22.10.2019 | Pokal Slovenije
V knežjem mestu brez zmagovalca

Knežje mesto je gostilo tretjo tekmo četrtfinala Pokala Slovenije. Celjani so se na domači zelenici udarili z Radomljani, ki so si pred povratnim srečanjem priigrali ugodno izhodišče, saj so domov odšli z remijem.

Prvi polčas je pripadel grofom. Celjani so povedli v 23. minuti, ko so "mlinarji" izgubili žogo na svojo na polovici, po dolgi podaji v kazenski prostor pa se je pred golom znašel Ivan Božić. Hrvaški napadalec je premagal mladega Lenarta Cerarja, ki mu je žoga spolzela pod telesom.

Radomeljski strateg Oskar Drobne je pred drugim polčasom v igro poslal Lovra Vrandečiča, ki je močno poživil igro Radomelj. Gostje so bili v nadaljevanju boljši nasprotnik, za boljšo predstavo pa so bili nagrajeni v 84. minuti. Po kotu z leve strani igrišča se je v kazenskem prostoru odlično znašel Luka Guček in z mojstrskim udarcem premagal Metoda Jurharja.

V četrtek se bosta ob Kamniški Bistrici udarili še zasedbi Domžal in Mure, v prihodnjem tednu pa bodo odigrane povratne tekme četrtfinala pokalnega tekmovanja.