V Turčijo tudi Celjani

Prvi ponedeljek v letu 2020 so za pričetek priprav na nadaljevaje sezone izkoristili tudi v Celju. Grofje bodo v pomlad vstopili kot četrta ekipa Prve lige Telekom Slovenije, Dušan Kosič pa bo formo svojih varovancev pilil tudi na turški obali.

Celjska zasedba se je v Turčijo odpravila že v lanskem letu, letos pa bo v Antalyji bivala med 26. januarjem in 9. februarjem. Moštvo Dušana Kosiča se bo na turških tleh pomerilo tudi s poljskim in srbskim prvakom, poleg obračunov s Piastom in Crveno zvezdo pa je potrjeno tudi srečanje z Arsenalom iz Tule, medtem ko ime četrtega nasprotnika še ni znano.

Rumeno-modri bodo med 13. in 16. januarjem vadili tudi v Laškem, v prvem delu priprav pa se bodo srečali z lendavsko Nafto in Rogaško. Generalko pred pričetkom spomladanskega dela prvenstva bo predstavljal dvoboj z Olimpijo, ki bo odigran 15. februarja.

Uvodnega treninga na igrišču z umetno travnato površino Olimp se je sicer udeležilo 25 nogometašev, prvi delovni dan pa se je po pozdravu športnega direktorja Branka Veršiča zaključil s skupnim kosilom.

• 27.11.2020 | Prva liga Telekom Slovenije
    Pred tekmo: Bravo - Celje
    Nedeljsko nogometno dogajanje na zelenicah Prve lige Telekom Slovenije se bo pričelo kmalu po nedeljskem kosilu. V Šiški se bosta pomerili ranjeni zasedbi Brava in Celja, kdo se bo pobral po porazu?
  • 25.11.2020 | Prva liga Telekom Slovenije
    Mariboru štajerski derbi
    Nogometaši Maribora so v 13. krogu Prve lige Telekom Slovenije v gosteh premagali Celje z 2:0 (1:0).
  • 23.11.2020 | Prva liga Telekom Slovenije
    Pred tekmo: Celje - Maribor
    Štajerski derbi bo vrhunec 13. kroga PLTS. Maribor bo v knežjem mestu napadal četrto zaporedno zmago, Celje po tesnem slavju v Domžalah išče pot do tretje zmage v nizu. Kdo bo uspešnejši?
  • 22.11.2020 | Prva liga Telekom Slovenije
    Celjani osvojili Domžale
    Nogometaši Celja so v 12. krogu Prve lige Telekom Slovenije v gosteh premagali Domžale z 1:0 (0:0).
  • 20.11.2020 | Prva liga Telekom Slovenije
    Pred tekmo: Domžale - Celje
    Tako Domžalčani kot tudi Celjani so v prejšnjem krogu po dolgem času vpisali vse tri točke. Kdo bo ob Kamniški Bistrici nadaljeval pozitiven niz?
  • 06.11.2020 | Prva liga Telekom Slovenije
    Za uvod kroga visoka zmaga Celja
    Nogometaši Celja so v 11. krogu Prve lige Telekom Slovenije premagali Aluminij s 4:0 (1:0).
  • 05.11.2020 | Prva liga Telekom Slovenije
    Pred tekmo: Celje - Aluminij
    Celje je drugo četrtino PLTS odprlo z remijem v Fazaneriji, grofje pa na zmago čakajo že štiri kroge. V petek bo v knežjem mestu gostoval Aluminij, ki je v spopadu z Mariborom vknjižil prvo ničlo po seriji treh tekem neporaženosti.
  • 02.11.2020 | Prva liga Telekom Slovenije
    Brez zadetkov na Fazaneriji
    Nogometaši Mure in Celja so se v 10. krogu Prve lige Telekom Slovenije razšli z neodločenim izidom 0:0.
  • 31.10.2020 | Prva liga Telekom Slovenije
    Pred tekmo: Mura - Celje
    Muraši so proti Mariboru prekinili serijo brez zmage, v ponedeljek pa na Fazanerijo prihaja še ena štajerska ekipa - Celje. Se bo ponovil četrtkov scenarij?
  • 28.10.2020 | Prva liga Telekom Slovenije
    Koper z gladko zmago proti Celju
    Nogometaši Kopra so v 9. krogu Prve lige Telekom Slovenije premagali Celje s 3:0 (2:0).