Datum od
Datum do

22.11.2017 | Prva liga Telekom Slovenije
Pred tekmo: Celje - Maribor
Ob primorskem spopadu bomo v soboto priča tudi tradicionalnemu štajerskemu derbiju. Vijolice po zmagi v derbiju in veliki točki v Moskvi branijo prvo mesto, grofje napadajo četrto zmago v nizu.
Pred tekmo: Gorica - Ankaran Hrvatini
Sedemnajsti krog PLTS ponuja tudi obračun primorskih klubov. Goričani se bodo skušali po dveh porazih pobrati v spopadu z Ankarančani, ki so v Dravogradu še drugič zapored objokovali gol v zaključnih sekundah.
Pred tekmo: Triglav Kranj - Domžale
Pred prvoligaši so le še tri jesenske preizkušnje. Sedemnajsti krog PLTS odpirajo Kranjčani in Domžalčani, ki se v tekmo podajajo brez pomembnih adutov. Orli pogrešajo Elvisa Džafića, rumeni pa Senijada Ibričića.
21.11.2017 | Prva liga Telekom Slovenije
Enajsterica 16. kroga PLTS
Enajsterica kroga Prve lige Telekom Slovenije je sestavljena po izboru obiskovalcev portala in uredništva prvaliga.si.
Dedić po petih letih vnovič med knapi
Prvoligaše do zaključka jesenskega dela Prve lige Telekom Slovenije ločijo še tri tekme, kljub temu pa so se pri velenjskem Rudarju odločili za še eno kadrovsko novost. Po petih letih se je v vrste matičnega kluba vrnil Haris Dedić.
20.11.2017 | Prva liga Telekom Slovenije
Statistični posladki 16. kroga
Dare Vršič je odigral 250. prvoligaško tekmo, Maribor pa je po prvem porazu Olimpije ostal edina neporažena ekipa v letošnji sezoni Prve lige Telekom Slovenije. Maribor je zmagal že petič zapored, kar je najdaljši tovrstni niz v letošnji sezoni.
Rudar do zmage proti Gorici
Nogometaši velenjskega Rudarja so v tekmi 16. kroga Prve lige Telekom Slovenije premagali Gorico z 2:0 (0:0).
19.11.2017 | Prva liga Telekom Slovenije
Domžalčani do domače zmage proti Krškemu
Nogometaši Domžal so v 16. krogu Prve lige Telekom Slovenije premagali Krško z 1:0 (1:0).
18.11.2017 | Prva liga Telekom Slovenije
Gosta megla preprečila tekmo med Gorico in Rudarjem
Nogometaši velenjskega Rudarja in Gorice bi morali nocoj igrati tekmo 16. kroga Prve lige Telekom Slovenije. Odigrali so je zgolj dobrih 25 minut, potem pa je glavni sodnik prekinil tekmo zaradi slabe vidljivosti. Nov termin obračuna trenutno tretje- in petouvrščene ekipe bo v ponedeljek, 20. novembra ob 15.00.
Aluminij uspešen v Kranju
Nogometaši kranjskega Triglava so v 16. krogu Prve lige Telekom Slovenije izgubili proti Aluminiju z 0:3 (0:1).
Celjani do zmage proti Ankaranu
Nogometaši Ankarana Hrvatinov so v 16. krogu Prve lige Telekom Slovenije izgubili proti Celju z 1:2 (0:0).
17.11.2017 | Prva liga Telekom Slovenije
Maribor z zmago na vrh lestvice
Nogometaši Maribora so v 16. krogu Prve lige Telekom Slovenije v Ljudskem vrtu premagali Olimpijo z 1:0 (1:0).
Pred tekmo: Domžale - Krško
Šestnajsti krog Prve lige Telekom Slovenije bodo zaključili Domžalčani in Krčani. Posavci v zadnjih tednih ne najdejo poletne forme, pokalni prvak pa se skuša prebiti na čelo zasledovalcev vodilne dvojice.
Pred tekmo: Maribor - Olimpija
Prvo epizodo novembrske trilogije derbijev Maribora in Olimpije so dobili zmaji. Po sobotnem pokalnem obračunu se bosta rivala v petek udarila še za ligaške točke in vrh lestvice PLTS.
14.11.2017 | Prva liga Telekom Slovenije
Pred tekmo: Rudar Velenje - Gorica
Maribor in Olimpija se bosta pomerila za prvo mesto, za naziv prvega zasledovalca vodilne dvojice pa se bodo v soboto udarili Velenjčani in Goričani, ki jih na lestvici PLTS loči zgolj točka.
Pred tekmo: Triglav Kranj - Aluminij
Kranjčani so se v novembrski premor podali z zlata vredno zmago v Novi Gorici. Orli bodo v soboto napadli še osme Kidričane, ki po dveh zaporednih porazih Triglavu bežijo le še za dve točki.
Pred tekmo: Ankaran Hrvatini - Celje
Ankarančani so po Mariboru namučili še Olimpijo, a doživeli nov minimalnem poraz. V soboto v Dravogradu gostujejo Celjani, ki so prvič to sezono povezali dve zmagi. Lahko nizu dodajo še tretjo?
07.11.2017 | Prva liga Telekom Slovenije
Enajsterica 15. kroga PLTS
06.11.2017 | Prva liga Telekom Slovenije
Statistični posladki 15. kroga
Marcos Tavares je dosegel 1700. prvoligaški zadetek Maribora, Aleksander Rajčević pa je bil strelec 200. zadetka v letošnji sezoni PLTS. Olimpija je vknjižila 150., Triglav pa 50. prvoligaško zmago.
05.11.2017 | Prva liga Telekom Slovenije
Olimpija z minimalno zmago
Nogometaši Olimpije so v 15. krogu Prve lige Telekom Slovenije v Ljubljani premagali Ankaran Hrvatine z 1:0 (1:0).