mladinci dvakrat z Avstrijci
Slovenska reprezentanca do 19 let se bo 23. in 25. februarja dvakrat pomerila z izbrano vrsto Avstrije. Selektor Igor Benedejčič bo na prijateljskih tekmah preizkusil osemnajst nogometašev, ki si bodo skušali izboriti mesto v ekipi za marčevski Elitni krog kvalifikacij za EP U19 2016.
01.02.2016 | U19
U19: V Dekanih premagali Hrvate
Slovenska nogometna reprezentanca do 19 let je v Dekanih premagala izbrano vrsto Hrvaške z 2:0 (1:0). Za četo Igorja Benedejčiča sta zadela Kevin Žižek in Matic Marcius.
30.01.2016 | U19
U19: Remi na prvi tekmi v Umagu
Slovenska mladinska reprezentanca do 19 let je odigrala prvo od dveh prijateljskih tekem s Hrvaško. Tekma, ki se je ob 14. uri pričela v Umagu, se je končala z rezultatom 2:2, za Slovenijo pa sta zadela Kevin Žižek v 15. in Sandi Ogrinec v 22. minuti.
21.01.2016 | U19
U19: Benedejčič izbral ekipo za tekmi s Hrvaško
Slovenska reprezentanca do 19 let bo v luči priprav na elitni krog kvalifikacij za EP U19 2016 odigrala dve prijateljski tekmi z izbrano vrsto Hrvaške. Selektor Igor Benedejčič je na reprezentančni seznam uvrstil osemnajst nogometašev.