Datum od
Datum do

06.02.2017 | WU17
Reprezentanca DU17 v Grčijo
Da bi se dobro uigrale in pripravile na elitni del kvalifikacij, bosta tekmi z Grčijo kot naročeni. Slovenija DU17 bo med 27. marcem in 1. aprilom 2017 igrala elitni del kvalifikacij na Nizozemskem.
29.10.2016 | WU17
Slovenke napredovale v elitni del
Prvi gol je dosegla Adrijana Mori v 21. minuti, v 36. in 48. pa je zmago in napredovanje med elito potrdila Zala Vindišar.
26.10.2016 | WU17
Slovenija premagala Anglijo
V 80. minuti se je oglasila piščalka v korist Anglije, ki ji je bila dosojena enajstmetrovka. Naša vratarka Zala Meršnik je bila na mestu in obranila strel Lauren Hemp.
24.10.2016 | WU17
Začele z minimalnim porazom
Zmago je tekmicam priborila 15-letna vezistka Alsu Abdullina. Tudi Slovenija je imela svoje priložnosti. V 11. minuti je proti ruskim vratom merila Nika Pintarič, ki je poizkusila tudi v 29. in 35. minuti.
Slovenke začenjajo proti Rusiji
V kvalifikacijah sodeluje 45 držav. Španija si je za razliko od ostalih že zagotovila mesto v elitnem delu kvalifikacij, ostalih 44 ekip pa je deljenih v 11 skupin.
21.10.2016 | WU17
Danes zbor ženske reprezentance U17, ki jo čakajo kvalifikacije
Varovanke selektorice Tine Kelenberger na Baltik potujejo v nedeljo, do takrat pa bodo opravile še nekaj treningov v Sloveniji.
14.09.2016 | WU17
Iz Belorusije z zmagama
Tudi v drugo so bile varovanke selektorice Tine Kelenberger z 1:0 boljše od domačink. Dilemo o zmagovalkah je z zadetkom v 30. minuti rešila Zala Vindišar.
12.09.2016 | WU17
Boljše od Belorusije
V prvo so varovanke selektorice Tine Kelenberger porazile domačinke. V 5. minuti je edini zadetek na tekmi prispevala Zala Vindišar. Druga tekma bo jutri, 13.9., ob 16. uri v Minsku.
10.09.2016 | WU17
Dekleta U17 v Belorusijo
Slovenija bo kvalifikacije za Euro 2017 igrala v Litvi med 24. in 29. oktobrom, tekmice pa prihajajo iz Anglije, Rusije in Litve.
06.08.2016 | WU17
Boljše od Avstrije
Dekliška reprezentanca Slovenije do 17 let je Veitu v Avstriji odigrala mednarodno prijateljsko tekmo proti reprezentanci Avstrije in jo ugnala z 1:0. V mesecu septembru se bo Slovenija med 9. in 14. dvakrat pomerila z Belorusijo.