Datum od
Datum do

19.04.2019 | Prva liga Telekom Slovenije
Olimpija doma zanesljiva
Nogometaši ljubljanske Olimpije so v 28. krogu Prve lige Telekom Slovenije premagali Gorico s 3:1 (1:0).
18.04.2019 | Prva liga Telekom Slovenije
Pred tekmo: Krško - Domžale
Po nogometno mirni nedelji bo spored 28. kroga PLTS zaključen s ponedeljkovo tekmo na Gubcu. Krško po pomembni zmagi v Novi Gorici napada Domžale. Kdo bo velikonočne praznike zaključil z zmago?
Pred tekmo: Maribor - Rudar
Maribor bo zaključno četrtino letošnjega prvenstva odprl z domačo tekmo proti Rudarju. Knapi so se v prejšnjem krogu razveselili prve zmage pod taktirko Almirja Sulejmanovića, vijolice so po avtogolu ugnale Domžale.
Pred tekmo: Triglav - Mura
Triglav je izgubil zadnje tri preizkušnje, Mura je neporažena že pet krogov, Prekmurcem je steklo tudi na gostovanjih. Črno-beli so se po Novi Gorici veselili še v Celju, kdo bo uspešnejši v gorenjski prestolnici?
Pred tekmo: Celje - Aluminij
Petek bo ponudil dva prvoligaška spopada, po ljubljanski bo oživela tudi celjska zelenica. Celje se bo po porazu z Muro udarilo z Aluminijem, ki se je dobro upiral Olimpiji. Kdo se bo veselil v knežjem mestu?
Pred tekmo: Olimpija - Gorica
Prvoligaši bodo velikonočni konec tedna izkoristili za odprtje zadnje četrtine PLTS. V Stožicah bodo uvodno tekmo 28. kroga odigrali nogometaši Olimpije in Gorice, ki so se po novem porazu znašli v težavah.
16.04.2019 | Prva liga Telekom Slovenije
Enajsterica 27. kroga PLTS
Enajsterica kroga Prve lige Telekom Slovenije je sestavljena po izboru obiskovalcev portala in uredništva prvaliga.si.
15.04.2019 | Prva liga Telekom Slovenije
Statistični posladki 27. kroga
Aleksander Rajčević je na prvoligaških igriščih zbral že 26 tisoč minut. Aleš Mertelj je odigral 250., Robert Pušaver pa stoto prvoligaško tekmo. Slobodan Vuk se je s 139. tekmo v dresu Domžal na osmem mestu klubske lestvice izenačil z Zenijem Husmanijem.
14.04.2019 | Prva liga Telekom Slovenije
Gorica izgubila tudi proti Krčanom
Nogometaši Krškega so v 27. krogu Prve lige Telekom Slovenije v gosteh premagali Gorico z 2:1 (1:1).
Olimpija ob koncu strla Aluminij
Nogometaši Olimpije so v 27. krogu Prve lige Telekom Slovenije v Ljubljani premagali Aluminij z 2:0 (0:0).
Slavje Mure v Celju
Nogometaši Mure so v 27. krogu Prve lige Telekom Slovenije v gosteh premagali Celje z 2:0 (2:0).
13.04.2019 | Prva liga Telekom Slovenije
Derbi v zaključku pripadel vodilnim
Nogometaši Maribora so v 27. krogu Prve lige Telekom Slovenije premagali Domžale z 1:0 (0:0).
Visok poraz Triglava proti Rudarju
Nogometaši kranjskega Triglava so v 27. krogu Prve lige Telekom Slovenije izgubili proti velenjskemu Rudarju z 0:4 (0:2).
12.04.2019 | Prva liga Telekom Slovenije
Pred tekmo: Gorica - Krško
Nova Gorica bo gostila zaključno dejanje predzadnje četrtine PLTS. Gorica po porazu v Kidričevem nujno potrebuje novo zmago, tudi zaradi dejstva, ker bo na Primorskem gostovalo zadnje Krško.
Pred tekmo: Olimpija - Aluminij
Olimpija ima novega trenerja. Roberta Pevnika je nasledil stari znanec Safet Hadžić, ki bo prve točke po povratku na ljubljansko klop iskal v dvoboju z Aluminijem. Lahko Kidričani maščujejo pokalni poraz?
Pred tekmo: Celje - Mura
Celjani so se po domačem porazu z Domžalami vrnili v zmagovalne tirnice, naslednji tekmec grofov bo Mura, ki je neporažena na zadnjih štirih ligaških tekmah. Prekmurci so jeseni izgubili obe tekmi, kdo bo boljši v tretje?
Pred tekmo: Maribor - Domžale
V Ljudskem vrtu se bosta za nove točke udarili ekipi Maribora in Domžal. Rumeni so s pol ducata žog v kranjski mreži dokazali, da so se prebudili, Štajerci so v Krškem podaljšali pomladanski niz. Kdo bo uspešnejši v štajerski prestolnici?
Pred tekmo: Triglav - Rudar
Zgoščen spored preizkušenj PLTS se nadaljuje z zaključnim dejanjem tretje četrtine prvenstva. Nogometaši Triglava in Rudarja se bodo na Gorenjskem pobirali po sredinem porazu, kdo bo uspešnejši?
Bivši je tudi Bašić
Ne le Robert Pevnik, tik pred 27. krogom Prve lige Telekom Slovenije je brez službe ostal tudi Nermin Bašić. Iz Nove Gorice so sporočili, da bosansko-hercegovski strateg zapušča klop letos edinega primorskega prvoligaša.