03.01.2022 | Prva liga Telemach
Zeljković zbral kanarčke

Danes so priprave na nadaljevanje sezone pričeli tudi nogometaši Kopra, ki po jesenskem delu Prve lige Telemach zaostajajo zgolj za vodilnim Mariborom. V ekipi Zorana Zeljkovića za zdaj ni več sprememb.

Čeprav v koprskem prvoligašu niso razkrili veliko informacij, je znano, da so se pred prvim treningom razšli z Darkom Ilieskim. Šestindvajsetletni Severni Makedonec se po poletni selitvi na Bonifiko ni naigral. Čeprav je bil 13-krat uvrščen v kader Zorana Zeljkovića, je prvič in tudi zadnjič zaigral zgolj v 17. krogu Prve lige Telemach, ko so se Koprčani pomerili z Radomljami.

Že pred koncem prejšnjega leta so Primorci javnosti predstavili prvega zimskega novinca. Kanarčkom se je pridružil Luka Šušnjara, ki je nase opozoril predvsem z igrami v dresu Mure, nazadnje pa je igral za poljsko Wislo Plock.

A post shared by FC Koper (@fckoper)

• 19.05.2022 | Prva liga Telemach
    Pred tekmo: Bravo - Koper
    Koper usode po ponedeljkovi tekmi nima več v svojih rokah. Zdaj za naslov prvaka potrebuje zmago v Spodnji Šiški ter spodrsljaj Maribora.
  • 16.05.2022 | Prva liga Telemach
    Velik spodrsljaj Kopra
    Nogometaši Kopra so v 35. krogu Prve lige Telemach izgubili proti Kalcerju iz Radomelj z 1:3 (1:2).
  • 14.05.2022 | Prva liga Telemach
    Pred tekmo: Koper - Radomlje
    Nogometaši Kopra so v sredo dvignili pokalno lovoriko, po slavju pa so misli hitro usmerili proti novi ligaški preizkušnji. Primorci so tudi v ligi v najboljšem položaju, v ponedeljek jih bodo izzvale Radomlje.
  • 11.05.2022 | Pokal Pivovarna Union
    Koprčani so pokalni prvaki
    Nogometaši Kopra so pokalni prvaki sezone 2021/22. Primorci, ki vodijo tudi v državnem prvenstvu, so v drugem polčasu finalnega dvoboja strli odpor Brava ter ga z zadetki Lamina Colleyja in Andreja Kotnika premagali z izidom 3:1.
  • 10.05.2022 | Pokal Pivovarna Union
    Danes za pokalno lovoriko
    Danes bo v knežjem mestu okronan novi pokalni prvak. Bodo novo pokalno lovoriko dvignili nogometaši Kopra ali Brava? Primorci lovijo četrti naslov, Ljubljančani bodo v velikem finalu zaigrali prvič v zgodovini kluba.
  • 06.05.2022 | Prva liga Telemach
    Zmaga Kopra za vrh lestvice
    Nogometaši Kopra so v 34. krogu Prve lige Telemach premagali CB24 Tabor Sežano z 1:0 (0:0).
  • 04.05.2022 | Prva liga Telemach
    Pred tekmo: Koper - Tabor
    Koper se bo na domači Bonifiki udaril s Taborom. Za kanarčke v poštev pride le poln izkupiček, jim bo uspelo?
  • 30.04.2022 | Prva liga Telemach
    Derbi za vrh lestvice brez zmagovalca, Maribor ostaja na prvem mestu
    Spopad vodilnih moštev Prve lige Telemach ni dal zmagovalca, Mariborčani pa s točko prednosti pred Koprčani ostajajo na vrhu lestvice. Pred več kot 7.000 gledalci sta padla dva zadetka.
  • 28.04.2022 | Prva liga Telemach
    Pred tekmo: Maribor - Koper
    Vrhunec 33. kroga Prve lige Telemach bo spopad vodilnih klubov prvenstva. Maribor ima pred dvobojem s Koprom zgolj točko prednosti pred kanarčki. Kdo bo v Ljudskem vrtu storil korak do naslova?
  • 24.04.2022 | Prva liga Telemach
    Koper z novo zmago še naprej tik pod vrhom
    Nogometaši Kopra so v 32. krogu Prve lige Telemach premagali Olimpijo s 1:0 (1:0).