Datum od
Datum do

22.03.2024 | U21
Slovenija v Prekmurju visoko ugnala Bosno in Hercegovino
Slovenska mlada reprezentanca je proti vrstnikom iz Bosne in Hercegovine prišla do druge domače zmage v kvalifikacijah za evropsko prvenstvo. Za Slovenijo so zadeli Cipot, Zeljković in Pišek.
21.03.2024 | U21
Aćimović in Cipot verjameta v novo zmago mlade reprezentance
Nogometna reprezentanca do 21 let bo s petkovo tekmo proti Bosni in Hercegovini v Murski Soboti odprla drugo polovico kvalifikacij za evropsko prvenstvo 2025.
13.03.2024 | U21
Aćimović predstavil seznam nogometašev za tekmo z BiH
Reprezentanca Slovenije do 21 let drugo polovico kvalifikacij za evropsko prvenstvo odpira z domačo tekmo proti Bosni in Hercegovini. Selektor Milenko Aćimović je razkril seznam nogometašev za tekmo, ki bo v soboški Fazaneriji odigrana 22. marca.
17.11.2023 | U21
Mladi Slovenci v Carigradu remizirali s Turki
Pripravljalni obračun mladih reprezentanc Turčije in Slovenije se je v Carigradu končal z izidom 1:1. Slovenci so po kotu v 66. minuti povedli z golom Adriana Zeljkovića, devet minut pred koncem rednega dela tekme pa je izenačil Metehan Altunbaş.
16.11.2023 | U21
Pozitivno serijo podaljšati tudi v obračunu s Turčijo
Mlada reprezentanca Slovenije bo novembrski termin izkoristila za pripravljalni obračun s Turčijo. V slovenskem taboru verjamejo, da bodo nadaljevali s pozitivno serijo rezultatov.
14.11.2023 | U21
Tudi v pripravljalnem dvoboju s Turki po zmago
V ponedeljek je priprave pričela tudi mlada reprezentanca Slovenije, ki bo novembrski termin izkoristila za pripravljalno tekmo s Turčijo. Petkov dvoboj v Carigradu bo odigran ob 17:45 po slovenskem času.
07.11.2023 | U21
Po uspešnem oktobru s Turčijo
Nogometna reprezentanca do 21 let bo novembrski termin izkoristila za pripravljalno preizkušnjo. Mladi Slovenci se bodo pod taktirko selektorja Milenka Aćimovića v Carigradu pomerili s turško izbrano vrsto do 21 let.
17.10.2023 | U21
Sešlarjev zadetek dovolj za nove tri točke
Slovenska mlada reprezentanca je proti avstrijskim vrstnikom prišla do prve domače zmage v kvalifikacijah za evropsko prvenstvo. Pod edini zadetek na tekmi se je podpisal Sešlar.
16.10.2023 | U21
V Fazaneriji s severnimi sosedi
Soboška Fazanerija bo v torkovem večeru gostila sosedski obračun mladih Slovencev in Avstrijcev, ki se bodo na prekmurski ravnici pomerili za točke v kvalifikacijah za evropsko prvenstvo 2025.
13.10.2023 | U21
Na Cipru do visoke zmage
Mlada reprezentanca Slovenije se z gostovanja na Cipru vrača s tremi točkami in visoko zmago. Že v prvem polčasu tretje tekme kvalifikacij je dvakrat zadel Tio Cipot, zmago pa je četrt ure pred koncem obračuna potrdil David Flakus Bosilj.
12.10.2023 | U21
V obračun s Ciprom z jasnim ciljem
Pred mlado reprezentanco Slovenije je tretja preizkušnja v kvalifikacijah za evropsko prvenstvo 2025. Selekcija do 21 let bo nove točke napadala v obračunu s Ciprom, petkov dvoboj v Achnasu se bo pričel ob 18. uri po slovenskem času.
10.10.2023 | U21
Najprej v mislih gostovanje na Cipru
Mlada reprezentanca Slovenije je s ponedeljkom pričela priprave na oktobrski tekmi kvalifikacij za evropsko prvenstvo za nogometaše do 21 let. V petek bodo Slovence gostili Ciprčani, v torek bo v Murski Soboti odigran še dvoboj z Avstrijci.
02.10.2023 | U21
Oktobra s Ciprom in Avstrijo
Sredi oktobra bo znova dejavna tudi reprezentanca do 21 let. Slovenci bodo v kvalifikacijah za evropsko prvenstvo 2025 13. oktobra gostovali na Cipru, štiri dni kasneje pa se bodo v Murski Soboti pomerili še z Avstrijo.
11.09.2023 | U21
Francozi premočni za Ačimovićevo četo
Slovenska nogometna reprezentanca do 21 let je v kvalifikacijah za evropsko prvenstvo 2025, ki ga bo gostila Slovaška, danes izgubila doma v Kopru proti zasedbi Francije, ki jo vodi nekdanji reprezentančni napadalec Thierry Henry. Mladi Francozi so slavili z izidom 0:4 (0:1).
Na Bonifiki z mlado reprezentanco Francije
Reprezentanca Slovenije do 21 let je kvalifikacije za evropsko prvenstvo, ki ga bo leta 2025 gostila Slovaška, odprla s pomembno zmago v Sarajevu. Naslednji tekmec Slovencev bodo Francozi, ki kvalifikacije pod vodstvom Thierryja Henryja pričenjajo prav pri nas, na koprski Bonifiki.
07.09.2023 | U21
Po preobratu dobili uvodno tekmo kvalifikacij
Reprezentanca Slovenije do 21 let je po preobratu dobila otvoritveno tekmo kvalifikacij za evropsko prvenstvo 2025. V Sarajevu sta za tri točke v razmaku štirih minut zadela Tjaš Begić in Tio Cipot, Slovenci se bodo v ponedeljek v Kopru pomerili še s Francozi.
06.09.2023 | U21
V prestolnici BiH za prve točke v kvalifikacijah za evropsko prvenstvo 2025
Mlada reprezentanca Slovenije s tekmo proti Bosni in Hercegovini pričenja kvalifikacijske boje za evropsko prvenstvo, ki ga bo leta 2025 gostila Slovaška. Dvoboj na sarajevski Grbavici se bo pričel ob 18:45.
05.09.2023 | U21
Mlada reprezentanca odpotovala v Sarajevo, Jevšenak optimističen pred začetkom kvalifikacij
Reprezentanca Slovenije do 21 let se od nedelje v Čatežu pripravlja na začetek kvalifikacij za evropsko prvenstvo 2025. Ekipa selektorja Milenka Aćimovića se bo septembra pomerila z Bosno in Hercegovino ter Francijo, ki jo bo gostila v Kopru.
29.08.2023 | U21
Aćimović razkril seznam igralcev za kvalifikacijski tekmi z BiH in Francijo
Reprezentanca Slovenije do 21 let pričenja s kvalifikacijskimi boji za evropsko prvenstvo 2025. Mladi Slovenci bodo 7. septembra na sarajevski Grbavici gostje Bosne in Hercegovine, 11. septembra pa se bodo na koprski Bonifiki pomerili s Francijo.
20.06.2023 | U21
V jesenske kvalifikacije z zmago
Mlada reprezentanca Slovenije je na zadnji pripravljalni tekmi pred jesenskim pričetkom kvalifikacij za evropsko prvenstvo 2025 ugnala finske vrstnike. Ob koncu prvega polčasa je po podaji Svita Sešlarja zadel David Flakus Bosilj.