Datum od
Datum do

02.04.2018 | 2. SNL
Mura z osmico čez Veržej, Drava v podaljšku ugnala Dobljane
Mura se je po porazu z Nafto vrnila v zmagovalne tirnice in z osmimi zadetki odpravila Veržej. Nove zmage so se veselili tudi Ptujčani, za tri točke je v sodniškem dodatku dvoboja z Dobom zadel Jon Šporn.
02.04.2018 | Prva liga Telekom Slovenije
Mrđa zapušča zmajevo gnezdo
Dragan Mrđa ni več član Olimpije, so danes sporočili iz vrst vodilnega kluba Prve lige Telekom Slovenije. Izkušeni napadalec se je zmajem pridružil med zimskim premorom.
01.04.2018 | Prva liga Telekom Slovenije
Statistični posladki 25. kroga
Filip Uremović je prejemnik 700. rumeni karton v prvoligaški zgodovini Olimpije. Gorica in Rudar sta remizirala prvič po 15 medsebojnih tekmah, Alen Krcić pa se je z 8.413 prebil na vrh večne prvoligaške lestvice Triglava.
01.04.2018 | 2. SNL
Ilirija po novo zmago, Radomlje za prekinitev niza porazov
Ob Rogaški in Fužinarju bodo v ponedeljek na delu tudi nogometaši Ilirije in Radomelj, dvoboj katerih boste lahko spremljali tudi na Sportklubu. Mlinarji bodo, kot poudarja tudi Luka Cerar, skušali prekiniti rezultatsko krizo, Ljubljančani pa želijo po besedah Jake Corna nadaljevati pozitiven niz.
31.03.2018 | Prva liga Telekom Slovenije
Polne Stožice videle remi rivalov
Nogometaši Olimpije in Maribora so se v 25. krogu Prve lige Telekom Slovenije razšli z neodločenim izidom. Polne Stožice so videle dva zadetka, za Olimpijo je zadel Mitch Apau v 69., za Maribor pa Luka Zahović v 82. minuti.
Rumeni osvojili tudi Krško
Nogometaši Krškega so v 25. krogu Prve lige Telekom Slovenije izgubili proti Domžalam z 1:2 (1:1).
Celjski zaključek kot v pravljici
Nogometaši Celja so v 25. krogu Prve lige Telekom Slovenije premagali Ankaran Hrvatine s 7:1 (0:1).
Pred tekmo: Olimpija - Maribor
Bodo na velikonočno nedeljo z nasmehom zajtrkovali pristaši Olimpije in Maribora. Vodilni dvojec bo z velikim derbijem sklenil 25. krog PLTS. Bodo Ljubljančani povečali prednost ali se bodo Mariborčani približali vrhu lestvice?
30.03.2018 | Prva liga Telekom Slovenije
Aluminij do pomembne zmage
Nogometaši Aluminija iz Kidričevega so v 25. krogu Prve lige Telekom Slovenije premagali kranjski Triglav s 3:1 (0:0).
Rudar do točke v Gorici
Nogometaši Gorice in velenjskega Rudarja so se v 25. krogu Prve lige Telekom Slovenije razšli braz zmagovalca 1:1 (0:1).
30.03.2018 | 2. SNL
Ptujčani nove točke napadajo v Dobu
Enega od sedmih sobotnih dvobojev 21. kroga 2. SNL bodo gostili tudi Dobljani, ki bodo na domačem igrišču pričakali zasedbo Drave. Pričakovanja pred obračunom, ki ga boste lahko spremljali tudi v prenosu na NZS.si, sta predstavila Kristijan Šipek in Aleksander Šeliga.
29.03.2018 | Prva liga Telekom Slovenije
Pred tekmo: Krško - Domžale
Lahko Krčani, ki so se v reprezentančni premor podali s skalpom državnega prvaka, prekinejo tudi niz pokalnega prvaka? Razigrani Domžalčani bodo na Gubcu lovili že deveto zaporedno zmago.
Pred tekmo: Celje - Ankaran Hrvatini
V soboto bomo videli še tri srečanja Prve lige Telekom Slovenije. Ob 15. uri bosta sobotno dogajanje v knežjem mestu odprli ekipi Celja in Ankarana Hrvatinov. Grofje so jeseni dobili oba obračuna, kdo bo boljši tokrat?
29.03.2018 | 2. SNL
Mura se pobira v Veržeju, Nafta gosti Zarico
Nafta bo skušala skalp Mure nadgraditi v tekmi z Zarico, Sobočani pa se bodo po porazu pobirali v še enem sosedskem obračunu z zadnjeuvrščenim Veržejem. Drava bo nove točke lovila v Dobu.
Bužanu pogodba, Meledjeju slovo
Ankarančane v soboto čaka gostovanje v Celju, kjer bo Vlado Badžim zagotovo pogrešal svojega sina Luko Badžima, saj branilec zaradi prepovedi igranja ne bo zaigral. Primorci, ki so sklenili dogovor s Primožem Bužanom, pa bodo v knežjem mestu zaigrali tudi brez Bradleyja Meledjeja.
28.03.2018 | Prva liga Telekom Slovenije
Pred tekmo: Aluminij - Triglav Kranj
Predpraznični petek bodo za tekmo 25. kroga PLTS izkoristili tudi nogometaši Aluminija in Triglava. Kidričane in Kranjčane, ki jim Štajerci bežijo za tri točke, čaka pomembna preizkušnja. Kdo bo vknjižil nove točke?
Pred tekmo: Gorica - Rudar Velenje
Reprezentančnih obveznosti je konec, nogometaši so se vrnili v svoje klube, pred vrati pa je 25. krog PLTS, ki ga s petkovo tekmo odpirajo Goričani in Velenjčani. Lahko Gorica izenači dosežek knapov v medsebojnih tekmah?
28.03.2018 | 2. SNL
Radomlje padle v Kranju, Brežice prekinile niz Dobljanov
Z današnjima tekmama v Dobu in Kranju je 18. krog 2. SNL povsem pod streho. Radomlje so pokleknili pred Zarico, Brežičani pa so z osvojeno točko prekinili zmagovalno serijo Dobljanov.
Danes zaostali tekmi v Dobu in Kranju
Drugoligaši v soboto formalno vstopajo v zadnjo tretjino letošnjega prvenstva, a vsaj nekatere od klubov čaka še nekaj zaostalih obveznosti. Danes bosta na sporedu prav zaostali tekmi prvega pomladanskega kroga. V Kranju bodo gostovali Radomljani, Dob pa gosti Brežice.
25.03.2018 | 2. SNL
Nafta utišala polno Fazanerijo
Lendavčani ostajajo trn v peti soboške Mure, ki tudi v tokratnem prekmurskem derbiju ni izkoristila številčne premoči. Zmage in treh točk so se po preobratu v drugem polčasu veselili v taboru Nafte, ki tako ostaja v stiku z Dravo, ki je po zaslugi Nastje Čeha dobila še en zanimiv drugoligaški spopad z Radomljami.