Datum od
Datum do

24.10.2017 | Prva liga Telekom Slovenije
Statistični posladki 13. kroga
Mitja Viler je na prvoligaških zelenicah preživel že več kot 25 tisoč minut. Marko Jakolić je prejemnik 200. rumeni karton v prvoligaški zgodovini Krškega. Gorica in Domžale sta odigrala 70. medsebojno prvoligaško srečanje.
Rudar do zmage v Krškem
Nogometaši velenjskega Rudarja so v 13. krogu Prve lige Telekom Slovenije v gosteh premagali Krško s 3:0 (2:0).
23.10.2017 | Pokal Pivovarna Union
V torek in sredo se delijo polfinalne vstopnice
Pred povratnimi obračuni najbolje kaže Celjanom, ki bodo v torek v soboški Fazaneriji branili prednost štirih zadetkov. Triglav bo v Novi Gorici napadel gol zaostanka po porazu v prvi tekmi, Kidričane pa v polfinale pelje tudi remi z zadetki v dvoboju s Krko.
22.10.2017 | 2. SNL
Dvanajsti krog usoden za niz Mure in Jadrana
Dvanajsti krog 2. SNL je bil usoden za doslej še neporaženi zasedbi. Mura je po visokem pokalnem porazu v Celju pokleknila pred Krko, Dekančani pa so izgubili pri Radomljanih, ki so po porazu Drave skočili tik za ovratnik vodilnih Prekmurcev.
21.10.2017 | Prva liga Telekom Slovenije
Minimalna zmaga Maribora
Nogometaši Maribora so v 13. krogu Prve lige Telekom Slovenije premagali Ankaran Hrvatine z 1:0 (1:0).
21.10.2017 | 2. SNL
Tretje Radomlje gostijo četrti Jadran
Derbi 12. kroga drugoligaškega prvenstva bo, vsaj glede na položaj, ki ga kaže lestvica, odigran v Radomljah. Tretja ekipa 2. SNL bo pred svojimi gledalci napadla mesto nižje postavljene Dekančane, ki so še vedno neporaženi.
21.10.2017 | Državne futsal lige
Uspešno tudi Mlinše in Extrem
V peterk so bile na sporedu tri tekme 2. SFL. Vodilna Gorica je doma s 5:3 strla odpor Keblja, končni rezultat 5:3 pa je s svojim 5. golom v članski konkurenci postavil Jurij Kikelj. Drugo zmago zapored so zabeležili igralci FSK Stripyja, ki so z novim trenerjem Tomislavom Horvatom gostovali v Ljutomeru.
Domžalčani zmagali v Novi Gorici
Nogometaši Gorice so v 13. krogu Prve lige Telekom Slovenije izgubili proti Domžalam z 1:3 (1:1).
Aluminij zmagal v Celju
Nogometaši Celja so v 13. krogu Prve lige Telekom Slovenije izgubili proti Aluminiju iz Kidričevega z 1:2 (1:0).
20.10.2017 | 2. SNL
V Fazaneriji se bosta udarila pokalna četrtfinalista
Drugoligaško prvenstvo se nadaljuje s tekmami 12. kroga, ki ga bosta v soboški Fazaneriji odprla udeleženca četrtfinala Pokala Slovenije. Mura se bo pred kamerami Sportkluba udarila z novomeško Krko.
20.10.2017 | Prva liga Telekom Slovenije
Olimpija do zmage proti Triglavu
Nogometaši Olimpije so v tekmi 13. kroga prve lige Telekom Slovenije premagali kranjski Triglav s 3:0 (0:0).
19.10.2017 | Prva liga Telekom Slovenije
Pred tekmo: Krško - Rudar Velenje
Uvodni krog druge tretjine Prve lige Telekom Slovenije bo sklenjen z nedeljsko tekmo v Posavju. Krčani se bodo na domačem Gubcu udarili z Velenjčani, tekmeca pa bosta iskala vrnitev v zmagovalne tirnice.
Pred tekmo: Maribor - Ankaran Hrvatini
Mariborčani bodo po visokem porazu z Liverpoolom rane celili v spopadu z Ankaran Hrvatini, ki so se vnovič znašli na repu razpredelnice. Bodo Štajerci pred svojimi navijači potrdili vlogo favorita?
Pred tekmo: Gorica - Domžale
Goričani in Domžalčani so v zadnjih sezonah tekmeci za evropske vozovnice, po uvodni tretjini letošnjega prvenstva pa bolje kaže tokratnim gostiteljem, lahko Srebrničeva četa poveča naskok pred rumenimi?
Kirm po osmih letih spet v rumenem
Andraž Kirm se vrača v staro gnezdo, saj si bo po osmih letih vnovič nadel dres domžalskega kluba, iz vrst katerega se je leta 2009 podal na tuje. Bivši reprezentant je z Domžalčani sklenil dogovor do konca letošnje sezone.
Pred tekmo: Celje - Aluminij
Celje je v Novi Gorici izgubilo prvič po menjavi trenerja, a se je Dušan Kosič z varovanci veselil visoke pokalne zmage nad Muro. Kidričani so v pokalnem obračunu s Krko iztržili remi, kdo pa bo boljši v ligaškem dvoboju?
18.10.2017 | Pokal Pivovarna Union
Gorica in Celja uspešna, Krka remizirala v Kidričevem
Celjani so v prvi četrtfinalni tekmi Pokala Slovenije napolnili mrežo Mure, Gorica pa se je z minimalno prednostjo vrnila z gostovanja v Kranju. Manj razpoloženi so bili nogometaši v Kidričevem, saj dvoboj Aluminija in Krke ni ponudil zadetkov.
18.10.2017 | Prva liga Telekom Slovenije
Pred tekmo: Olimpija - Triglav Kranj
S petkovim dvobojem v Stožicah se pričenja druga tretjina letošnjega prvenstva. Vodilna Olimpija se bo na domači zelenici udarila s Triglavom, ki je minulo soboto le dočakal prvo zmago.
18.10.2017 | 2. SNL
Nafta po skalpu Drave v pomurski spopad z Veržejem
Nafta, ki je v prejšnjem krogu prekinila zmagovito serijo Drave, se bo v pomurskem spopadu udarila z Veržejem, Dob pa bo skušal z novim strategom Nenadom Toševskim v Ravnah splezati z dna lestvice.
17.10.2017 | Mednarodna tekmovanja
V Ljudskem vrtu se je veselil Liverpool
Znova razprodani Ljudski vrt se ni nadejal takšnega razpleta. Maribor je v obračunu z Liverpoolom klonil kar sedemkrat in vknjižil najvišji poraz v tekmah skupinskega dela UEFA Lige prvakov.