Zmaji remizirali

Ljubljanska Olimpija je v sklopu priprav v turški Antalyji odigrala tretjo pripravljalno srečanje in v dvoboju z ukrajinskim Olimpikom iz Donecka iztržila remi brez zadetkov.

V prvem polčasu so imeli Ukrajinci žogo več v svojo posesti, Ljubljančanom pa je kljub napadom zmanjkalo konkretnosti v zaključku. Zmaji so pobudo prevzeli v nadaljevanju po tekme, po krajšem električnem mrku, najnevarnejša pa sta bila Kronaveter in Saić.

OLIMPIJA - OLIMPIK DONECK 0:0

Olimpija: Vidmar, Boakye, Mujčić (od 45. Gorenc), Maksimenko, Jurčević, Putinčanin, Tomić, Suljić (od 88. Cekici), Kronaveter, Savić (od 84. Črnic), Lupeta (od 45. Lukanović). Trener: Robert Pevnik.

• 18.04.2019 | Prva liga Telekom Slovenije
    Pred tekmo: Olimpija - Gorica
    Prvoligaši bodo velikonočni konec tedna izkoristili za odprtje zadnje četrtine PLTS. V Stožicah bodo uvodno tekmo 28. kroga odigrali nogometaši Olimpije in Gorice, ki so se po novem porazu znašli v težavah.
  • 14.04.2019 | Prva liga Telekom Slovenije
    Olimpija ob koncu strla Aluminij
    Nogometaši Olimpije so v 27. krogu Prve lige Telekom Slovenije v Ljubljani premagali Aluminij z 2:0 (0:0).
  • 12.04.2019 | Prva liga Telekom Slovenije
    Pred tekmo: Olimpija - Aluminij
    Olimpija ima novega trenerja. Roberta Pevnika je nasledil stari znanec Safet Hadžić, ki bo prve točke po povratku na ljubljansko klop iskal v dvoboju z Aluminijem. Lahko Kidričani maščujejo pokalni poraz?
    Pevnik preteklost, vrača se Hadžić
    Robert Pevnik je z današnjim dnem preteklost Olimpije. Zdaj že bivši strateg zmajev je predsedniku sporočil, da je najbolje, če vodenje moštva zaupa drugemu strokovnemu štabu, Mandarić pa se je že odločil, da na čelo ekipo postavi »dežurnega gasilca« Safeta Hadžića.
  • 11.04.2019 | Prva liga Telekom Slovenije
    Olimpija brez zmage pri Muri
    Nogometaši Mure in ljubljanske Olimpije so se v 26. krogu Prve lige Telekom Slovenije razšli z neodločenim izidom 0:0.
  • 09.04.2019 | Prva liga Telekom Slovenije
    Pred tekmo: Mura - Olimpija
    Fazanerija bo gostila zaključno dejanje 26. kroga PLTS. Mura bo po zmagi v Novi Gorici gostila ranjeno Olimpijo, ki se je jeseni že opekla s Prekmurci. Kdo se bo veselil v Murski Soboti?
  • 07.04.2019 | Prva liga Telekom Slovenije
    Še en spodrsljaj Olimpije
    Nogometaši ljubljanske Olimpije in velenjskega Rudarja so se v 25. krogu Prve lige Telekom Slovenije razšli z neodločenim izidom 3:3 (2:0).
  • 05.04.2019 | Prva liga Telekom Slovenije
    Pred tekmo: Olimpija - Rudar Velenje
    Ljubljančani so dobili sosedski derbi v Domžalah, med tednom pa so bili uspešni tudi v pokalnem tekmovanju. Naslednji tekmec Olimpije bo Rudar, ki se želi čimprej znebiti devetega mesta.
  • 04.04.2019 | Pokal Slovenije
    V Kidričevem slavje Olimpije
    Nogometaši Olimpije so si na prvi polfinalni tekmi Pokala Slovenije zagotovili minimalno prednost. Osrednji junak dvoboja v Kidričevem je bil Goran Brkić, ki je v prvem polčasu zabil dva zadetka, v nadaljevanju pa je za upanje Aluminija zadel Lucas Mario Horvat.
  • 30.03.2019 | Prva liga Telekom Slovenije
    Olimpija slavila v Domžalah
    Nogometaši Domžal so v 24. krogu Prve lige Telekom Slovenije izgubili proti ljubljanski Olimpiji z 1:3 (0:1).