Datum od
Datum do

04.04.2017 | Pokal Pivovarna Union
Rezervista za udobno prednost Domžal
Nogometaši Domžal so v prvi polfinalni tekmi Pokala Slovenije premagali Krko z 2:0 (0:0). Povratna tekma bo naslednji teden v Novem mestu.
04.04.2017 | Prva liga Telekom Slovenije
Enajsterica 27. kroga po izboru obiskovalcev
Enajsterica 27. kroga Prve lige Telekom Slovenije po izboru obiskovalcev portala Prvaliga.si.
03.04.2017 | Prva liga Telekom Slovenije
Zmaji iščejo novega stratega
Vodstvo Olimpije je še drugič to pomlad poseglo po odstavitvi trenerja. Marijan Pušnik, ki je po vrnitvi v zmajevo gnezdo Ljubljančane vodil na zadnjih štirih tekmah, je z današnjim dnem že bivši strateg zeleno-belih.
03.04.2017 | Pokal Pivovarna Union
Začenja se boj za veliki finale
Po dobrih petih mesecih premora se v torek in sredo nadaljuje najbolj množično slovensko klubsko tekmovanje – Pokal Slovenije. V igri za kristalno lovoriko so ostali le še štirje klubi, ki si bodo najprej skušali zagotoviti vstopnico za veliki finale na Bonifiki.
03.04.2017 | 2. SNL
Drava prepričljivo na Portovalu, remi Doba
Nogometaši Rolteka Doba niso najbolje izkoristili prostega kroga za vodilni Triglav, saj so v 19. krogu igrali le 0:0 z zadnjim Farmtechom Veržejem. Triglav ima tako pred Dobljani še vedno zajetnih osem točk naskoka.
Statistični posladki 27. kroga
Dare Vršič je dosegel 70. prvoligaški zadetek. Gaber Dobrovoljc je na prvoligaških zelenicah odigral 100 tekem. Damir Hadžić je v PLTS presegel mejo 23 tisoč, Ivan Firer 12 tisoč minut.
02.04.2017 | Prva liga Telekom Slovenije
Radomlje - Rudar Velenje 1:5 (0:4)
Nogometaši Rudarja iz Velenja so v tekmi 27. kroga Prve Lige Telekom Slovenije v Domžalah premagali Radomlje s 5:1 (4:0).
Preobrat Aluminija za nov poraz Olimpije
Nogometaši Aluminija so v 27. krogu Prve lige Telekom Slovenije premagali Olimpijo z 2:1 (0:1).
01.04.2017 | Prva liga Telekom Slovenije
Krško do točke proti Mariboru
Nogometaši Krškega so in Maribora so se v 27. krogu Prve lige Telekom Slovenije razšli z neodločenim izidom 1:1 (1:1).
Primorski derbi še drugič zapored ni prinesel golov
Nogometaši Gorice in Kopra so se v 27. krogu Prve lige Telekom Slovenije razšli z neodločenim izidom 0:0.
Celjani izenačili na koncu
Nogometaši Celja in Domžal so se v 27. krogu Prve lige Telekom Slovenije razšli z neodločenim izidom 1:1 (0:0).
31.03.2017 | Prva liga Telekom Slovenije
Pred tekmo: Kalcer Radomlje - Rudar Velenje
Ob Kamniški Bistrici se bosta udarili ekipi, ki jima v zadnjih tednih ne gre po željah. Radomljani še čakajo na prvo pomladansko zmago, Velenjčani pa so po slavju v Stožicah nanizali tri zaporedne poraze. Bo katera od ekip prekinila zmagovalni post?
Pred tekmo: Aluminij - Olimpija
Ljubljančani tudi v petem poskusu niso prišli do prve pomladanske zmage. Zmaji so morali med tednom priznati premoč Gorici, v izdihljajih dvoboja z Domžalčani pa so brez točke ostali tudi Kidričani, ki jim Krško zdaj beži za štiri točke.
Pred tekmo: Krško - Maribor
Krčane po dveh zaporednih slavjih čaka nova zahtevna naloga. V posavsko prestolnico prihajajo spomladi še neporaženi Mariborčani, ki v nadaljevanju prvenstva povečujejo prednost pred svojimi zasledovalci. Bodo uspešni tudi tokrat?
Pred tekmo: Gorica - Koper
Poletni in razigrani Goričani ostajajo hit nadaljevanja sezone. Sinje-modri so se v peti tekmi veselili že četrte zmage, med tednom je padla Olimpijo, v soboto pa bodo Srebrničevi varovanci napadli še Koper, ki je proti Krškemu doživel prvi poraz po šestih krogih.
Pred tekmo: Celje - Domžale
Ni časa za počitek. Prvoligaši bodo v ostrem ritmu zaključili tretjo četrtino prvenstva, 27. krog pa bodo v knežjem mestu odprli nogometaši Celja in Domžal, ki po novem porazu dihajo za ovratnik Olimpije, Celjani pa nadaljujejo lov na četrto mesto.
Enajsterica 26. kroga po izboru obiskovalcev
30.03.2017 | 2. SNL
Krka po ankaranskem skalpu gosti Ptujčane
Drugoligaši bodo v sobotnem popoldnevu zakorakali v zadnjo tretjino letošnjega prvenstva. Vodilni Triglav bo najbolj pozorno spremljal dogajanje v Dobu, v spletnem prenosu na NZS.si pa si boste lahko ogledali dvoboj Krke in Drave. Lahko Novomeščani ankaranski skalp potrdijo z novo zmago?
29.03.2017 | Prva liga Telekom Slovenije
Statistični posladki 26. kroga
Maribor je vknjižil 500. prvoligaško zmago. Andraž Kirm je v Prvi ligi Telekom Slovenije odigral 10 tisoč, Miha Gregorič pa 13 tisoč minut, Jure Travner pa je zaigral na 200. prvoligaški tekmi. Damjan Trifković se je s 16.058 minutami zavihtel na prvo mesto večne lestvice Rudarja.
Še en poraz Olimpije
Nogometaši ljubljanske Olimpije so v 26. krogu Prve lige Telekom Slovenije izgubili proti Gorici z 1:2 (0:0).