Datum od
Datum do

25.01.2015 | Futsal AA
V Krškem premagali BiH
Benjamin Melink je s 118 nastopi rekorder po številu nastopov za Slovenijo. Igor Osredkar je s 47 zadetki rekorder po doseženih zadetkov. To je bila tudi 70. tekma Roka Mordeja, Gašper Vrhovec je igral 55-ič, Igor Bratič pa desetič. Andrej Dobovičnik je 126-ič vodil Slovenijo.
24.01.2015 | Futsal AA
Futsal reprezentanca proti BiH
Spomnimo – Slovenija lovi svoj 4. zaporedni nastop na evropskem prvenstvu, skupno pa že petem. Slovenija je igrala med evropsko elito leta 2003, 2010, 2012 in 2014. Lani se je prebila do 6. mesta, kot edina pa je na EP v Belgiji ugnala aktualnega evropskega prvaka Italijo.
19.01.2015 | U18
Slovenija U18: Priprave na Debelem rtiču
Slovenska reprezentanca do osemnajst let odhaja konec meseca januarja na krajše priprave na Debeli rtič. Selektor Igor Benedejčič je na zbor povabil dvaindvajset nogometašev, ki predstavljajo barve enajstih različnih klubov.
16.01.2015 | A
Novakovič zamenjal delodajalca
Slovenski reprezentančni napadalec Milivoje Novakovič si je na Japonskem poiskal novo sredino. Zdaj že nekdanji nogometaš Shimizu S-Pulsa se je dogovoril za sodelovaje z Nagoyo Grampus.
16.01.2015 | Futsal U21
Slovenija tudi na drugi tekmi do zmage
»Čestitam ekipi za te štiri dni in dve zmagi. Spet smo igrali dobro in zrelo. Zanesljivo smo zmagali!«
14.01.2015 | Futsal U21
Mladi upi s 6:1 ugnali Madžare
Po prevladi v uvodnih minutah so domačini do prvega strela prišli šele v 6. minuti. Meril je Bognar, na mestu pa je bil naš vratar Tjaž Lovrenčič.
13.01.2015 | Futsal U21
Reprezentanca U21 na Madžarsko z novim kapetanom
Povejmo še to, da je selektor sinoči na treningu v Maribouru imenoval kapetana in njegovega namestnika. Kapetan reprezentance je postal Teo Turk, njegov namestnik pa Uroš Martič.
11.01.2015 | U19
Slovenija U19: Turnir Granatkin sklenili na odličnem tretjem mestu
Mladinska reprezentanca Slovenije je premagala selekcijo St. Peterburga z 1:0 in kakovostni mednarodni turnir Valentina Granatkina sklenila na odličnem tretjem mestu. Izbranci Igorja Benedejčiča so vknjižili kar štiri zmage na petih tekmah.
08.01.2015 | A
Marca s Katarjem
Leto 2015 se za slovensko člansko reprezentanco pričenja konec marca, ko se bodo varovanci Srečka Katanca najprej v sklopu kvalifikacij za EP 2016 pomerili s San Marinom, 30. marca pa jih čaka še gostovanje v Dohi pri reprezentanci Katarja.
08.01.2015 | U19
Slovenija U19: Mladinci znova v zmagovitem ritmu
Izbrana vrsta Slovenije do 19 let je premagala mladinsko selekcijo Belorusije z 2:1. Slovenci so po prvem polčasu zaostajali, vendar je v nadaljevanju za preobrat poskrbel Semin Omerovič, ki je zabil oba gola.
Lestvica FIFA: Slovenija pridobila mesto
Slovenija je na najnovejši lestvici Mednarodne nogometne zveze (Fifa) pridobila eno mesto in je s 622 točkami 46. Med najboljšimi se vrstni red ni spremenil, še naprej vodi Nemčija (1725) pred Argentino (1538) in Kolumbijo (1450).
Janža v vijoličastem
Slovenski reprezentant Erik Janža se iz Domžal seli v Maribor. V obratni smeri Dejan Trajkovski in Matic Črnic.
07.01.2015 | U19
Slovenija U19: Rusi premočni
Slovenska mladinska reprezentanca je izgubila proti Rusiji z 0:4. Naši nogometaši nadaljujejo z memorialom Valentina Granatkina že jutri, ko se bodo ob 17h pomerili z Belorusijo.
07.01.2015 | Futsal AA
Slovenija še drugič premagala Norveško
Slovenija je svojo 207. uradno tekmo začela s postavo Bratič, Mordej R., Osredkar, Fideršek, Kroflič. V ekipi ni rahlo poškodovanih Gašperja Vrhovca in Damirja Puškarja.
05.01.2015 | Futsal AA
Boljši od Norveške
05.01.2015 | U19
Slovenija U19: Druga tekma, druga zmaga
Izbrana vrsta Slovenije do 19 let je dobila še drugo tekmo na turnirju Valentina Granatkina. Za zmago nad Kazahstanom in prvo mesto v skupini C je zadostoval zadetek Žana Žužka iz najstrožje kazni.
05.01.2015 | U15
Termini tekem mlajših reprezentanc
Znani termini tekem in imena nasprotnikov mlajših reprezentančnih selekcij Slovenije.
Slovenija danes in jutri proti Norveški
»Štedil bom tudi moči nosilcev igre, več minut bodo dobili ostali igralci, prvič bomo na delu videli Mateja Fiderška,« je ob odhodu na sever dejal selektor Andrej Dobovičnik, ki Skandinavcem ne misli pokazati vsega, kar Slovenija zna.
04.01.2015 | U19
Slovenija U19: Turnir Granatkin začeli z zmago
Slovenska mladinska reprezentanca je nastope na tradicionalnem turnirju Valentina Granatkina pričela z zmago nad Bolgarijo. Edini zadetek za izbrance Igorja Benedejčiča je dosegel Jan Repas.
02.01.2015 | A
Kampl slovenski nogometaš leta
Novopečeni član nemškega velikana Borussie iz Dortmunda Kevin Kampl je znova najboljši slovenski nogometaš leta. V Nemčiji rojeni nogometaš je še drugič zaporedoma zmagal v izboru, ki ga je sedmič zapored organiziral slovenski športni časnik Ekipa24.