Datum od
Datum do

19.06.2020 | Prva liga Telekom Slovenije
Pred tekmo: Triglav - Aluminij
Triglav in Aluminij po vrnitvi na nogometne zelenice še nista okusila sladkobe zmage, rane pa bosta celila v nedeljskem spopadu. Jeseni so vse tri zmage ostale v rokah gostitelja, kdo se bo veselil tokrat?
Pred tekmo: Celje - Tabor
Mura je končala uspešno serijo Celja. Grofje so v Fazaneriji doživeli prvi poraz v letu 2020, v soboto pa v knežje mesto prihaja Tabor. Kraševci so se v Kidričevem veselili prve zmage po prekinitvi prvenstva.
Pred tekmo: Bravo - Mura
Bravo in Mura sta hit nadaljevanja prvenstva. Prekmurci so po prekinitvi PLTS nanizali že štiri zmage, nazadnje so prekinili serijo Celja, Ljubljančani pa se lahko po skalpu Olimpije pohvalijo s petimi zaporednimi zmagami.
Začetek nove sezone v avgustu
Prvoligaška sezona 19/20 se je v letu 2020 nepredvidljivo podaljšala zaradi epidemije COVID-19 in medtem ko klubi zaključujejo letošnjo, je že znan tudi datum začetka nove.
Enajsterica 28. kroga PLTS
Enajsterica kroga Prve lige Telekom Slovenije je sestavljena po izboru obiskovalcev portala in uredništva Prvaliga.si.
Olimpijo bo vodil Skender
Dino Skender je novi trener ljubljanske Olimpije, so danes sporočili iz vodilnega kluba Prve lige Telekom Slovenije. Šestintridesetletnik se v Ljubljano seli iz hrvaškega Osijeka, kjer je v lanskem letu nekaj mesecev vodil člansko ekipo, nazadnje pa je bil vodja mladinskeg pogona.
Iz Kidričevega v Maribor
V Ljudskem vrtu so javnosti predstavili še drugo okrepitev za prihodnjo sezono, ki se bo pričela avgusta. V Ljudski vrt se seli Ilija Martinović, ki smo ga spoznali v dresu Aluminija.
18.06.2020 | Prva liga Telekom Slovenije
Triglav - Maribor 1:3
Nogometaši kranjskega Triglava so v 28. krogu Prve lige Telekom Slovenije izgubili proti Mariboru z 1:3 (0:0).
17.06.2020 | Prva liga Telekom Slovenije
Pet golov v mreži Olimpije
Nogometaši ljubljanske Olimpije so v 28. krogu Prve lige Telekom Slovenije izgubili proti mestnemu tekmecu Bravu z 0:5 (0:4).
Domžalčani slavili v Velenju
Nogometaši Domžal so v 28. krogu Prve lige Telekom Slovenije v Velenju premagali domači Rudar s 3:2 (1:0).
Aluminij poražen tudi proti Taborju
Nogometaši Aluminija so v 28. krogu Prve lige Telekom Slovenije izgubili proti CB 24 Taboru Sežani z 0:2 (0:0).
16.06.2020 | Prva liga Telekom Slovenije
Mura zaustavila Celjane
Nogometaši Mure so v 28. krogu Prve lige Telekom Slovenije premagali Celje s 3:1 (2:1).
Bagnack po koncu sezone v Beograd
Pri ljubljanski Olimpiji so potrdili, da se bodo v novo sezono podali brez pomembnega člena ekipe. Macky Bagnack bo po koncu aktualne sezone postal član beograjskega Partizana.
15.06.2020 | Prva liga Telekom Slovenije
Pred tekmo: Triglav - Maribor
Sergej Jakirović se je z zmago predstavil tudi v domačem Ljudskem vrtu, z Mariborom pa bo na Gorenjskem lovil tretjo zaporedno zmago. Triglav je jeseni dvakrat presenetil v Ljudskem vrtu, lahko tudi na domačem igrišču?
Pred tekmo: Olimpija - Bravo
Poraz s Celjem je bil usoden za Safeta Hadžića, ki ni več trener Olimpije. Zmaje že v sredo čaka nova preizkušnja, v Stožice prihaja letos še neporaženi Bravo, ki bo v mestnem derbiju še posebej motiviran.
Pred tekmo: Rudar - Domžale
Rudar v zadnjo četrtino PLTS vstopa še brez zmage na svojem računu, v Šaleško dolino pa v sredo prihajajo Domžale. Rumeni se bodo na velenjski zelenici predstavili z novim trenerjem.
Pred tekmo: Aluminij - Tabor
Vstop v zadnjo četrtino prvenstva posebno priložnost ponuja tudi ekipama, ki sta v zaključek PLTS zakorakali z dvema ničlama. Tako Aluminij kot Tabor se bosta v dvoboj podala pošteno zdesetkana.
Pred tekmo: Mura - Celje
Fazanerija bo gostila uvodno dejanje zadnje četrtine PLTS. Celje po zimskem premoru še ne pozna poraza, grofje so nazadnje slavili v Stožiah, Mura pa je po trimesečnem premoru dobila vse tri tekme in se prebila v pokalni finale.
Enajsterica 27. kroga PLTS
Hadžić nič več na čelu zmajev
Iz ljubljanske Olimpije so sporočili, da Safet Hadžić ni več trener članskega moštva. Hadžić se poslavlja po sobotnem porazu s Celjani, ki so s slavjem v Stožicah poskrbeli za zanimivo zadnjo četrtino prvenstva. Hadžićev naslednik še ni znan.