Datum od
Datum do

22.08.2016 | Prva liga Telekom Slovenije
Statistični posladki 6. kroga
Rok Kronaveter je dosegel 50. prvoligaški zadetek, Alen Jogan pa presegel 20 tisoč minut na igriščih Prve lige Telekom Slovenije. Miha Blažič je na prvoligaških zelenicah odigral več kot 10 tisoč minut.
22.08.2016 | Mednarodna tekmovanja
Grdović: "Pokazali karakter in zasluženo napredovali!"
Novi trener Proen Maribora Robert Grdović je s prebojem v glavni del lige prvakov uresničil prvi cilj nove sezone.
21.08.2016 | Prva liga Telekom Slovenije
Aluminij šokiral Ljudski vrt
Nogometaši Maribora so v 6. krogu Prve lige Telekom Slovenije izgubili proti Aluminiju z 0:2 (0:1).
21.08.2016 | 2. SNL
2.SNL: Sedem golov Krke
Nogometaši v 2. slovenski ligi so končali 3. krog. V nedeljo je kranjska Zarica doma s 3:2 premagala ptujsko Dravo in prišla do prve zmage v sezoni, Brda in Brežice Terme Čatež pa so se razšli z 0:0.
Krčani doma do zmage proti Celju
Nogometaši Krškega so v 6. krogu Prve lige Telekom Slovenije premagali Celje z 1:0 (1:0).
21.08.2016 | Ženski Pokal Pivovarna Union
Začetek sezone za dekleta
Danes se sezona, tista uradna s tekmami, začenja tudi za ženske nogometne ekipe. Na sporedu je 1. krog Ženskega pokala. Pri ŽNK Ankaran gostuje Fužinar, Ajdovščina pa gosti ŽNK Krim. O napredovanju odloča ena tekma.
20.08.2016 | Mednarodna tekmovanja
Mariborčani v ligi prvakov
Za Maribor so zadeli Čeh v osmi, Totošković v 20., Hasanbegović v 28., Fideršek v 29. ter Fetić v 36. in 38. minuti, za Poljake pa je bil štirikrat uspešen Daniel Krawczyk, in sicer v sedmi, deveti, 26. in 40. minuti.
20.08.2016 | Prva liga Telekom Slovenije
Pred tekmo: Maribor - Aluminij
Šesti krog Prve lige Telekom Slovenije bosta z nedeljsko večerno tekmo zaključila Maribor in Aluminij. Z boljšo popotnico se v štajerski dvoboj podajajo Kidričani, medtem ko so Mariborčani v minulih dneh vknjižili dva poraza.
Pred tekmo: Krško - Celje
V nedeljo bosta odigrani še dve tekmi. Prva bo na sporedu v Krškem, kjer se bodo za nove prvenstvene točke udarili nogometaši Krškega in Celja. Tekmeca sta se med tednom vrnila v zmagovalne tirnice, kdo bo nadaljeval v njih?
Poljaki zadnja mariborska ovira
Varovanci trenerja Roberta Grdovića so uvodni koli opravili z odliko. Ugnali so albanskega in luksemburškega prvaka, za nameček še z večjo gol razliko, kot je to uspelo Poljakom. Prosti petek je ekipa izkoristila za dva treninga, uvodni je bil regeneracijski, sinočnji delovni, poudarek na analizi igre Poljakov.
19.08.2016 | 2. SNL
2. SNL: Na Portovalu dvoboj lanskih prvoligašev
Šesterica prvoligašev je med tednom s tretjinsko uspešnostjo opravila s pokalnimi obveznostmi, zdaj pa je pred klubi že tretji krog 2. SNL. V spletnem prenosu si boste lahko ogledali dvoboj bivših prvoligašev, Krke in Zavrča.
19.08.2016 | Pokal Pivovarna Union
Znani pari 2. kroga Pokala Slovenije
V Nacionalnem nogometnem centru Brdo je danes potekal žreb tekmovalnih parov 2. kroga Pokala Slovenije. Ples kroglic je poskrbel za zanimive obračune, med katerimi so tudi trije prvoligaški.
19.08.2016 | Prva liga Telekom Slovenije
Pred tekmo: Domžale - Olimpija
Doslej še neporaženi Domžalčani in Ljubljančani, ki bodo ob Kamniški Bistrici celili rane po nedeljskem porazu z Rudarjem, se bodo v šestem krogu Prve lige Telekom Slovenije udarili za vrh ligaške razpredelnice, ki ga trenutno držijo Domžalčani.
Danes žreb parov 2. kroga Pokala Slovenije
V Nacionalnem nogometnem centru Brdo bo danes ob 13.00 potekal žreb tekmovalnih parov 2. kroga Pokala Slovenije.
19.08.2016 | Mednarodna tekmovanja
Maribor klonil v Azerbajdžanu
Nogometaši Maribora so na prvi tekmi 4. kroga kvalifikacij za evropsko ligo v gosteh izgubili proti Gabali iz Azerbajdžana z 1:3 (1:1). Povratna tekma bo prihodnji četrtek v Ljudskem vrtu.
Pred tekmo: Rudar - Gorica
V Šaleški dolini se bosta pomerili zasedbi, ki sta pred dobrim tednom poskrbeli za presenečenji petega kroga. Velenjčani so zadali prvi poraz sezone Olimpiji, Maribor pa je po več kot sedmih letih klonil v gosteh pri Gorici.
18.08.2016 | Prva liga Telekom Slovenije
Pred tekmo: Koper - Radomlje
Pred prvoligaši je zadnji krog prve šestine prvenstva. Sobotno dogajanje bodo med drugim odprli Koprčani in Radomljani, ki so med tednom doživeli trenersko rošado, saj je Dejana Djuranoviča zamenjal Jani Žilnik.
18.08.2016 | Mednarodna tekmovanja
Po novo zmago
Slovenski državni prvak Proen Maribor je na drugi tekmi kvalifikacij za ligo prvakov s 14:2 porazil luksemburški ALSS Munsbach. Varovanci trenerja Roberta Grdovića so dodobra napolnili mrežo gostov, med strelce pa se je vpisalo kar sedem igralcev Maribora.
UEL: V Baku po ugodno izhodišče za tekmo v Ljudskem vrtu
Mariborčane čaka peta evropska preizkušnja v sezoni 2016/17. Po bolgarskem Levskiju in škotskem Aberdeenu se bo četa trenerja Milaniča pomerila še z azerbajdžansko Gabalo, ki bo zadnja prepreka slovenskih pokalnih prvakov pred prebojem v skupinski del UEFA Evropske lige.
17.08.2016 | Pokal Pivovarna Union
Nafta in Turnišče presenetila drugoligaška nasprotnika
Slovenski nogometaši so odigrali tekme prvega kroga Pokala Slovenije. V drugi krog se je uvrstilo vseh šest prvoligašev, za presenečenji pa so poskrbeli v Turnišču in Lendavi.