25.07.2022 | Prva liga Telemach
Tahiraj se vrača na slovenske zelenice

Francesco Tahiraj, bivši nogometaš Zavrča in Aluminija, se po igranju za Hajduk in zagrebško Lokomotivo vrača na zelenice Prve lige Telemach. Petindvajsetletnik se je pridružil Radomljam.

V Torinu rojeni nogometaš se v Slovenijo vrača po tem, ko se je od začetka leta 2019 dokazoval na Hrvaškem. Za splitski Hajduk je odigral 24 tekem, za Lokomotivo pa je v dveh sezonah zaigral 11-krat. Precej vidnejši pečat je pustil na Štajerskem, predvsem v Kidričevem. Za rdeče je zbral 80 uradnih nastopov, pred selitvijo na Poljud pa je v statistiko vpisal 18 zadetkov.

Mlinarji so po dveh krogih še neporaženi, po zmagi v Ljudskem vrtu so pred dnevi točko odščipnili še Celjanom.

A post shared by NK Radomlje (@nkradomlje)

• 07.10.2022 | Prva liga Telemach
    Pred tekmo: Radomlje - Gorica
    Ob Kamniški Bistrici bo odigrano zaključno dejanje uvodne tretjine Prve lige Telemach. Po 11. krogu prvenstva osme Radomlje gostijo deveto Gorico.
  • 06.10.2022 | Prva liga Telemach
    Pred tekmo: Maribor - Koper
    Derbi kroga bo odigran pod Kalvarijo. Se bodo veselili Mariborčani ali Koprčani?
  • 02.10.2022 | Prva liga Telemach
    Celjani v zaključku strli odpor Radomelj
    Nogometaši Celja so v 11. krogu Prve lige Telemach Slovenije doma premagali Kalcer Radomlje z 2:1 (1:1).
  • 29.09.2022 | Prva liga Telemach
    Pred tekmo: Celje - Radomlje
    Celje bo skušalo drugo mesto zadržati v dvoboju z Radomljami. Grofje lovijo peto zaporedno zmago, mlinarji si želijo prekinitve zmagovalnega posta.
  • 18.09.2022 | Prva liga Telemach
    Maribor blestel pri Radomljah
    Nogometaši Maribora so v 10. krogu Prve lige Telemach v gosteh premagali Kalcer Radomlje s 5:0 (2:0).
  • 16.09.2022 | Prva liga Telemach
    Pred tekmo: Radomlje - Maribor
    Radomlje so v uvodnem krogu Prve lige Telemach Maribor presenetile v Ljudskem vrtu. Štajerci v nedeljo gostujejo v Domžalah, kdo se bo veselil ob Kamniški Bistrici?
  • 09.09.2022 | Prva liga Telemach
    Preobrat Domžal za zmago proti sosedom
    Nogometaši Domžal so v 9. krogu Prve lige Telemach kot domačini premagali Kalcer Radomlje s 3:1 (0:1).
  • 07.09.2022 | Prva liga Telemach
    Pred tekmo: Domžale - Radomlje
    Zadnji krog prve četrtine prvenstva bo odprl občinski derbi. Bo pripadel Domžalam ali Radomljam?
  • 05.09.2022 | Prva liga Telemach
    Radomljani izničili prednost Brava
    Nogometaši Kalcerja iz Radomelj in Brava so se na današnji tekmi 8. kroga Prve lige Telemach razšli z neodločenim izidom 1:1 (0:0).
  • 02.09.2022 | Prva liga Telemach
    Pred tekmo: Radomlje - Bravo
    Osmi krog Prve lige Telemach bo sklenjen ob Kamniški Bistrici, kjer se bodo za nove točke udarili nogometaši Radomelj in Brava. Kdo bo v ponedeljkovem večeru uspešnejši na domžalski zelenici?