Rumeni kartoni: Lochoshvili, Arabidze
Rdeči kartoni:

Slovenija: Gril, Rogelj (od 62. Hodžić), Koblar, Zaletel, Zec, Brekalo, Pišek (od 45 Kryeziu), Horvat (od 45 Valenčič), Petrovič, Gnezda Čerin, Štor (od 45 Kadrič).
Gruzija: Buliskeria, Kobouri, Lochoshvili, Patsatsia, Ninua, Kutsia, Lakvekheliani, Mali, Arabidze, Kokhreidze, Spanderashvili.

Slovenska reprezentanca do 21 let je v Lendavi odigrala novo prijateljsko srečanje proti izbrani vrsti Gruzije, ki se je končalo brez zmagovalca. Slovenija je dobro odprla tekmo in si priigrala prvo priložnost v 14. minuti. Petrovič je pobegnil po levi strani in odlično odločil žogo do Štora, ki jo je iz ugodnega položaja poslal tik ob levi vratnici gruzijskih vrat. Gruzijci so prvič zapretili v 22. minuti, ko je Kokhreidze sprožil z desne strani, Gril pa je njegov strel z nekaj težavami uspešno ukrotil. Deset minut kasneje pa so gostje povedli. Po kotu z leve strani in odbitku je do žoge v slovenskem kazenskem prostoru prišel Lochoshvili, ki je streljal z obrata in premagal nemočnega Grila ter postavil rezultat polčasa.

Slovenija je drugi polčas pričela bolj ofenzivno in že v 52. minuti skorajda prišla do izenačujočega zadetka. Takrat se je za močan strel z razdalje odločil Kryeziu, ki je že premagal gruzijskega vratarja, vendar je žoga zadela stičišče vratnice in prečke. V 64. minuti pa je slovenska pobuda obrodila sadove. Gnezda Čerin je požrtvovalno priboril žogo, ki je prišla do hitrega Hodžića. Slednji je poslal oster predložek v sredino, gruzijski vratar pa je žogo odbil do Kadriča, ki je iz bližine poravnal rezultat. Gruzijci so imeli zelo lepo priložnost v 77. minuti preko Silagadzeja, ki je z zavrtinčenim strelom skušal premagati Grila, vendar se je slovenski vratar izkazal še z lepšo obrambo. V končnici srečanja je bilo še nekajkrat nevarno na obeh straneh, vendar se rezultat ni več spremenil.