Datum od
Datum do

10.10.2019 | A
Slovenija danes s Severno Makedonijo
Slovenska nogometna reprezentanca bo drevi ob 20.45 igrala sedmo kvalifikacijsko tekmo za evropsko prvenstvo 2020. Tekmec v Skopju bo Severna Makedonija
10.10.2019 | WU17
Obelodanjen seznam dekliške kadetske reprezentance
V ponedeljek, 14.10., se bo zbrala dekliška reprezentanca do 17 let. Selektorica Tina Kelenberger je obelodanila seznam igralk, na katere računa v kvalifikacijah za Euro 2020.
10.10.2019 | Futsal AA
Osredkar in Fideršek zadevata v ligi prvakov
Sinoči je Makarska s 5:3 odpravila armenskega državnega prvaka Leo. Gostje so povedli, odločitev o zmagovalcu pa je padla v 2. polčasu. S tremi zadetki se je izkazal Osredkar, ki je zadel v 25., 38. in 40. minuti za končnih 5:3.
09.10.2019 | A
Kek: Želimo razveseliti navijače
Slovenska nogometna reprezentanca bo v četrtek ob 20.45 igrala sedmo kvalifikacijsko tekmo za evropsko prvenstvo 2020. Tekmec v Skopju bo Severna Makedonija. Tako selektor Matjaž Kek kot vratar Jan Oblak si želita tri točke, a poudarjata, da bo nasproti stal kakovosten tekmec.
Izbrana vrsta prispela v Skopje
Slovenska nogometna reprezentanca je prispela v Skopje, kjer jo v četrtek ob 20.45 čaka sedma kvalifikacijska tekma za evropsko prvenstvo 2020. Tekmec bo Severna Makedonija.
09.10.2019 | U17
Gol v podaljšku usoden za Slovence
Kadetska reprezentanca Slovenije je na Nizozemskem izgubila uvodno tekmo kvalifikacijskega turnirja za evropsko prvenstvo. Za Slovence je bil usoden gol v sodniškem dodatku drugega polčasa, ko je za zmago Valižanov zadel Jay Williams.
08.10.2019 | WU19
Kvalifikacije sklenile z visoko zmago
Dekliška mladinska reprezentanca je s zmago proti Estoniji (5:0) sklenila kvalifikacije za Euro 2020. K zmagi so gole prispevale Ana Milovič, Eva Potočnik in Mirjam Kastelec (3).
08.10.2019 | A
Kurtić: Nabrušeni smo, a moramo ostati na tleh
Slovenska nogometna reprezentanca bo v sredo dopoldne odpotovala v Skopje, kjer jo v četrtek čaka sedma kvalifikacijska tekma za evropsko prvenstvo 2020 proti Severni Makedoniji.
08.10.2019 | Ženska A
Slovenija suvereno opravila s Turčijo
Ženska članska reprezentanca je na gostovanju v Turčiji dosegla 2. zmago v kvalifikacijah za Euro 2021. Varovanke selektorja Boruta Jarca so s kar 6:1 porazile Turčijo. S tremi zadetki se je izkazala Lara Prašnikar.
08.10.2019 | U19
V Gornji Radgoni padla Švica
Mladinska reprezentanca Slovenije je v Gornji Radgoni dobila prvo prijateljsko tekmo s Švico. Za zmago z izidom 3:1 sta zadela Kai Cipot in Nik Prelec, ki je v polno meril dvakrat.
08.10.2019 | U21
V petek proti Angliji
Reprezentanca do 21 let nadaljuje s pripravami na evropsko prvenstvo, ki ga bo Slovenija z Madžarsko gostila leta 2021. Mladi Slovenci bodo oktobrska termina izkoristili za dvoboja z Madžari in Angleži, ki bodo v Ljudskem vrtu gostovali v petek.
08.10.2019 | U17
Uvodoma z Valižani
Začetek meseca oktobra mineva v znamenju reprezentančnega nogometa. Tekmovalne obveznosti čakajo tudi kadetsko reprezentanco Slovenije, ki bo v zahtevni skupini na Nizozemskem lovila preboj v elitni del kvalifikacij za evropsko prvenstvo.
07.10.2019 | Ženska A
Točno vedo, po kaj so prišle v Turčijo
V torek se tudi za našo žensko člansko reprezentanco nadaljujejo kvalifikacije za Euro 2021, ki bo potekalo v Angliji. Slovenija jutri ob 15. uri gostuje pri Turčiji in lovi svojo 2. zmago v četrti kvalifikacijski tekmi.
07.10.2019 | A
Slovenija začela s pripravami na pomembni tekmi
Slovenska nogometna reprezentanca se je v Ljubljani zbrala za začetek priprav na naslednji kvalifikacijski tekmi za evropsko prvenstvo 20202 proti Severni Makedoniji v gosteh in Avstriji doma.
Vpoklicana Janža in Gnezda Čerin
Selektor slovenske nogometna reprezentance Matjaž Kek je zaradi poškodb pred kvalifikacijskima tekmama s Severno Makedonijo in Avstrijo naknadno vpoklical Erika Janžo in Adama Gnezdo Čerina, ki bosta danes že trenirala z reprezentanco.
Na Brdo s petimi zadetki
Matjaž Kek je včeraj na Brdu pri Kranju pozdravil prve reprezentante, ki so z uvodnim treningom že pričeli priprave na dvoboja s Severnimi Makedonci in Avstrijci. Nedelja je sicer ponudila še tri zadetke reprezentantov, dobro formo je znova potrdil tudi Andraž Šporar.
06.10.2019 | A
Zaradi poškodb odpadla Zahović in Črnigoj
Slovenska nogometna reprezentanca bo priprave na tekmi s Severno Makednijo in Avstrijo pričela brez Luke Zahovića in Domna Črnigoja, ki se zaradi poškodb ne moreta udeležiti reprezentančne akcije.
06.10.2019 | Ženska A
V Turčijo po točke za mirno nadaljevanje
„Vesel sem, ker so si upale igrati proti tako močni ekipi, kot je Nizozemska. V napadu smo naredili nekaj dobrih kombinacij, v obrambi smo bili dovolj čvrsti. Vse to pa so elementi, ki mi dajejo navdih za naprej,“ je jasen selektor Borut Jarc.
05.10.2019 | WU19
Poceni zadetka usodna za mladinke
Varovanke selektorice Petre Mikeln so po ogorčenem boju priznale premoč Italiji, ki je na tekmi 2. kroga slavila s 3:1. Odločitev o zmagi je padla v zadnjih 15 minutah tekme, edini gol za Slovenijo je prispevala Ana Milovič.
04.10.2019 | Ženska A
Slovenija navdušila proti evropskim prvakinjam
Ženska članska reprezentanca je izvrstno kljubovala evropskim prvakinjam, ki so šele v zadnjih 12 minutah prišle do zmage v murskosoboški Fazaneriji (2:4). Gola za Slovenijo sta prispevali Mateja Zver in Kaja Korošec