Datum od
Datum do

20.09.2018 | Prva liga Telekom Slovenije
Pred tekmo: Celje - Mura
Mura se po bolečem porazu z Olimpijo odpravlja k Celjanom, ki so v savinjsko-šaleškem derbiju dočakali prvo ligaško zmago sezone. Grofje so med tednom ostali brez pokalnega četrtfinala, kdo pa bo boljši v nedeljo?
Pred tekmo: Triglav - Rudar
Kranjčani bodo uvodno četrtino prvenstva sklenili z dvobojem proti Rudarju. Knapi bodo na Gorenjskem iskali pot iz rezultatske krize, orli pa bodo skušali predstave z gostovanj prenesti tudi na domačo zelenico.
Pred tekmo: Maribor - Domžale
Ljudski vrt bo v sobotnem večeru gostil derbi devetega kroga Prve lige Telekom Slovenije. Maribor je še vedno neporažen, v soboto pa jih bodo izzvali Domžalčani, ki celijo rane po bolečem porazu s Triglavom.
Pred tekmo: Gorica - Krško
Prvoligaši zaključujejo uvodno četrtino letošnjega prvenstva, deveti krog pa bodo odprli Goričani in Krčani, ki so si med tednom zagotovili pokalni četrtfinale. Kdo bo uspešnejši v Prvi ligi Telekom Slovenije?
19.09.2018 | Prva liga Telekom Slovenije
Enajsterica 8. kroga PLTS
Enajsterica kroga Prve lige Telekom Slovenije je sestavljena po izboru obiskovalcev portala in uredništva prvaliga.si.
17.09.2018 | Prva liga Telekom Slovenije
Statistični posladki 8. kroga
Mitja Viler je odigral 350., Matjaž Rozman pa 200. prvoligaško tekmo. Marko Zalokar je v Prvi ligi Telekom Slovenije zbral že več kot 10.000 minut. Aluminij je vknjižil 30. remi v Prvi ligi Telekom Slovenije.
16.09.2018 | Prva liga Telekom Slovenije
Triglav slavil v Domžalah
Nogometaši Domžal so v 8. krogu Prve lige Telekom Slovenije izgubili proti kranjskemu Triglavu z 1:2 (0:1).
Na Fazaneriji slavje Olimpije
Nogometaši Mure so v 8. krogu Prve lige Telekom Slovenije izgubili proti Olimpiji z 0:2 (0:1).
15.09.2018 | Prva liga Telekom Slovenije
Maribor uspešen v Krškem
Nogometaši Krškega so v 8. krogu Prve lige Telekom Slovenije izgubili proti Mariboru z 0:2 (0:0).
Celjani do zmage na derbiju
Nogometaši velenjskega Rudarja so v 8. krogu Prve lige Telekom Slovenije izgubili proti Celju z 0:1 (0:1).
V Kidričevem brez zadetkov
Nogometaši Aluminija in Gorice so se v 8. krogu Prve lige Telekom Slovenije razšli z neodločenim izidom 0:0.
Ahmedi zapustil Ljudski vrt
Na Gubcu tudi otrok Hajduka
Krški strateg Alen Šćulac bo lahko na sobotnem dvoboju z Mariborom računal na kar dva nova napadalca. Po Daliborju Volašu, sicer dolgoletnemu članu vijolic, se je na Gubca preselil tudi Ante Vukušić, ki je pred leti veljal za čudežnega otroka splitskega Hajduka.
14.09.2018 | Prva liga Telekom Slovenije
Pred tekmo: Domžale - Triglav
Zadnja tekma 8. kroga bo v Domžalah, kjer bodo nove točke iskali Triglavani.
Pred tekmo: Mura - Olimpija
Peklensko vzdušje pričakujemo na Fazaneriji. Obračuna med Muro in Olimpijo enostavno ne gre zamuditi!
13.09.2018 | Prva liga Telekom Slovenije
Pred tekmo: Krško - Maribor
Krčani so pred tekmo z Mariborom konkretno okrepili svoj napad. Bodo vijoličasti suvereni tudi po reprezentančnem premoru?
Pred tekmo: Rudar - Celje
Savinjsko-šaleški obračun bo tokrat v znamenju boja za obstanek. Kdo bo lažje zadihal?
Pred tekmo: Aluminij - Gorica
8. krog odpirata ekipi Aluminija in Gorice, ki sta najbližja zasledovalca vodilnega Maribora. Kdo se bo razveselil novih točk?
12.09.2018 | Prva liga Telekom Slovenije
Volaš spet na domačih zelenicah
Dalibor Volaš se po kratki epizodi v tujini vrača na slovenske zelenice. Napadalec, ki lovi uvrstitev med deseterico najboljših strelcev v zgodovini Prve lige Telekom Slovenije, se je pridružil Krčanom.
11.09.2018 | Prva liga Telekom Slovenije
Triglav tudi z avstralskim orlom
Triglav je v uvodu letošnje sezone zbral šest točk, kar je dovolj za osmo mesto lestvice. Kranjčani bodo v osmem krogu Prve lige Telekom Slovenije gostovali v Domžalah, moštvu Dejana Dončića pa bo lahko pomagal tudi novi avstralski napadalec Deni Jurić.