Datum od
Datum do

15.06.2020 | Prva liga Telekom Slovenije
Pred tekmo: Triglav - Maribor
Sergej Jakirović se je z zmago predstavil tudi v domačem Ljudskem vrtu, z Mariborom pa bo na Gorenjskem lovil tretjo zaporedno zmago. Triglav je jeseni dvakrat presenetil v Ljudskem vrtu, lahko tudi na domačem igrišču?
Pred tekmo: Olimpija - Bravo
Poraz s Celjem je bil usoden za Safeta Hadžića, ki ni več trener Olimpije. Zmaje že v sredo čaka nova preizkušnja, v Stožice prihaja letos še neporaženi Bravo, ki bo v mestnem derbiju še posebej motiviran.
Pred tekmo: Rudar - Domžale
Rudar v zadnjo četrtino PLTS vstopa še brez zmage na svojem računu, v Šaleško dolino pa v sredo prihajajo Domžale. Rumeni se bodo na velenjski zelenici predstavili z novim trenerjem.
Pred tekmo: Aluminij - Tabor
Vstop v zadnjo četrtino prvenstva posebno priložnost ponuja tudi ekipama, ki sta v zaključek PLTS zakorakali z dvema ničlama. Tako Aluminij kot Tabor se bosta v dvoboj podala pošteno zdesetkana.
Pred tekmo: Mura - Celje
Fazanerija bo gostila uvodno dejanje zadnje četrtine PLTS. Celje po zimskem premoru še ne pozna poraza, grofje so nazadnje slavili v Stožiah, Mura pa je po trimesečnem premoru dobila vse tri tekme in se prebila v pokalni finale.
Enajsterica 27. kroga PLTS
Enajsterica kroga Prve lige Telekom Slovenije je sestavljena po izboru obiskovalcev portala in uredništva Prvaliga.si.
Hadžić nič več na čelu zmajev
Iz ljubljanske Olimpije so sporočili, da Safet Hadžić ni več trener članskega moštva. Hadžić se poslavlja po sobotnem porazu s Celjani, ki so s slavjem v Stožicah poskrbeli za zanimivo zadnjo četrtino prvenstva. Hadžićev naslednik še ni znan.
Razdrha nasledil Djuranović
Domžalčani po zimskem premoru še niso slavili zmage, ta niz pa je rumene pahnil na deveto. Dvakratni prvaki so brez kompleta točk ostali tudi v Kranju, remi pa je poskrbel za še drugo trenersko spremembo v letošnji sezoni. Andreja Razdrha je nasledil Dejan Djuranović.
V Ljudskem vrtu predstavili prvo okrepitev
V Mariboru so se z včerajšnjo zmago približali vodilni Olimpiji, vodstvo kluba pa že pogleduje tudi v prihodnjo sezono. V Ljudski vrt se po več kot desetletju vrača Ažbe Jug, ki bo zaostril konkurenco na vratarskem položaju.
14.06.2020 | Prva liga Telekom Slovenije
Maribor zanesljiv proti Aluminiju
Nogometaši Maribora so v 27. krogu Prve lige Telekom Slovenije premagali Aluminij s 3:0 (1:0).
Mura nadaljuje serijo zmag
Nogometaši Mure so v 27. krogu Prve lige Telekom Slovenije premagali CB 24 Tabor Sežano s 3:2 (2:0).
13.06.2020 | Prva liga Telekom Slovenije
Celjani z zmago tik pod vrhom
Nogometaši Celja so v tekmi 27. kroga prve lige Telekom Slovenije v gosteh premagali Olimpijo z 1:0 (1:0).
Bravo uspešen v Velenju
Nogometaši velenjskega Rudarja so v 27. krogu Prve lige Telekom Slovenije izgubili proti ljubljanskemu Bravu z 1:3 (0:3).
12.06.2020 | Prva liga Telekom Slovenije
Ibričić Domžalam priigral točko
Nogometaši kranjskega Triglava in Domžal so se v 27. krogu Prve lige Telekom Slovenije razšli z neodločenim izidom 1:1 (0:0).
Nova za kapetana, prva za mladega upa
V Murski Soboti so v torek proslavili preboj v pokalni finale, v katerem se bodo čez manj kot dva tedna udarili z Nafto. Danes pa je vodstvo kluba sporočilo novo dobro novico, zvestobo črno-belim sta podaljšala kapetan Alen Kozar in obetavni Tio Cipot, ki je podpisal prvo poklicno pogodbo.
11.06.2020 | Pokal Slovenije
V vlogi gostitelja bo Nafta
Danes je bil v prostorih NZS opravljen žreb, s katerim so določili domačina finalne tekme med Muro in Nafto. V vlogi gostitelja se bodo na zelenico NNC Brdo podali nogometaši lendavskega kluba. Znan je tudi gostitelj prve tekme kvalifikacij za PLTS.
11.06.2020 | Prva liga Telekom Slovenije
Pred tekmo: Maribor - Aluminij
Aluminiju se vstop v zaključek sezone ni posrečil. Kidričani so doživeli dva poraza in ostali tudi brez pokalne finala, v nedeljo pa jih čaka nov zahteven preizkus. Rdeče gosti Maribor, ki je po slavju v Domžalah lačen nove zmage.
Pred tekmo: Mura - Tabor
Pristaši Mure so med tednom proslavili uvrstitev v pokalni finale, v soboto pa bodo njihovi ljubljenci lovili nova zmago. V Fazanerijo prihaja Mauro Camoranesi, ki se bo skušal s Taborom pobrati po porazu z Olimpijo.
Pred tekmo: Olimpija - Celje
Stožice bodo gostile dvoboj vodilnih ekip PLTS. Celjani letos še niso okusili grenkobe poraza, v prestolnici pa bodo napadli prvouvrščeno Olimpijo. Kdo bo boljši v spopadu najboljših strelcev lige?
Pred tekmo: Rudar - Bravo
Velenjčani so v knežjem mestu pustili pozitiven pečat, a to ni bilo dovolj niti za točko. Bolje so se odrezali nogometaši Brava, ki so z zmago proti Triglavu nadaljevali uspešen niz v nadaljevanju PLTS.