Datum od
Datum do

18.08.2012 | 1. SŽNL
Pozitivni odmevi in ocene po kvalifikacijah za ligo prvakinj
»Nastop je bil dober in pozitivne. Uvrstitev je realna, čeprav če se ne bi na prvi tekmi prestrašili igralk, kot so Inke Grings, bi se dalo morda iztržiti še kaj več. Kljub temu si vse igralke zaslužijo čestitke za uvrstitev. Le želimo si lahko še več takih turnirjev in tudi trenutka, ko se bo eden od slovenskih klubov prebil v redni del lige prvakinj.«
16.08.2012 | 1. SŽNL
V drugem polčasu sta obe zasedbi dosegli po en zadetek, domačinke pa so dobile tudi zaslužen aplavz domače publike.
Slovenke z visoko zmago proti Turkinjam po 2. krog lige prvakinj
Slovenske prvakinje bodo danes zaključile s kvalifikacijskem turnirjem lige prvakinj, ob petih se bodo pomerile še s turškim prvakom, tekma pa bo v beltinškem športnem parku.
13.08.2012 | 1. SŽNL
Trener Jančar ponosen na igralke, ki se jim je pri 1:0 odprlo
»Tekma je bila dobra, narekovale smo tempo do zadnje sekunde,. Trudile smo se, dale smo vse od sebe. V prvem delu sem zapravila enajstmetrovko. Prvič sem zadela, a je bila ena od naših igralk prehitro preko črte. V drugo mi je žoga ušla preko noge, a smo v drugem polčasu vse nadoknadile.«
V vrstah 11-kratnega baltiškega prvaka so med polčasom menjali vratarko (namesto Kaselyte je vstopila Boyko), a tudi to ni pomagalo gostjam. V drugem polčasu so jim Pomurke napolnile mrežo.
LP: Pomurke proti Litvankam po prvo zmago
Ekipa Gintra prihaja iz litovskega mesta Šiauliai. Gre za 11-kratnega državnega in 7-kratnega pokalnega prvaka Litve. V ligi prvakinj nastopajo od leta 2003, enkrat pa so se veselile tudi domačega superpokala (2006).
11.08.2012 | 1. SŽNL
V športnem parku v Beltincih se je zbralo 500 ljudi, ki so spremljali dobro tekmo. Zmaga je odšla gostjam, ki pa so se morale krepko potruditi, saj so varovanke trenerja Bojana Jančarja pustile srce na igrišču, ob tem pa še zapravile vsaj tri zrele priložnosti za dosego zadetka.
Slovenske državne prvakinje proti Švicarkam
Pomemben adut domače vrste bo prav gotovo Mateja Zver. »Priprave so bile naporne, komaj smo čakale, da se turnir začne. Vemo, da so Švicarke favoritinje, a se ne bomo kar tako predale!«
07.08.2012 | 1. SŽNL
Državne prvakinje z mislimi pri ligi prvakinj
»Dela ne manjka,« pove direktor kluba Štefan Kozic, ki pripravlja in organizira zadnje podrobnosti, da zagotovili standardom UEFA. Na drugi strani pa vse od sebe daje tudi tim na zelenici.
27.07.2012 | 1. SŽNL
Ameriška reprezentanca v Beltincih proti Teleing Pomurju
Ekipo so okrepile Manja Benak, Anisa Rola in Kaja Eržen. Katarino Puš bo nogometno kariero nadaljevala v Ameriki, na vrata pa je prišla Andreja Pavlovski.
10.07.2012 | 1. SŽNL
Dekleta začnejo 25.8., derbi Pomurja Teleing in Krke v pokalu
V Ljubljani je bil opravljen žreb tekmovalnih parov 1. SŽNL, ženskega pokala NZS, Lige deklet U17 in Pokala NZS dekleta U17. V 1. SŽNL bo v novi sezoni igralo devet ekip.
29.06.2012 | 1. SŽNL
LP: V Pomurju Teleing zadovoljni z žrebom, turnir gostijo doma
V Nyonu je potekal žreb lige prvakinj, kjer je svojega predstavnima imela tudi Slovenije. Barve naše države je zastopal državni (in pokalni) prvak ŽNK Teleing Pomurje.
11.06.2012 | 1. SŽNL
SŽNL: Pomurje Teleing z visoko zmago do naslova
S tekmami 20. krogu se končuje državno prvenstvo, ki je minilo povsem v znamenju ekipe ŽNK Teleing Pomurje, ki sezono končuje z dvojno krono. Tanja Vrabel je s 36 zadetki prva strelka lige.
09.06.2012 | 1. SŽNL
SŽNL: V Beltincih vse nared za proslavo, Pomurke v pričakovanju 9. in 10. lovorike
04.06.2012 | 1. SŽNL
SŽNL: Pomurke potrdile premoč, Slovenj Gradec na 2. mesto
Igralke so opravile z 19. krogom SŽNL. Prvakinje Pomurje Teleing so slavile zmago v Velenju, Slovenj Gradec je odpravil Jevnico, Krka v gosteh Velesovo Kamen Jerič, Maribor pa je bil doma boljši od Dornave.
03.06.2012 | 1. SŽNL
SŽNL: Velenjčanke v pričakovanju revanše za pokal
Po pokalnem finalu in reprezentančni akciji na Slovaškem sedaj sledita dva kroga, ki bosta dala še zadnje vprašanje – komu 2. mesto v ligi.
28.05.2012 | 1. SŽNL
Deklet, pozor: ŽNK Krim vabi na trening
ŽNK Krim vabi dekleta, da se pridružite v petek, 8.6. treningu na igrišču NK Krim (Pot k Ribniku 6, v predelu Ljubljana Rakovnik).
21.05.2012 | 1. SŽNL
SŽNL: 14 golov v Mariboru, 8 v Beltincih
V Beltincih sta se zasedbi Pomurja Teleing in Jevnice razšle z delitvijo točk, četudi so domačinke vodile 4:2. Slovenj Gradcu je pripadel derbi proti Rudarju Škaler (2:1), Mariborčanke pa so napolnile mrežo Velesovega Kamna Jerič.
20.05.2012 | 1. SŽNL
SŽNL: Praznik v Beltincih, derbi v Slovenj Gradcu
Osem ekip SŽNL bo danes opravile s štirimi tekmami. Začelo se bo ob 11. uri v Beltincih, kjer prvak pričakuje Jevnico. Koroško - saleški derbi bo v Slovenj Gradcu, v boju za obstanek pa sledita tekmi v Novem mestu in Mariboru.
13.05.2012 | 1. SŽNL
SŽNL: Pomurje Teleing z osmico na Koroškem do naslova prvaka
Ekipa ŽNK Pomurje Teleing je novi državni prvak. Do tega uspeha so prišle po visoki zmagi v Slovenj Gradcu, kjer so z 8:0 odpravile domačinke. Tekmovanje se nadaljuje 20. maja.